Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Już niedługo zobaczymy HTC Bolt

Już niedługo zobaczymy HTC Bolt

orson_dzi 21 Września 2016 18:10

1 4

W Internecie pojawiły się zdjęcia smartfonu HTC Bolt. Model łudząco podobny do HTC 10 ma zostać zaprezentowany w przyszłym miesiącu.



htc bolt htc 10




Zdjęcia nowego smartfonu HTC zaprezentował dzisiaj Evan Blass, prowadzący konto @evleaks na Twitterze. HTC Bolt (lewa miniatura) wizualnie bardzo łatwo jest pomylić z HTC 10 (prawa miniatura). Na temat jego specyfikacji nie wiadomo jeszcze nic poza tym, co możemy zobaczyć na zdjęciach. Oprócz tego smartfon najprawdopodobniej nie będzie wyposażony w gniazdo Jack 3,5 mm.

Na temat daty premiery też nie wiemy jeszcze nic pewnego, ale data wyświetlona na ekranie smartfonu sugeruje, że może ona mieć miejsce 18 października w Nowym Jorku.

Źródło tekstu: @Evleaks; wł     

Dodaj do:

Tagi: htc | htc bolt

w sumie: 49
  • 0

    33.  2016-09-22 22:12:57

    PLANET - nie przesadzaj z tą jakością znowu... Bo nie jest zauważalna aż tak, o ile w ogóle różnica. Kwestia ceny tak naprawdę i marki. Jeśli mówimy o słuchawkach bluetooth za 50 zł... No naprawdę...
    Są tacy, którzy kupują słuchawki w mediamarkt (wczoraj świadkiem rozmowy byłem) za 70 złotych - z jakimiś słabymi małymi przetwornikami i twierdzą, że słuchali tyle słuchawek, nawet po 1000 zł i naprawdę, nie warto wydawać tych pieniędzy bo te za 70 są poza jakością dźwięku ładniejsze nawet ;-)
    Ja w tej chwili nie mam żadnych słuchawek bluetooth (pomijam zestaw do rozmów), ale moi synowie bardzo sobie chwalą JBL coś tam 50BT czy może coś tam BT-50 ;-) Niestety nie pamiętam dokładnej nazwy modelu.

  • 0

    34.  2016-09-22 22:15:16

    A propos... Można je także kablem podłączyć do urządzenia odtwarzającego - nie ma różnicy w jakości słuchanego dźwięku ;)

  • 0

    35.  2016-09-22 22:19:36

    @33 Słuchawki to temat rzeka, zajrzyj w wolnej chwili na forum mp3store.pl . To są maniacy w dosłownym tego słowa znaczeniu ;) . Ale i słuchawki też ewoluują ostatnio. Lepszy sprzęt bezprzewodowy w większości przypadkach można podpiąć kablem i standardem staje się powoli dodanie mikrofonu do prowadzenia rozmów. Ostatnio szukałem małych słuchawek do 100 zł, bo czasami ich potrzebuje do krótkiego odsłuchu w okularach, to wszystko z lepszych firm miało mikrofon.

  • 0

    36.  2016-09-23 08:08:10

    @27 tak na szybko posty: 6,7,16 - nie są na temat i zawierają przekleństwa, ale nie zostały usunięte...

  • 0

    37. ~  2016-09-23 10:14:35  host: 46.175.234.116.maxnet.net.pl

    Szanowny panie applefanie_, nie odpowiedziałes na moje pytanie zawarte w @15, mianowicie "A co to za przyjemność narażać wzrok na bombardowanie falami?"

  • 0

    38.  2016-09-23 10:41:11

    @36, applefan_ - dzięki.

  • 0

    39. ~Calm 7  2016-09-23 11:09:27  host: n05-09-03.opera-mini.net

    19). luin. On zapewne jest ograniczony, ale, niestety w jednym ma rację:
    słuchawki bluetooth źle wpływają na głowę - uszu - ucho. To bombardowanie falami nie jest aż tak szkodliwe jak antena tel. komórkowego, ale szkodzą.

  • 0

    40. ~Tatkoo  2016-09-23 11:46:45  host: user-94-254-240-217.play-internet.pl

    Sprawdzcie sobie czestotliwosci przenoszenia sluchawek bluetooth, np mdrxb950bt zamykaja sie w przedziale 20-20000hz dla bluetooth i 3-28000hz dla tego samego modelu z dolaczonym kablem, meloman nawet nie spojrzy na takie rozwiazanie

  • 1

    41. ~Fokus  2016-09-23 15:41:41  host: n16-08-06.opera-mini.net

    @14. applefan_ pisz szybko do Apple żeby zlikwidowali serwis iTunes, bo narażą się na straty, gdyż "dojrzali" klienci Apple wyrastają ze słuchania muzyki! :)
    Na poważnie zaś wypada zadać ci klasyczne pytanie: Co ty ćpasz, że tak bredzisz?

  • 0

    42.  2016-09-24 22:52:46

    orson_dzi - Te JBL-e oczywiście mają mikrofon.
    Nieee... Ja aż takim fanem nie jestem. Słucham głównie z głośników muzyki. Jak mówiłem - teraz nawet nie mam żadnych słuchawek nawet.
    40 - to zależy co rozumiemy pod pojęciem meloman ;-) Bo mówisz - ile kosztują słuchawki przenoszące dźwięki o częstotliwości 3 herców?

  • 0

    43.  2016-09-24 23:06:08

    Melomani to miłośnicy muzyki - zwykle klasycznej... Pytanie - po cholerę melomanom słuchawki przenoszące 3 herce, skoro nie ma instrumentów o tak niskim brzmieniu? Jedynie najlepsze organy potrafią w wibracje wprawić dźwiękami o częstotliwości ok. 16 herców - co zresztą jest granicą możliwości ludzkiego ucha...

  • 0

    44. ~  2016-09-24 23:19:42  host: apn-46-76-119-234.dynamic.gprs.plus.pl

    Oho pojawił sie wlo. Będzie gorąco.

  • 0

    45. ~Tatkoo  2016-09-25 18:36:18  host: ip-109-42-2-253.web.vodafone.de

    @40
    Meloman to milosnik muzyki, nie tylko klasycznej, ja lubie kiedy bass pier***nie az wlosy na karku staja :) a tego w sluchawce bluetooth nie uswiadczysz

  • 0

    46.  2016-09-25 18:53:18

    45 - nie powiedziałem - tylko...

  • 0

    47.  2016-09-25 18:56:12

    A propos... Który model słuchawek pozwala na takie doznania? Możesz się pochwalić jakich słuchawek używasz?

  • 0

    48.  2016-09-25 18:57:36

    I do słuchania jakiego gatunku muzycznego?

  • 0

    49.  2016-09-25 19:00:06

    I jeszcze jedno pytanie - co jeśli słuchawka ma dwa interfejsy, w tym "kablowy"? ;-)

  • 0

    50.  2016-09-27 07:57:18

    No i nie dowiem się jakimi słuchawkami powinienem się zainteresować, żeby poczuć prawdziwe brzmienie muzyki...

  • 0

    51.  2016-09-29 16:47:12

    wlo: referencyjne monitorki. Sennheiser za parę tysiaków to taka wręcz automatyczna odpowiedź..

  • 0

    52.  2016-09-29 16:52:04

    PLANET - ja jestem ciekaw co mój dyskutant używa - skoro potrzebuje 3 herców, żeby poczuć prawdziwe basy. Jaki ma odtwarzacz (bo tu już słuchawki to całkiem odrębna sprawa) ;-)
    Mój kolega ma Koss-y - z odrębnym wzmacniaczem. Cena ok. 5 tysięcy - a są jeszcze lepsze i droższe. Nie kupiłbym. Sennheisery właśnie miałem - nie powiem modelu bo od ponad 2 lat ich nie mam - ok. 1000 zł kosztowały ładnych parę lat temu. Teraz jak mówiłem, mniej słucham "specjalnie" muzyki, chociaż więcej czasu na słuchanie poświęcam - dlatego jakość muzyki przenośnej nie wymaga jakichś przesadnie wyjątkowych gadżetów ;-)

Dodaj swoją opinię