Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Już niedługo Facebook Messenger z reklamami

Już niedługo Facebook Messenger z reklamami

orson_dzi 12 Lipca 2017 08:36

4 10
messenger reklamy

Macie dość reklam na Facebooku? Przed Wami kolejne, tym razem w aplikacji Facebook Messenger.

Reklamy w aplikacji Facebook Messenger będą wyświetlane na stronie głównej programu, w miejscu gdzie wyświetlane są najnowsze wiadomości. Reklamy będą zintegrowane z oknem aplikacji, nie będą poruszać się po ekranie, ale będą zajmować całkiem sporą przestrzeń.

Jak informuje Facebook, reklamy zaczną pojawiać się w aplikacji na całym świecie w ciągu kilku najbliższych tygodni, ale cały proces ma zakończyć się pod koniec roku, więc niektórzy na nową "funkcję" mogą trochę poczekać.


Źródło tekstu: venturebeat; wł     

Dodaj do:

Tagi: facebook | facebook messenger

w sumie: 46
  • 0

    40. ~  2017-07-12 11:22:05  host: 80.82.29.34

    nie aktualizować do nowej wersji i problem z głowy.

  • -3

    41. ~locomoco  2017-07-12 11:24:25  host: user-94-254-241-87.play-internet.pl

    @38
    NO WRESZCIE! BRAWO ORSON_DZI!

  • -6

    42.  2017-07-12 11:26:34

    40 - wyłączą obsługę wersji ;-)
    Dlatego ja uważam, ze za usługi powinno się płacić.
    Jakby każdy każdemu płacił, każdy by wiedział, że za darmo nic nie ma. A tak wiemy, że jak nam - to za darmo, ale jak my - noooo... To już czas, wiedza, praca, patenty... Musi kosztować ;-)
    Śmieszne, ale co zrobić ;P

  • 0

    43. ~Pablosox123  2017-07-12 11:36:08  host: user-94-254-166-189.play-internet.pl

    Ja nie widzę problemu nie chcesz to nie używasz hcesz to używasz a na pewno wyjdzie apka bez reklam.

  • 0

    44.  2017-07-12 12:11:58

    z whatsapp tak naprawdę mało osób korzysta - dublowanie funkcjonalności z messengerem. Użytkowników faktycznie mają dużo, ale myślę, że większość jednak osób ma zainstalowaną apkę, z której jednak nie korzysta. jest bo jest a raz na miesiąc ktoś na tym napisze.

  • 0

    45. ~  2017-07-12 13:15:22  host: 80.82.29.34

    @wlo
    może i masz rację, ale w tym momencie wszystko tyle kosztuje, że niebawem koszty prześcigną dochody... ale za to już można podziękować wiadomo komu.

  • -5

    46.  2017-07-12 13:17:42

    45 - nie. Bo jeśli każdy każdemu płaci, to i każdy więcej zarabia ;-)

  • 0

    47.  2017-07-12 14:14:29

    będzie trzeba wrócić do pisania SMS. straszne...

  • -1

    48.  2017-07-12 14:54:26

    Odinstalować i po sprawie. Zaraz pojawią się w to miejsce inne komunikatory.

  • 0

    49. ~Calm7  2017-07-12 15:22:04  host: abbp235.neoplus.adsl.tpnet.pl

    46) a jak nikt nikomu nie płaci, to każdy więcej zaoszczędzi, i kasa zostaje w jego kieszeni;-D

  • -4

    50.  2017-07-12 15:38:41

    49 - jak nikt nikomu nie płaci, to nikt nie ma pieniędzy ;-)

  • -4

    51.  2017-07-12 15:38:59

    A nie!
    Złodzieje mają pieniądze ;-)

  • 0

    52. ~  2017-07-12 16:01:45  host: user-94-254-226-74.play-internet.pl

    Trzeba cieszyć się z reklam Sugeruje pobierać opłatę za używanie tego zamulacza ( i tak znajdą się wariaci co będą z niego korzystali)

  • 0

    53. ~O  2017-07-12 16:14:12  host: public-gprs173653.centertel.pl

    Próbuj simple pro. Była na niego akcja darmowa aplikacja tu na telepolis. Ja usunąłem wszystko z aplikacji Facebook. Używałem zawsze starej wersji ale oczywiście wyłączyli z dnia na dzień dostęp przez nią dziady

  • 3

    54. ~luna111  2017-07-12 18:19:10  host: user-94-254-140-124.play-internet.pl

    telepolis niech zwróci sie do google jak sobie radzic ze spamem. oni wiedza. a konkretnie jak usunac wysoce szkodliwego smiecio spamera o nicku czerwony Calm7 . chwast ten nie siany wyrasta i troluje. drugim do usuniecia konta jest niejakie wlo. szkodniki te do żywego obrzydzaja to forum innym użytkownikom. czy te analfabetyczne orsony sa tylko szkulune do cenzurowania czy też i czasem myślą ?

  • -3

    55.  2017-07-12 18:26:15

    54 - odezwał(a) się kolejny(a) bez tożsamości...
    Chcesz? Ja też mogę każdy post pod innym nickiem albo i bez pisać - zauważysz że to moje? Wątpię. Jedyną satysfakcją będzie chyba tylko brak stałego nicka wlo ;-)
    Mimo wszystko pozdrawiam. A propos... Pierwszy raz widzę Twój nick... Coś wcześniej miałeś(aś) do powiedzenia?

  • 4

    56. ~luna111  2017-07-12 18:37:44  host: user-94-254-140-124.play-internet.pl

    @55. twoim zdaniem napisanie czegos tu ...wymaga tzw. tożsamosci ? a to bedac nie zalogowanym napisac nie można ? no. nie tyle przeszkadza mi twoj nick a to ,że chlapiesz w klawiature bezsensownymi wypocinami i też irytujac innych. zauważ mędrcze a i mężu opatrznosciowy telepolis ( za jakiego uwazasz sie) że nie masz nic do powiedzenia poza samouwielbiejającym sie bełkotem. jasne , pisac moze każdy jednak... przez takich jak ty w masie spamu i przez nią przebijac sie trzeba żeby znależść tekst nie-bełkotliwie-wlo napisany. ja tam cie nie pozdrawiam. a co do tego co miałem(as) wczesniej dom powiedzenia to miałem(am)

  • -1

    57.  2017-07-12 18:55:50

    56 - nie wymaga - dlatego pytam, czy zauważył(a)byś gdybym się przestał podpisywać? Tak - brak nicka, bo nic więcej ;-)

  • 0

    58.  2017-07-12 21:16:01

    Ja nawet nie będę komentował tych głupot.

  • 0

    59. ~@gimbus  2017-07-13 05:17:03  host: n05-05-03.opera-mini.net