Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Już jest Jelly Bean dla Galaxy S III - Polska dostała go jako pierwsza [wideo]

Już jest Jelly Bean dla Galaxy S III - Polska dostała go jako pierwsza [wideo]

LuiN 24 Września 2012 10:54

0 0

samsung i9300 galaxy s iii Samsung rozpoczął wysyłkę aktualizacji oprogramowania dla Samsungów Galaxy S III. Tym razem to już nie mała łatka, lecz najnowszy Android 4.1 Jelly Bean.

Pierwszym krajem, który otrzymał aktualizację jest Polska, do reszty Europy oprogramowanie trafi w późniejszym terminie. Producent umożliwia pobranie aktualizacji zarówno w trybie OTA, jak i za pośrednictwem KIES. W obu przypadkach bateria powinna być naładowana w przynajmniej 50%.

Interesujące porównanie Androida 4.0 Ice Cream Sandwich i Androida 4.1 Jelly Bean przygotowała witryna PocketNow:




Zobacz: inne filmy z kategorii Oprogramowanie


Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.
Zobacz: test telefonu.

Źródło tekstu: Samsung, wł     

Dodaj do:

Tagi: samsung

w sumie: 48
  • 0

    32. ~muzzy  2012-09-24 15:32:03  host: public-gprs241245.centertel.pl

    pytanie do zorientowanych. Aktualizacja Do JB kasuje wszystkie dane? Czy aplikacje, kontakty, smy i multimedia zostają? dzięki z góry i prosiłbym o odpowiedz tych którzy już są po aktualizacji a nie tych którym się coś wydaje...

  • 0

    33.  2012-09-24 15:34:27

    @27 - Samsungomania. Sam mam SGS3 i widzę co pisze - brak aktualizacji (@31 ma to samo, więc widocznie to nie odosobniony problem). Widocznie robią aktualizację jakąś kolejnością. Pisałem na BOK T-Mobile, ale na razie brak odpowiedzi.

  • 0

    34. ~hmm  2012-09-24 15:36:55  host: aemk211.neoplus.adsl.tpnet.pl

    U mnie też w T-Mobile jest info że brak aktualizacji !!!

  • 0

    35.  2012-09-24 15:36:59

    @27 - poza tym to, że kumpel ma T-Mobile nie znaczy, że jego S3 też jest od T-Mobile. Ja mam Orange a telefon od T-Mobile.

  • 0

    36. ~hmm  2012-09-24 15:38:15  host: aemk211.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Więc o co chodzi czemu nie mogę pobrać??

  • 0

    37. ~bob  2012-09-24 16:38:41  host: z-netia.zdzieszowice.airbites.pl

    bo jak na razie to aktualizacja bez ingerencji idzie na telefonach bez brandingu sieci. Czyli kupiony normalnie w sklepie a nie w Tmobile, Plus czy ktokolwiek inny, gdzie do telefonu wgrywają swoje śmieci. Aktualizacja idzie jak na ten moment chyba tylko na czystych telefonach. I nie ma tu znaczenia z jakiej sieci korzystasz, ważne aby telefon był czysty. Proszę o poprawkę jeśli się mylę. Sam mam kupiony tel w Plusie i nie ma aktualizacji.

  • 0

    38. ~PLANET  2012-09-24 16:39:06  host: jag4.dag.pl

    To oficjalny ROM, wiec sciagnijcie z sammobile.com i wgrajcie Odinem... Ale zaraz kolejne pare osob bedzie narzekac/etc., ze "nie ma aktualizacji".. W morde...

  • 0

    39. ~darek_ciechanów  2012-09-24 16:54:25  host: 213.199.253.228

    Ja mam kupiony telefon w orange i poszła bez żadnych problemów aktualizacja.

  • 0

    40.  2012-09-24 17:07:35

    @38 - czytałem, że to wiąże się z utratą gwarancji. Prawda to?

  • 0

    41. ~firepenguindiscopanda  2012-09-24 17:23:16  host: gl109-39.master.pl

    Witam, czy ktoś z osób, które zaktualizowały S3 może podać jakieś wrażenia, czy rzeczywiście jest jakaś różnica jak na przykład na filmiku?

  • 0

    42.  2012-09-24 17:44:01

    #38: zdecydowanie nie - ale zeby chuchac na zimne, przed ewentualnym oddaniem do serwisu mozna wgrac oficjalny ROM brandowany, nalezacy do danej sieci w ktorej sie kupilo, obojetnie w jakiej wersji. Takze dostepne na sammobile.com (tam sa TYLKO oficjalne ROMy, nie potrzebujace roota). De facto - nawet, jesli zrobilbys root i wgral nieoficjalny ROMu (wtedy zwieksza Ci sie tzw. "stan licznika") - mozna zarowno zresetowac do zera sam licznik (poprzez Triangle Away), jak i usunac calkowicie root, a na koniec wgrac zwykly, oficjalny ROM (czy to brandowany, czy tez nie).

  • 0

    44.  2012-09-24 19:53:40

    ale adobe flash playera mozecie sobie dograc, nie wiem jak z sIII ale aktualizowałem tablet do 4.1 i normalnie mozna dograc ze strony adobe.com albo chociazby z ipmart polska z .apk pozdro

  • 1

    45.  2012-09-24 20:48:36

    43: Jak wgrałeś JB do SGS2 to się nie dziwię.

  • 0

    46.  2012-09-24 22:21:19

    43. lol bo przecie na s2 nie ma jeszcze JB

  • 0

    47. ~SirAdi  2012-09-25 00:56:33  host: 87-99-52-67.internetia.net.pl

    @43 Wgranie oficjalnego softa od producenta nie powoduje utraty gwarancji, nawet gdy zastępujesz soft brandowany. Ale Ty wgrałeś nieoficjalny, bo na S2 nie ma jeszcze oficjalnego Jelly Bean, i idąc z nim do serwisu pozbyłeś się gwarancji.

  • 0

    48.  2012-09-25 01:20:32

    #43: no to zrobiles blad typu: lece do serwisu z czyms, co potencjalnie moze im sie nie spodobac. Najczesciej patrza na bootlogo, wersje softu i jego ogolne pochodzenie, sprawdzaja licznik i pare innych rzeczy. Wgrales wyciek oficjalnego JellyBeana (bo sa juz od dlugiego czasu i to rozne, jak najbardziej na S2), ale ten mimo ze od Samsunga, to jeszcze nie wszedl w zycie - wobec czego nie jest oficjalny. A nawet majac oficjalny ROM, trzeba zwrocic uwage na to, czy brandu nie ma, czy jest (i jesli jest, to jakiej sieci - to jest istotne, wersja softu i aktualizacji juz nie). Tak na wszelki wypadek lepiej wgrac ROM "kompatybilny" (wiadomo ocb) z kupiona wersja telefonu - choc nie raz nie dwa zdarzalo sie, ze klienci sieci mieli niebrandowane softy (np. SGS3 w Erze na poczatku nie mial brandu na soft) i inne przypadki (np. dotyczace aktualizacji), wobec czego majac ogolny oficjal tez mozna rozmawiac z serwisem.

  • 0

    51. ~trezorro  2012-09-28 15:41:32  host: 94.42.84.97

    Poprawka, nie jest dobrze. Radzę uważać z tą aktualizacją. U mnie w SGS3 po updejcie są problemy z internetem... modem często traci połączenie i nie potrafi go ustanowić ponownie. Potrzebny jest restart.... bardzo wkurzający objaw. :(

  • 0

    52. ~Kasia  2012-10-04 12:23:10  host: 31.178.124.79

    Zrobiłam aktualizacji chwilę po jej wyjściu tak więc już jakiś czas z niej korzystam. Tel działa mi bardzo dobrze, nie zawiesza się ani nic...mam wrażenie,że nawet działa trochę płynniej. Jedyna rzecz, którą utraciłam to rzeczy zapisane w kalendarzu...a tak to wszystko po aktualizacji miałam.

  • 0

    53. ~madakerez  2012-10-05 00:38:40  host: aegj17.neoplus.adsl.tpnet.pl

    To nie prawda, że Play udostępniło aktualizacje.

  • 0

    54. ~adiii  2012-10-07 22:26:30  host: bxs70.neoplus.adsl.tpnet.pl

    już nie wezmę nigdy z t-mobile!!!

Dodaj swoją opinię