Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Już jest Galaxy S III, ale tylko biały

Już jest Galaxy S III, ale tylko biały

LuiN 29 Maja 2012 17:17

0 0

samsung i9300 galaxy s iii Dziś ruszyła sprzedaż Samsunga Galaxy S III na 28 rynkach całego świata. Na niecierpliwych czeka niestety tylko biała wersja urządzenia. "Niebieski Kamyczek" (z ang. Pebble Blue) będzie dostępny dopiero za kilka tygodni.

Jak dowiedział się serwis GSMArena, Samsung w ostatniej chwili postanowił przesunąć premierę Galaxy S III w kolorze niebieskim i na "wybranych rynkach" będzie on dostępny dopiero za 2-3 tygodnie.

Samsung w oficjalnym piśmie nie wyjaśnił z czego wynikają braki w dostawach, zapewnił jedynie, że decyzja ta zapadła by zapewnić klientom najwyższej jakości produkt.

GSMArena korzystając ze swoich znajomości dowiedziała się jednak anonimowo, że problemem były niepasujące do siebie odcienie przedniego i tylnego panelu telefonu. Samsung w swoich komunikatach podkreślał, że zarówno niebieskie tworzywo, jak i pokrywająca go szklista powłoka to nowy wynalazek koreańskiej firmy, co zdaje się uwiarygadniać doniesienia GSMAreny.




W białej wersji problemu nie ma. Galaxy S III dostępny jest w ofercie sieci Play, od jutra będzie również w cennikach T-Mobile. Biuro prasowe sieci Orange również potwierdziło nam dostępność nowinki od Samsunga - telefon pojawi się w cennikach 29. maja. W przypadku sieci Orange debiut Galaxy S III może być dla Samsunga nieco utrudniony - w cennikach biznesowych znaleźć można już poważnego konkurenta S III - Nokię Lumia 900.

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.

Źródło tekstu: GSMArena, Samsung, wł     

Dodaj do:
w sumie: 22
  • 0

    3.  2012-05-29 17:29:53

    1, gekon - bo Play jako pierwszy rozpoczął przedsprzedaż. Co do ilości, to skąd masz takie informacje? Podaj proszę źródło.

  • -1

    4. ~a  2012-05-29 17:35:49  host: public-gprs396575.centertel.pl

    to tylko tel... a sensacja jak przy porodzie...

  • 0

    5. ~Kacper  2012-05-29 17:37:57  host: apn-46-76-210-97.dynamic.gprs.plus.pl

    w orange od jutra będzie a lumia 900 jest nie tylko w biznesowych.. w indywidualnych też jest..

  • -1

    6.  2012-05-29 17:49:08

    @LuiN-zrodlo daje samo zycie...a watpie aby telefonow bylo tyle ilu bedzie klientow. Fakt, Play jako pierwszy bedzie je mial...pytanie tylko ile. Obaj wiemy, ze w przeszlosci do salonow przychodzily po ok. 2-3 sztuku telefonu na ktorego "ludzie sie napalili".

  • 0

    7. ~r  2012-05-29 17:54:38  host: 89-78-84-236.dynamic.chello.pl

    #4: po porodzie na drugi dzień idzie się do domu. A tym telefonem portale waflują się z pół roku. No chyba ze chodzi o okres ciąży ;-)

  • 0

    8.  2012-05-29 18:15:25

    Nie ma innych przesłanek obecnie by to kupić (przy obecnej cenie) niż niezdrowe fanbojstwo.

  • 0

    9.  2012-05-29 18:27:56

    Ja tam kupuje go, stać mnie na niego.

  • 0

    10. ~waldes  2012-05-29 18:41:27  host: static-ip-77-89-109-148.promax.media.pl

    W ofercie biznesowej jest już dostępny od wczoraj w t-mobile i można go zamawiać przez ich sklep co zrobiłem. Abonament 90 zł i telefon 1000zł przy umowie na 2 lata więc nie jest źle a jeżeli chodzi o dostępność informowali mnie że od czwartku zaczynają wysyłki więc tylko czekać :)

  • 1

    11. ~pat  2012-05-29 18:46:19  host: 46.205.37.138.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    @10 rzeczywiście wspaniale.. za 2 tygodnie będzie na Allegro poniżej 2 tysięcy bez żadnej dwuletniej umowy ;)

  • 1

    12. ~  2012-05-29 18:47:25  host: z43-06.opera-mini.net

    To przez patent apple na kolor niebieski.

  • 0

    13.  2012-05-29 18:52:29

    @12 - też się zastanawiałem kiedy Apple opatentuje niebieski telefon ;-)

  • 0

    14. ~  2012-05-29 19:50:40  host: z15-13.opera-mini.net

    Pytam powaznie - wiecie w jakiej cenie bedzie dostepny w Play ? Prosze o konkretne odpowiedzi bez zlosliwosci i osobistych wycieczek.

  • 0

    15. ~  2012-05-29 19:53:00  host: 193.19.165.77.osk.enformatic.pl

    14 Wystarczy poszukać w sieci i znajdziesz odpowiedz na swoje pytanie. Bylo pare dni temu na ten temat.

  • 0

    16. ~  2012-05-29 20:24:57  host: z38-03.opera-mini.net

    Lumia konkurentem ? Zart ?

  • 0

    17. ~erowiec  2012-05-29 21:19:28  host: rsa.ists.pl

    a jaka cena dla indywidualnych w T-mobile? i jest ten telefon fizycznie dostępny od jutra?

  • 0

    18. ~tomi  2012-05-29 21:59:54  host: user-31-175-193-156.play-internet.pl

    @16: to nie żart - to krzyk rozpaczy:-)

  • 4

    19. ~Chris  2012-05-29 23:47:15  host: net.security.pl

    Właśnie wróciłem z premiery S III w warszawskich Łazienkach. Miałem w rękach obie wersje (białą i niebieską)... cóż, może ze względu na słabe oświetlenie, a może to "nowe" niebieskie, ale nie widziałem rzucających się w oczy różnic w kolorach owego "niebieskiego". A cała reszta.. cóż.. świetny wyświetlacz, ultra płynnie działa, szybki aparat.. fajna zabawka (choć przy moim Note nie rzuca tak od razu na kolana).

  • 0

    20. ~  2012-05-30 07:21:29  host: public-gprs89020.centertel.pl

    Ją mam samsunga galaxy s2 i niestety lojalke od orange na 30 miechow więc teraz go nie kupię . a szkoda....

  • 0

    21.  2012-05-30 07:33:19

    20, zawsze możesz kupić na allegro a dwójkę odsprzedać, nigdy nie biorę telefonu z oferty operatora, sumarycznie to bardzo drogie raty ;-)

  • 0

    22. ~sZu  2012-06-14 21:47:27  host: 155.85-237-184.tkchopin.pl

    Do hose:Tak i pewnie puszczasz strzałki znajomym ,żeby oddzwaniali ;) Firma 600 abonament 121 zł brutto ,a telefon za 320zł

Dodaj swoją opinię