Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Jutro przepadają punkty Era Premia

Jutro przepadają punkty Era Premia

LuiN 15 Listopada 2011 12:27

0 0
6. września sieć T-Mobile przestała naliczać punkty Era Premia. Jeszcze tylko dziś, 15. listopada można wykorzystać zgromadzone punkty.

Nagrody zamawiać można za pomocą automatycznego serwisu www.iboa.pl. Sieć T-Mobile zapowiedziała start nowego, atrakcyjniejszego programu lojalnościowego w 2012 roku.

Wszystkie informacje związane z zamknięciem dotychczasowego programu dostępne są na jego stronie pod tym adresem.


Źródło tekstu: T-Mobile, wł     

Dodaj do:
w sumie: 30
  • 0

    11. ~  2011-11-15 13:25:17  host: V32-03.opera-mini.net

    orson: albo wysokie rachunki.

  • 0

    12. ~Daniel  2011-11-15 13:34:07  host: 178.181.78.131.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    Dziwi, że niektórzy abonenci przecieraja oczy ze zdumienia na temat newsa. W lipcu czy sierpniu była wkładka do faktury o zakonczeniu programu oraz dodatkowo przyszedł sms. Dodatkowo jest info na www. Watpie by taka informacja nie była skierowania do wszystkich co zbieraja punkty.

  • 0

    13.  2011-11-15 13:56:16

    @6 I tak nie skorzysasz z nich do końca... Bo punkty Era Premia i tak kumulują się do 3 lat. A następnie przepadają najstarsze w cyklach miesięcznych. Także o 6-ciu latach to zapomnij. Najwyżej trzy ostatnie :-(

  • 0

    14.  2011-11-15 14:23:48

    @13 malo tego - powyzej 5 aktywacji punkty nie byly zbierane. chyba, ze bylo to rozdzielone na kilka kont abonenckich.

  • 0

    15.  2011-11-15 14:25:40

    a kto jeszcze nie skorzystal - idzcie do salonow i realizujcie kupony elektroniczne. mozna za taki kupon dostac bez problemu karty zdrapki o odpowiednim nominale. zdrapki maja przewaznie waznosc do konca 2012 roku wiec spokojnie mozna bedzie je jeszcze komus opchnac.

  • 0

    16.  2011-11-15 14:29:23

    @10 Musiałeś coś namieszać u mnie działa a loguję się numerem z Orange ;-)

  • 0

    17. ~bolojang  2011-11-15 14:46:17  host: apn-95-41-58-114.dynamic.gprs.plus.pl

    musslik: z nieba mi spadłeś! jak sie z tobą skontaktować? rzeczywiście ciągle coś w erze krytykowałem przez IBOA ale nie wierzę, że mogli tylko mnie cos takiego zrobić! A numer adm. miałem w PLAY.

  • 0

    18. ~kiwi  2011-11-15 15:12:04  host: public-gprs248087.centertel.pl

    @12 wszyscy zostali poinformowani. Zawsze można wymienić punkty na zdrapki. O zakończeniu programu wiadomo było od dawna.

  • 0

    19. ~Aaaaa  2011-11-15 16:21:34  host: aafq139.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Oj Wy materialiści!! A ja wymieniłem punkty na pomoc chatytatywną :P

  • 0

    20.  2011-11-15 16:57:49

    IMO dzialania sa powołane. T-Mobile kojarzy sie wszystkim o wiele lepiej niz Era, ktora na swojej drodze miala wiele potkniec wobec abonentów. Zakonczenie wszelkich dzialalnosci i zastapienie ich nowymi jest jak najbadziej dzialaniem na plus. I do wszystkich niecierpliwych nowej oferty: jestem pewna ze nowy program lojalnosciowy bedzie jeszcze ciekawszy.

  • 0

    21. ~waeren  2011-11-15 17:34:35  host: 142.do-op.man.stargard.pl

    @ 17, Nie tylko Ciebie, ja mam takiego samego sms'a...:(

  • 0

    22. ~smart  2011-11-15 20:00:47  host: 87-205-167-189.adsl.inetia.pl

    10, 21 ale czy brak numeru komórkowego koniecznie musi oznaczać brak możliwości zalogowania na stronie. Najpierw warto uderzyć do samego T-Mobile z pytaniem jak teraz się tam zalogować. Jakoś nie chce mi się wierzyć, że nie można. Na pewno jest jakaś możliwość.

  • 0

    23.  2011-11-15 21:20:17

    Ja mam numer w TT i do tej pory był administratorem numeru mojej żony(abonament) i ostatnio otrzymałem smsa że tylko abonamentowy numer może być administratorem innego.

  • 0

    24.  2011-11-15 21:23:45

    Odnośnie likwidacji erapremia to gdyby nie "telepolis" to też bym nie wiedział o likwidacji. Rachunków na papierze już od dawna nie dostaję a i mam polecenie zapłaty. Otrzymuję tylko smsa o wystawieniu faktury a ponieważ są takie jakie mają być to nie sprawdzam online.

  • 0

    25.  2011-11-15 21:27:07

    Punkty erapremia zainwestowałem rok temu w doładowania TT w promocji 2*TT i w ten sposób dziś mam ponad 500zł. Ponieważ nie korzystam z netu i mało dzwonię to conajmniej na 2 lata mi starczy. Teraz jeszcze 2 razy do kina pójdę choć nic ciekawego w kinach nie leci :-/

  • 0

    26. ~bolojang  2011-11-16 09:33:42  host: apn-77-114-8-96.dynamic.gprs.plus.pl

    22: cytat z korespondencji od BOA: Odnosząc się do korespondencji pragnę przekazać, że w celu zalogowania się do serwisu IBOA należy zmienić numer administratora na taki, który jest numerem abonamentowym w sieci T-mobile. Z kolei osoba ze sklepu ery twierdzi, ze to musi być nr komórkowy. Ale przecież era domowa też jest oparta na abonamencie. Czy w związku z tym zwrócenie się do UOKiK ma sens i szanse powodzenia?

  • 0

    27. ~  2011-11-16 10:13:59  host: 178.183.135.86.dsl.dynamic.t-mobile.pl

    proponuję uke.gov.pl :)

  • 0

    28. ~Moment  2011-11-16 12:08:30  host: 77-255-254-130.adsl.inetia.pl

    ~25 akurat teraz pojawiło się kilka ciekawych filmów więc nie ma co narzekać zawsze coś się znajdzie :) Tak samo nie ma co się przejmować duża ilością środków na koncie prepaid- jeszcze przecież roczna ważność konta.

  • 0

    29. ~szczurwa  2011-11-17 11:03:14  host: wap.mobile.project4.pl

    Wszystkie punkty wymieniłem na mile Miles & More i święty spokój. A timobajl sucks !

  • 0

    30. ~slawo  2012-01-07 11:23:12  host: 178.181.226.88.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    miałem tyle punktów że mogłem uzupełnić komuś konto o 150 zł. Na drugim numerze miałem podobnie. Czyli złodzieje ukradli jakieś 300 zł i nie było ich stać na jednego sms-a z inf. ale dzwonić z loteriami jakimiś idiotycznymi quizami to będą bez zgody. 10 lat w tej sieci i nie potrafią dbać o klienta. Oby wśród tylu oszukanych znalazł się ktoś wpływowy co to nagłośni w mediach.

Dodaj swoją opinię