Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Jutro premiera Xiaomi Mi 6X, a dzisiaj poznaliśmy jego wygląd

Jutro premiera Xiaomi Mi 6X, a dzisiaj poznaliśmy jego wygląd

msnet 24 Kwietnia 2018 15:30

2 1



25 kwietnia na terenie uniwersytetu w Wuhan w Chinach odbędzie się prezentacja najnowszego smartfonu firmy Xiaomi. Dzięki serwisowi /Leaks możemy zobaczyć, jak ów telefon wygląda.

Xiaomi Mi 6X ma 6-calowy wyświetlacz o proporcjach 9:18 i jest napędzany chipsetem Snapdragon 660. Towarzyszyć mu może 4 lub 6 GB RAM-u i 32, 64 lub 128 GB pamięci wewnętrznej. Z tyłu znajduje się podwójny aparat fotograficzny 20 + 8 Mpix (lub 20 + 20 Mpix - jeśli rację ma inne źródło). Przedni aparat ma także mieć rozdzielczość 20 Mpix.

Najnowszy smartfon chińskiego producenta pracuje pod kontrolą systemu Android 8.1 Oreo z nakładką MIUI 9. Poza Chinami smartfon będzie prawdopodobnie dostępny jako Xiaomi Mi A2. Cena urządzenia ma być zbliżona do 200 dolarów (683 zł).




xiaomi mi 6x
xiaomi mi 6x

Zobacz: Test telefonu Xiaomi Mi A1

Zobacz: Premiera Xiaomi Mi 6X już 25 kwietnia
Zobacz: Premiera Xiaomi Mi 7 może się trochę opóźnić

Źródło tekstu: wł     
Źródło zdjęć: slashleaks.comnullnull

Dodaj do:

Tagi: xiaomi mi 6x | xiaomi

w sumie: 12
  • 0

    1.  2018-04-24 15:48:41

    Akumulator by się przydał tak co najmniej 3500mAh i by było pięknie.

  • 0

    2. ~t  2018-04-24 16:12:42  host: 89-77-170-247.dynamic.chello.pl

    „jako Xiaomi Mi A1”

    chyba jako A2!

  • 0

    3. ~  2018-04-24 17:32:00  host: 168.235.196.129

    @2 uspokoj sie

  • 0

    4. ~  2018-04-24 18:29:47  host: public-gprs362654.centertel.pl

    Przy takim ekranie poniżej 4000 mAh nie ma sensu schodzic.

  • 0

    5. ~  2018-04-24 19:52:01  host: 168.235.196.129

    @4 to nie schodz

  • 0

    6. ~  2018-04-25 07:58:54  host: 85-207-10-13.static.bluetone.cz

    Dlaczego kopiują nawet te brzydkie rozwiązania z iPhone, które nikomu się nie podobają, jak ten układ aparatów na pleckach :)

  • 0

    7. ~ktoś  2018-04-25 08:53:45  host: 78.133.204.50

    @5 nikomu się nie podobają? to ty ile znasz osób? 2 czy 3? :-) Serio w ogóle jest to istotne? Siedzisz w fotelu i oglądasz plecki swojego telefonu?

  • 0

    8. ~sxs  2018-04-25 09:42:13  host: 81.26.31.253

    Ciekawe czy podobnie jak A1 , A2 będzie wykastrowany z NFC?? Gdby miał NFC to murowany hit sprzedazy... Tuż obok mate 10 lite...

  • 0

    9. ~  2018-04-25 09:53:55  host: user-94-254-179-185.play-internet.pl

    Istotne czy cena bedzie dobra w porownaniu do konkurencjia cala reszta to juz tylko kosmetyka

  • 0

    10.  2018-04-25 20:13:42

    NFC raczej nie będzie podobnie jak w poprzedniku 5X

  • 0

    11.  2018-04-25 21:25:48

    @10 Ale Xiaomi MI 5X ma NFC. To jego światowy odpowiednik MI A1 nie ma NFC.

  • 0

    12. ~rgfew  2018-04-27 12:46:42  host: 082139004034.radom.vectranet.pl

    telepolis.pl/premiera-xiaomi-mi-6x/

Dodaj swoją opinię