Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Jutro nowe taryfy biznesowe w Erze

Jutro nowe taryfy biznesowe w Erze

WitekT 20 Maja 2008 14:36

0 0

21. maja Era wprowadzi nowy pakiet abonamentów biznesowych. My przedstawiamy pierwsze szczegóły już teraz.

Firma

55

115

215

325

445

700

Abona- ment

30,5 zł

61 zł

109,8 zł

158,6 zł

207,4 zł

305 zł

Liczba minut

55

115

215

325

445

700

Cena minuty

0,61 zł

0,55 zł

0,48 zł

MMS

0,40 zł

SMS

0,24 zł

Trans- misja

0,12 zł za 100 kB

10 wybranych numerów w sieci Era

Abona- ment

12,20 zł

6,10 zł

1,22 zł

Minuta

0,12 zł

Tanie połączenia do Ery i na stacjonarne

Abona- ment

12,20 zł

6,10 zł

1,22 zł

Minuta

0,20 zł

Sieć firmowa

Abona- ment

12,20 zł

6,10 zł

1,22 zł

Minuta

0,22 zł

Wybrane kraje (maksymalnie do 3 krajów)

Abona- ment

6,10 zł

Stacjo- narne

0,48 zł

Komór- ki

0,96 zł

Pakietowa transmisja danych

5 MB

5 zł

50 MB

14,64 zł

500 MB

47,58 zł


Ceny brutto (z VAT).

Niewykorzystane minuty wliczone w abonament są przenoszone na następny miesiąc i wykorzystywane są przed aktualnymi. Niewykorzystane minuty mogą być wykorzystane tylko w pierwszym kolejnym cyklu rozliczeniowym.




Na starcie będą dostępne dwie promocje - jedna, w której dostępne będą tanie telefony oraz druga, z droższymi aparatami, ale za to przyznawanymi dodatkowo, na 12 miesięcy, dwoma pakietami minut (do wszystkich sieci oraz do sieci Era).

Taryfy z pakietem kwotowym - Nowy Pakiet Biznes - pozostają dalej w ofercie.

Dalsze szczegóły już wkrótce.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 37
  • 0

    18.  2008-05-20 15:51:24

    dla przykladu 2 taryfy do porownania w tej samej cenie: play dla firm 50 (61 zł brutto) liczba minut do wszystkich 175 min. a w nowej erze biznes 115 za 61 zł dostaje się 115 minut do wszystkich. Cena minuty w erze 0,61 gr hm trochę to dużo... za to można poobniżać sobie wysokosc abonamentu korzystajac z tanich polaczen w ramach sieci lub sieci firmowej.

  • 0

    19. ~kilerny  2008-05-20 15:57:36  host: acsd158.neoplus.adsl.tpnet.pl

    17: pozwole sobie ciebei zacytowac "48 gorszy na stacjonarne z zagranicy? Zdzierstwo :( " widziales gdzies w polsce taniej ? Bo szczerze mnie to interesuje duzo dzwonie do znajomych co wyjechali. Podpowiesz cos ?

  • 0

    20. ~  2008-05-20 16:13:12  host: p01-08.opera-mini.net

    Witek to czy czasami nie od jutra w ofercie ery mda compact 4 i nokia 6650 fold ? Bo na gsmonline ostatnio cos takiego pokazali http://www.gsmonline.pl/portal/show/showImage.jsp?name=../images /2008/img_1507.jpg

  • 0

    21.  2008-05-20 16:14:32

    20: nie, nie ma tego w cennikach od 21. NAJWCZEŚNIEJ 28, kiedy to w Berlinie T-Mobile oficjalnie to przedstawi na specjalnej konferencji.

  • 0

    22.  2008-05-20 16:19:47

    największą zaletą jest cena transmisji danych,ale to to już było - nihil novi,ale może beda jakies fajne telefony

  • 0

    23. ~  2008-05-20 16:28:14  host: p01-08.opera-mini.net

    Szkoda czyli marne szanse na ta nokie przed 10 czerwca na aneks

  • 0

    24.  2008-05-20 16:39:01

    Moje zdanie jest nastepujace. Czlowiek qwa czeka naprawde szmat czasu na jakas konkretna zmiane, a nowa oferta o ile nie gorsza najwyzej jest taka sama (w zakresie korzysci) jak ostatnia. I teraz przez kolejne 1,5 roku gwarantuje Wam ze nic się w ERZE nie zmieni. Logika jest prosta... maja duzo klientów... wykorzytsuja swoja pozycje aby naklepac jak najwiecej kasy lekko dostosowywujac oferte do rynku (bedac stale za konkurencja). Powoli traca klientow ale znacznie wiecej zarabiaja. Pod koniec roku konczy mi sie umowa... obrazam sie na ERE i poprostu poszukam gdzie indziej. A prowadze firmę i pare numerów w Erze mam. Globalnie pewnie mają mnie głęboko w czarnej d.... ale zawsze to krok do przodu aby cos z tym zrobic. To tyle... czekamy jeszcze na ceny telefonow bo jak narazie to na allegro bez abonametu sa tansze. Smiech na sali. Pozdrawiam.

  • 0

    25. ~tit  2008-05-20 16:42:23  host: 77-254-140-158.adsl.inetia.pl

    Powiem tak. Przeniosłem numer z orange do play karta.obecnie mam starą taryfę play karta i przy doładowaniu za 150 zł tyle samo dostaję jako premia.co miesiąc za rozmowy przychodzące dostaję około 150 minut ekstra. więc wszystko co mam w cenniku dzieli mi sie przez dwa. więc minuta do wszystkich kosztuje mnie mniej niż 25 groszy. powiecie ze transmisję danych mam drogą. ratuję się kartą pop i pakietami które nie są takie drogie. myślę że szybko nie zrezygnuję z play karty w tej postaci. co wy na to?

  • 0

    26. ~tit  2008-05-20 16:44:00  host: 77-254-140-158.adsl.inetia.pl

    a telefon kupuję sam i nie potrzebuję niczyjej oferty

  • 0

    27.  2008-05-20 16:57:02

    #25 - ja mam mixa, na szczęście starego, oczywiście z Play. Jako że co miesiąc mam 2 godziny rozmowy dzięki usłudze zbieraj minuty, to co mi za różnica czy za 1MB płacę 1 czy 5 zł? :P Do tego dochodzą bonusy za doładowania i jeszcze mi kupę kasy na koncie zostaje. Więc chrzanić nowe oferty Play, Ery i wszystkie inne :P

  • 0

    28.  2008-05-20 17:00:55

    #19 - rozmowy na stacjonarne za granice? Tylko voipSiscount, ja na tym od półtora roku siedzę i gadam ile się da ;) Polecam. Jeśli mieszkasz w Warszawie - telefon w Sferii: połączenia międzynarodowe za około 22 groszy :) A poza tym pewnie się znajdzie sporo innych ofert dużo tańszych. Już nie wspomnę o różnych telegrosikach, gdzie dzwonisz za około 20 groszy. Poza tym jest jeszcze Mo-Call, czyli darmowa aplikacja oferująca tanie rozmowy zagraniczne... Wszystko tylko nie Era i stawka 48 groszy, jeszcze gdyby to było w TT to bym przeżył, ale nie w ofercie dla Firm gdzie się wydaje powiedzmy 100 złotych co miesiąc na telefon :(

  • 0

    29. ~  2008-05-20 17:03:52  host: 87-205-33-45.adsl.inetia.pl

    Witek kiedy będą znane ceny telefonów w promocji ? Mi Era np oferuje LG Viewty dzis za 550zl w biznes 120 ale z zniżką na dwa lata że netto 95zł taryfa wychodzi a dostępne mam 120netto i czy kupić tą ofertę dziś czy jutro ? Tylko pewnie jutro będzie drożej ? ...

  • 0

    30.  2008-05-20 17:06:48

    Cenniki będą za jakąś godzinę. W opcji z tańszymi telefonami Viewty kosztuje 1043 zł w 55, 961 zł w 115, 230 zł w 215, wyżej jest po 1 zł.

  • 0

    31. ~  2008-05-20 17:24:04  host: 87-205-33-45.adsl.inetia.pl

    Witek dziękuję za info :) Jezu drogo że szok !!! Czy ta Era już zgłupiała ? To w mix 25 viewty jest za 950zł a tu w 55 droższa . Porażka ma max , czas odejść z Ery.

  • 0

    32. ~AntyEraAntyOrange  2008-05-20 17:24:35  host: 130.138.227.41

    A w Simplusie to co?Laske mi robia z pakietem 50MB za 10zł i to z naliczaniem co 1bajt? Do tego pakiet 200 minut polaczen do calego Plusa i na wszystkie stacjonarne za 8zł miesiecznie. Simplus wygrywa kolejny raz.

  • 0

    33.  2008-05-20 17:28:19

    Plus rządzi :P No i stary Play oczywiście, ale to nie ten temat, teraz piszemy o Erze :P Ale dowalili :( Chyba teraz nic sie nie będzie działo w ofertach operatorów, albo będzie tylko gorzej :(

  • 0

    34. ~jarekt  2008-05-20 17:47:14  host: edc68.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Oferta mniej wiecej na poziomie oferty urodzinowej z przed 3 lat. Wszystko kurna stanelo i gdyby niePlay naprawde nie mialbym co ze soba poczac i gdzie sie podziac zeby nie czuc sie jak frajer. Niestety nowe taryfy Play sa tragiczne wiec kiedy tylko pojawia sie nowe firmowe, ktore beda gorsze znacznie gorsze pozostanie przesiasc sie na prepaida. Poczekamy zobaczymy ale na razie wyglada to tragicznie.

  • 0

    35.  2008-05-20 19:24:10

    co jak co ale pakiety mozna aktywowac, jest w czym wybierac, mysle ze oferta nie jest zla, kazdy wybierze w niej cos dla siebie, ja gdybym mial wybierac wybral bym 4 opcje, jest ok, wabi naprawde duzy wybor telefonow

  • 0

    36. ~m  2008-05-20 22:16:09  host: s32.zabrze.net.pl

    Dobrze, ze wprowadza sie oferty minutowe. Niestety dla wielu osób rozliczanie pakietów wartościowych było zbyt skomplikowane. Teraz klient bedzie miał wybór czy woli pakiet wartosciowy w taryfie Nowy Pakiet Biznes czy minutowy w nowej taryfie Firma.

  • 0

    37. ~karek  2008-05-23 14:02:33  host: emg188.neoplus.adsl.tpnet.pl

    5 MB za 5 zł? haha ja mam w mixpusie 20 MB i nie potrzebuje taryfy biznes za ponad 100 zeta ;/ Nieźle doją frajerów

Dodaj swoją opinię