Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Jutro lifting oferty Netii

Jutro lifting oferty Netii

WitekT 28 Lutego 2011 14:58

0 0
1. marca Netia startuje z odświeżoną ofertą telefoniczną i dostępu do Internetu. Mają pojawić się roczne kontrakty z zachowaniem dotychczasowej "bezVATowości" - pisze na blogu Karol Wieczorek z biura prasowego operatora.

Zmian na lepsze jest dużo więcej i dotyczą one zarówno oferty dla klientów indywidualnych, jak i małych oraz średnich firm - pisze Wieczorek.

Jak dowiaduje się TELEPOLIS.PL, w ofercie mają być dostępne routery WiFi za złotówkę.


Źródło tekstu: blog.netia.pl     

Dodaj do:
w sumie: 5
 • 1

  1. ~  2011-02-28 14:51:23  host: 77-253-195-171.adsl.inetia.pl

  Ciekawe, czy ten lifting będzie poleał na zmianie okresów oferowanych umów, poprzez wycofanie starych i uczynienie tym samym Gwarancji Ceny bezużytecznej - tak jak załatwiono posiadaczy 36 miesiecznych umów. Nie ma okresu - nie ma gwarancji, genialne w swojej prostocie...

 • 1

  2. ~wosq  2011-02-28 15:05:03  host: user-46-113-233-134.play-internet.pl

  No, czekam na Netię, co zaproponuje. Poprzednie długookresowe umowy były dla mnie nie do przyjęcia...dlatego odszedłem do PlayOnline. 1 rok cyrografu , to powinno być maximum w szyko zmieniającej się przestrzeni nowych technologii.

 • 1

  3. ~jeszcze netiowicz  2011-02-28 18:07:04  host: 213-238-93-42.adsl.inetia.pl

  Nic to nie da 12 m-cy, lipa to wszystko. Cena, cena i raz jeszcze cena powiązana z transferami, dobrymi transferami. 12 m-cy napewno czymś obwarują, napewno będą chcieli z telefonem i to nie przy małym abonamencie i tu już lipa bo kto chce internet z tym przekletym telefonem! jesteśmy już teraz niemalże wszyscy mobilni więc po co nam telefon stacjonarny a tym bardziej że za chwilę da się przenieść numer telefonu stacjonarnego na komóre więc po co te zabiegi!? Sam internet to jest wyzwanie i pozytyw dla nas klientów. A placić utrzymanie łącza (characz)lub bezurzyteczny abonament na telefon - przecież to bandyctwo !!! Dajcie nam samego neta bez obwarowań, haraczy i innych głupot zbytecznych a tylko obciążających naszą kieszeń. A do neta dodajcie inne uslugi, voip, iptv, inne bajery ale nie ciągle uzależniać wszystko mod tego przeklętego telefonu stacjonarnego, mobilność i tak rozwali stacjonarkę. Szkoda tylko że mam w netii jeszcze prawie na 2 lata umowę, bo jest teraz w czym wybierać. Życzę przemyślanych decyzji. Pozdrawiam.

 • 2

  4.  2011-02-28 19:16:20

  Tak jest.Najlepiej mieć alternatywnego dostawcę internetu kablowego i przenieść numer telefonu stacjonarnego do operatora voip. Abonament np.3-4zł miesięcznie i całość do wykorzystania na rozmowy:) Polecam wszystkim któzy mają kablówkę i jeszcze telefon stacjonarny!

 • 0

  5. ~  2011-02-28 21:57:12  host: 178-36-25-106.adsl.inetia.pl

  @1 - nowa GC teoretycznie pozwala zmieniać umowy niezależnie od czasu ich trwania tylko że obwarowane są promocjami i nigdy 12m umowa nie będzie lepsza od 24m. Z tego co można wyczytać na blogu Netii owe 12m będzie dla nowych klientów, a starym nie będzie przysługiwać. Po północy wszystko będzie jasne. Ja cudów nie oczekuję. Zapewne i tak poczekam do końca umowy bo Netia jest tak nieprzewidywalna że zanim strzelę sobie kolejny raz w stopę długo się zastanowię. Obym się mylił.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-80-140-29.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Czy korzystasz z usługi pocztowej Gmail?

Tryb poufny trafia do Gmaila na Androida

 

Zobacz wynik | Opinie (5)

Archiwum Ankiet