Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Jutro konferencja o Orange!

Jutro konferencja o Orange!

WitekT 14 Września 2005 21:28

0 0

namiot orange mNa Placu Teatralnym w Warszawie trwają przygotowania do jutrzejszej konferencji oficjalnie wprowadzającej do Polski markę Orange.



Na placu stoi już namiot, co widać na załączonym zdjęciu. Redakcja TELEPOLIS.PL będzie relacjonować to wydarzenie na miejscu. Zapraszamy na nasze strony już jutro przed południem!




Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 16
  • 0

    1. ~  2005-09-14 22:00:59  host: 193.69.116.44

    Hmm pewnie 19ego w Wyborczej bedzie pelny cennik Orange

  • 0

    2.  2005-09-14 22:03:50

    To ja poprosze ladne hostessy na zdjeciach, najlepiej z duzymi pomaranczkami ;-)

  • 0

    3. ~Tomek  2005-09-14 22:04:01  host: dcr113.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Z niecierpliwueniem czekam na jutrzejsze informacje :)

  • 0

    4. ~gosciu  2005-09-14 22:18:42  host: dqa31.neoplus.adsl.tpnet.pl

    W grupie Orange podawanie pomaranczy jest zakazane drogi Kaszpir. Mozna podawac melony, banany itp ;-) wybor nalezy do Ciebie ;-P

  • 0

    5.  2005-09-14 22:24:30

    ja wiem jedno...sok pomaranczowy napewno bedzie ;)

  • 0

    6.  2005-09-14 22:33:34

    aaa ja mam jutro urodziny :)

  • 0

    7. ~frugo  2005-09-14 22:48:29  host: bkd219.neoplus.adsl.tpnet.pl

    czy ten Orange to taka polska Katrina? Bo wszystkie portale ostrzegają i ostrzegają, że nadchodzi..

  • 0

    8.  2005-09-14 22:51:48

    bedzie super jak juz jutro sie dowiemy dokladnie jak wyglada cennik:D

  • 0

    9. ~  2005-09-14 23:02:44  host: 195.94.216.178

    orange to tylko wyzysk, ratowaniw funduszy marki polskimi pieniędzmi

  • 0

    10.  2005-09-14 23:13:47

    jejq... to już jutro... A ja na neta wejde dopiero wieczorkiem... nie wytrzymam do tego czasu....

  • 0

    11. ~pitus  2005-09-15 06:52:57  host: w3cache.ino.tvknet.pl

    mam nadzieje ze orange nam przedstawi fajne cenny za rozmowy sms i mms

  • 0

    12. ~  2005-09-15 07:13:18  host: 195.94.216.178

    ja wolę poczekać na odpowiedź Ery i Plusa, nie będę się pchał do 4 sieci na rynku

  • 0

    13. ~  2005-09-15 08:30:43  host: proxy.netia.pl

    orange=okupant

  • 0

    14. ~piorunek  2005-09-15 08:35:50  host: att39.neoplus.adsl.tpnet.pl

    jesli orangutan nie bedzie na miare czerwonej lapy ze zmianami (o zlotowke nie zejda z ceny za min bo by musieli doplacac) to po co zaplacimy grubo ponad 100mln zl za zmiane ale bede mogl jesc pokarm w punkcie z miski psa (we francji maja to w wyposarzeniu) nie bede sie podniecal czekam na pelna oferte ich

  • 0

    15. ~AndSa  2005-09-15 08:49:51  host: aif166.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Juz za 4 dni poznasz całkiem nowe możliwości!

  • 0

    16. ~AndSa  2005-09-15 09:05:54  host: aif166.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Coś ten Orange biedny jak na międzynarodową firmę. Żeby w namiocie. Dobrze że nie w ogródku piwnym pod parasolem. Start Orange powinien być wielkim zjazdem w Sali Kongresowej a PKiN powinien być odmalowany na pomarańczowo!

Dodaj swoją opinię