Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Jutro kolejny MVNO w Polkomtelu

Jutro kolejny MVNO w Polkomtelu

WitekT 19 Grudnia 2007 20:33

0 0
Adam Glapiński, prezez Polkomtela powiedział, że kierowana przez niego firma podpisze 20. grudnia umowę z kolejnym wirtualnym operatorem. W ciągu kilku tygodni planowana jest finalizacja następnych umów.

Glapiński powiedział także, że sprzedaż Polkomtela w IV kwartale jest lepsza niż przed rokiem.

Jestem bardzo zadowolony z wyników, końcówka roku jest bardzo dobra. Sprzedaż Polkomtela w IV kwartale jest lepsza niż rok temu - powiedział Glapiński. W przyszłym roku, według jego zapowiedzi, większy nacisk ma być kładziony na klientów prepaid.


Źródło tekstu: PAP     

Dodaj do:
w sumie: 11
  • 0

    1. ~Mikeee  2007-12-19 20:41:04  host: dynamic-62-87-147-5.ssp.dialog.net.pl

    Większy nacisk niech położą na EDGE, bo jest mizerny

  • 0

    2. ~Ant  2007-12-19 21:09:33  host: chello084010154215.chello.pl

    "większy nacisk ma być kładziony na klientów prepaid." miało być na portfele klientów ;)

  • 0

    3. ~pgradziel  2007-12-19 21:32:20  host: priv2.ikatel.pl

    Kolejny wirtualny w Plusie? Boże, czy ich infrastruktura to wytrzyma?

  • 0

    4.  2007-12-19 21:38:21

    ehh i w sumie po co to? dobre okreslenie:) na portfele klientow:D

  • 0

    5. ~hmm  2007-12-19 22:20:03  host: 212.122.214.240

    muszę przyznać że właśnie przeglądam sobie ulotkę Simplusa, którą wziąłem przy okazji zakupu doładowywania TT w spożywczaku i obiektywnie stwierdzam że oferta Simplusa jest lepsza (choć nie dla mnie bo ja mam najwięcej znajomych w Erze ale porównania cen w poszczególnych kategoriach wypadają na koryść Simplusa...) Podobnie obiektywnie stwierdzam że oferta Nowe Orange Go jest najprostsza. Zatem na dzień dzisiejszy TT jest już najgorszy według każdego kryterium ? :/

  • 0

    6. ~jojo  2007-12-19 22:20:29  host: eea67.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Ciekaw jestem co zrobi Era. Pakiet Minut lub SMS-ów w TT kończy się 15.01.2008 roku... :-/

  • 0

    7. ~  2007-12-19 22:22:25  host: 212.122.214.240

    Jako user TT ująłbym ten rok w TT następująco: nic się nie zmieniło w TT, nawet się pogorszyło, pod koniec roku skopiowali darmowy numer Simplusa i tyle co mnie akurat niespecjalnie zachwyca. Natomiast Orange i Plus zrobiły postępy: zeszły z ceną do 60 gr. Widzę że Era i TT rzeczywiście zaczyna ssanie.

  • 0

    8. ~hmm  2007-12-19 22:22:55  host: 212.122.214.240

    @jojo Era TT jest obecnie najgorszym prepaidem !! :/

  • 0

    9. ~hmm  2007-12-19 22:25:22  host: 212.122.214.240

    właśnie patrzę w cennik Simplusa: minuta wewnątrzsieciowa od 20 groszt w pakiecie mini a w pakiecie maxi można zejść do 5 gr/min. staż jak w Happy Taniej, dodatkowo darmowy numer na kilka dni nawet przy doładowaniu 10 zł. pakiet internetowy po 2.5 gr/100 KB. jak dla mnie to Simplus zrobił duże postępy !!

  • 0

    10. ~hmm  2007-12-19 22:31:29  host: 212.122.214.240

    @jojo ja oczekuję gruntownych zmian !! zdaje się że te pakiety to są tylko w sieci Plus i nie obejmują stacjonarnych ale i tak robią wrażenie...

  • 0

    11. ~Dina  2007-12-22 12:12:24  host: p10-01.opera-mini.net

    Chciałam tylko sprostować,że w TakTaku jest teraz promocja DARMO W SIECI,a nie DARMOWY NUMER. Mnie osobiście ta promocja bardzo odpowiada,gdyż mam znajomych w Erze i mam okazję trochę dłużej z nimi pogadać. Nie wspomnę,że mogę teraz dużo więcej rozmawiać z moim menem :)

Dodaj swoją opinię