Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Jubileusz era.pl

Jubileusz era.pl

WitekT 23 Marca 2005 14:01

0 0

Internetowa wizytówka PTC ma już rok.

Dla PTC był to rok bardzo udany. Firma osiągnęła wysoki wzrost przychodów, z powodzeniem wprowadziła nową markę Heyah i umocniła się na pozycji lidera wśród polskich operatorów komórkowych.

Sukces firmy wiąże się z sukcesem jej witryny internetowej. W porównaniu z lutym 2004 oglądalność strony wzrosła aż o 121%, a liczba unikalnych użytkowników zwiększyła się o ponad 43%.

Różnica między wzrostem oglądalności, a wzrostem ilości użytkowników świadczy o dużym stopniu "lojalności" internautów, którzy coraz częściej wracają na stronę, ponieważ traktują ją jako cenne źródło wiedzy i atrakcyjnej rozrywki. Najpopularniejszą częścią serwisu jest już tradycyjnie dział z informacjami o nowych ofertach, przeznaczonych zarówno dla klientów indywidualnych, jak i biznesowych.
Niesłabnąca popularnością cieszą się elektroniczne biura obsługi klientów - I-BOA (przeznaczony dla klientów abonamentowych) oraz iTakTak (dla użytkowników usług przedpłaconych). Wysoko oceniany jest również konfigurator telefoniczny, który w znaczący sposób ułatwia wybór aparatu odpowiadającego potrzebom użytkownika oraz pomaga w szybkiej konfiguracji usług WAP i GPRS.

Sukces www.era.pl jest owocem konsekwentnego wzbogacania witryny o nowe, atrakcyjne treści. Każdy, kto odwiedzi stronę www.era.pl, bez względu na to, czy jest abonentem PTC, czy nie, znajdzie tu coś dla siebie. Era.pl to synonim wzorowej obsługi klienta, kompetentnej informacji i dobrej rozrywki.

Dobry wynik witryny tym bardziej cieszy, że w odróżnieniu od witryn pozostałych operatorów, na stronie Ery nie ma bramki SMS-owej, która została przeniesiona na multimedialny serwis Eraomnix.

Źródło tekstu: Era     

Dodaj do:
w sumie: 2
  • 0

    1. ~dlugi  2005-03-24 17:15:00  host: dpz240.neoplus.adsl.tpnet.pl

    to prawda nie ma bramki a mimo to duzo ludiz korzysta

  • 0

    2. ~araford  2005-03-29 17:53:00  host: dqi3.neoplus.adsl.tpnet.pl

    no pare lat im jeszcze moze posluzyc bez zmiany

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-158-15-97.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Zmiany dotyczące bezpieczeństwa w systemach Apple'a to:

Apple utrudni użytkownikom lajkowanie na Facebooku

 

Zobacz wynik | Opinie (0)

Archiwum Ankiet