Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Jonathan Eastick o przejściu do P4

Jonathan Eastick o przejściu do P4

WitekT 28 Lutego 2006 11:43

0 0

Jonathan Eastick odszedł z zarządu PTC i przeszedł do P4. Publikujemy jego oficjalne oświadczenie w tej sprawie.

O jego przejściu do Netii pisaliśmy w tej wiadomości.

Oto treść oświadczenia:

Warszawa, 26 lutego 2006 r. - Chciałbym poinformować, że z dniem 28 lutego 2006 r. złożyłem rezygnację z funkcji członka zarządu i dyrektora finansowego w Polskiej Telefonii Cyfrowej Sp. z o.o. (PTC).

Za kilka dni minie rok od niechlubnej zmiany wpisu w KRS, w wyniku której usunięto mnie, Ryszarda Pospieszyńskiego oraz Bogusława Kułakowskiego z siedziby Spółki i rozbito Zarząd, który przez kilka lat skutecznie zarządzał wiodącym operatorem telefonii komórkowej w Polsce.
Przez ostatni rok Ryszardem Pospieszyńskim i ja prowadziliśmy walkę o przywrócenie legalnego Zarządu i Rady Nadzorczej na ich pełnoprawnych pozycjach. Była to długa i często frustrująca walka, która w końcu przyniosła potwierdzenie słuszności naszego stanowiska, że zmiany w KRS zostały dokonane w sposób bezprawny. Wpis do KRS przywrócił zarówno mnie, jak i Ryszarda Pospieszyńskiego na stanowiskach członków zarządu PTC z dniem 15 listopada 2005 r. ale do dziś uniemożliwia się nam powrót do pełnienia obowiązków.

Wierzę, że udziałowcy znajdą sposób na rozwiązanie obecnej, niestabilnej sytuacji w Spółce, że wkrótce PTC powróci na ścieżkę rozwoju dobrze prosperującej i wiodącej firmy. Ja jednak doszedłem do wniosku, że nadszedł czas na podjęcie nowych wyzwań i zdecydowałem się zaangażować w inne zadania zawodowe.

Mój kolega Ryszard Pospieszyński pozostaje oczywiście jednym z dwóch legalnych członków Zarządu PTC, drugim jest pan Wilhelm Stueckemann. Życzę Ryszardowi jak najlepiej i jestem przekonany, że już wkrótce wróci do Firmy by pełnić ważną rolę w odbudowie stabilnego i legalnego Zarządu.

Chciałbym podziękować wszystkim pracownikom PTC, w szczególności tym z Pionu Finansowego, za ich wsparcie, profesjonalizm i zaangażowanie przez te pięć lat, które przepracowaliśmy razem. Sukces PTC został zbudowany dzięki tym wspaniałym pracownikom. Z całego serca życzę im wszystkiego najlepszego.


Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 5
 • 0

  1.  2006-02-28 15:26:06

  Bzdury napisalisie. Nie przeszedł do Netii tylko do P4 (w którym Netia ma tylko 30%). Dobrze, że nie przeszedł do Orange, bo by było pewnie napisane, że jest pracownikiem TPSA

 • 0

  2.  2006-02-28 15:41:19

  PioWia: nie, nie napisałem bzdur, choć poprawiłem zgodnie z Twoim życzeniem. Powiedzmy, że po prostu wyprzedziłem pewne fakty... ;)

 • 0

  3. ~zofia  2006-02-28 15:57:37  host: gate.malnet.pl

  PioWia: a co ty taki formalista jesteś? przecież wiadomo o co chodzi... a jak chcesz bez interpretacji wiadomość, to na oficjalnej stronie P4 po niemal roku od startu wszystkie informacje znajdziesz:)

 • 0

  4.  2006-02-28 16:20:57

  Z góry przepraszam że nie na temat ale mam pilne pytanie do ***WiTka lub do innych które znają odpowiedź. Czy w motorolce v3x należy formować baterię czy też nie należy dopuścić do jej rozładowania pełnego??? wiem że kiedyś była na ten temat duskusja na forum ale nie mogę jej odszukać. Dziękuję za pomoc

 • 0

  5.  2006-02-28 17:14:20

  cokolwiek zrobisz telefon Ci sie nie popsuje :P

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-198-104-202.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Czy doczekamy się cenzury internetu w Polsce?

Kolejna próba cenzurowania Internetu w Polsce

 

Zobacz wynik | Opinie (1)

Archiwum Ankiet