Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Jolla wyjawia plany wobec Sailfisha X

Jolla wyjawia plany wobec Sailfisha X

Isand 10 Lutego 2018 18:25

5 1

sailfish xperia x

Jolla ogłosiła plany na 2018 rok związane z Sailfishem X czyli wersją systemu przygotowaną we współpracy z Sony. Dotychczas była ona dostępna wyłącznie dla modelu Xperia X.
Finowie wyjawili, że możemy się spodziewać około czterech nowych urządzeń z ich autorskim systemem operacyjnym. Sam system będzie dalej tłumaczony na nowe języki (w 2017 roku wprowadzono 10 nowych wersji językowych). Bardzo ważnym ogłoszeniem jest udoskonalenie współpracy Sailfisha z aplikacjami na system Android. Do tej pory Sailfish pozwalał na działanie androidowych aplikacji wymagających wersji 4.4, jednak Finowie zapowiadają, że emulator zostanie uaktualniony.

Sailfish X natomiast trafi do sprzedaży na nowych rynkach - Turcja, Indie, Tajlandia, Malezja, Indonezja, Brazylia oraz Argentyna. I na koniec wisienka na torcie - Finowie i Japończycy szykują Sailfisha X dla nowego urządzenia. Będzie to najpewniej Xperia XA2.

Źródło tekstu: jolla, wł     

Dodaj do:

Tagi: jolla | sailfish

w sumie: 2
  • 2

    1. ~pabloki  2018-02-10 19:09:02  host: user-5-173-101-91.play-internet.pl

    @telepolis : a może pajacyki skoro weekend . tmobile nas nie zawodzi http://tlp.is/gcq .wyrażenie zgód marketingowych i to" na zaproszenie "- w zamian 5 zł. a niektórym da aż 10 zł " na zaproszenie " http://tlp.is/gcr

  • 0

    2. ~Józef Fajtłapa  2018-02-11 11:01:31  host: a04-01-06.opera-mini.net

    Od Joli kiedyś po mordzie dostałem. Ja do niej z kwiatami, a ona z pazurami

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-92-174-226.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Czy Internet LTE jest w stanie zastąpić Internet kablowy?

Test szybkości LTE sieci Plus

 

Zobacz wynik | Opinie (18)

Archiwum Ankiet