Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Joanna Brodzik i Paweł Wilczak reklamują PlusBank [wideo]

Joanna Brodzik i Paweł Wilczak reklamują PlusBank [wideo]

LuiN 15 Kwietnia 2014 12:39

5 5

15. kwietnia Cyfrowy Polsat i Plus uruchomiają drugą odsłonę kampanii reklamowej z Joanną Brodzik i Pawłem Wilczakiem, obejmującą nowo wprowadzone do programu smartDOM usługi finansowe PlusBanku.



Joanna Brodzik i Paweł Wilczak w spocie TV informują o oszczędnościach, które klientom Plusa i Cyfrowego Polsatu przynosi aktywne korzystanie z karty płatniczej PlusBanku wydawanej do Konta Plus. Spot będzie miał też swoją kontynuację w postaci virala dostępnego w Internecie.




Zobacz: inne filmy z kategorii Reklamy


Zobacz: Usługi PlusBanku dostępne w sieci sprzedaży Plusa i Cyfrowego Polsatu

Źródło tekstu: Plus     

Dodaj do:

Tagi: joanna brodzik | paweł wilczak | plus | plusbank

w sumie: 18
  • 0

    1. ~  2014-04-15 15:27:35  host: user-94-254-210-29.play-internet.pl

    Beznadziejne.

  • 0

    2.  2014-04-15 16:51:13

    "Oszczędzanie przez wydawanie". No po prostu biegnę do ZSZ po kartę. Kogokolwiek ruszają jeszcze takie tandetne hasła rodem z początku tego tysiąclecia?

  • 0

    3. ~hihi  2014-04-15 17:37:47  host: n15-06-04.opera-mini.net

    Trzeba zapłacić kartą miesięcznie 10 000 zł żeby otrzymać sto procent zwrotu za abonament.

  • 0

    4.  2014-04-15 19:20:50

    Skąd Brodzikowa ma czerwonego G2 w Plusie ?

  • 0

    5. ~  2014-04-15 20:30:38  host: user-94-254-141-76.play-internet.pl

    @4 z salonu? Przecież jest dostępny od dawna.

  • 0

    6.  2014-04-15 22:33:36

    Głupie to nie jest, są tacy co tyle wydają, ale jak ktoś ma tyle kasy to nie będzie płacił debetówką tylko kredytówką. Ci co tyle wydają mogą mieć wysoki abonament rzędu 100zł+ bo i tak 100% zwrotu dostaną.

  • 0

    8.  2014-04-15 23:04:50

    @Lukasz88. To "celebrytka" czyt. mówisz-masz:)

  • -2

    9. ~roar  2014-04-16 06:42:07  host: host-81-190-24-58.torun.mm.pl

    reklama jest tragiczna. Ani pomysłowa ani estetyczna. Dlaczego wszystkie reklamy, identyfikacje i pomysły tworzone przez Polsat od lat są tak tragiczne? - już dawno się nad tym zastanawiałem. grafikę polsatu od np tvn dzieli przepaść, reklamy plusa od play, tmobile, czy orange mile świetlne, reklamy polsatu cyfrowego wyglądają jak sprzed 15 lat i nie dorastają do pięt NC+, cały ,,Smart Dom'' to gwałt estetyczny w połączeniu z brakiem pomysłu. Jak w dzisiejszych czasach można robić takie gniowy? Solorz Why?!!?!?!.....

  • 0

    10. ~oblatana  2014-04-16 10:36:20  host: apn-5-60-147-150.dynamic.gprs.plus.pl

    będąc posiadaczem konta Avocado co miesiąc mogłam obniżyć swój rachunek o 25- 40 zł i teraz poważnie się zastanawiam nad przeniesieniem konta do Plusbanku... Aliorsynca zmieniają na T-mobajlocoś tam, w bz wbk co rusz jakaś awaria, mbankowi nie ufam. Zobaczymy.

  • 0

    11. ~Kuzyn1920  2014-04-16 11:35:34  host: 92.60.132.22

    @oblatana jak masz kilka ofert to jaknajbardziej się opłaca :]

  • 0

    12. ~Jasiek  2014-04-28 18:18:10  host: 093105170142.bielskobiala.vectranet.pl

    Nie wiem, co chcecie od reklamy. Ma informować, to informuje. Ważne, że jest co przekazać. A co zrobić, skoro oszczędzanie przez dodawanie to szczera prawda? A się przynajmniej łatwo zapamiętuje. Jak masz 3 czy 4 abonamenty, które musisz i tak opłacić, bo korzystasz z tel. tv. netu itd., to niegłupim pomysłem jest skorzystanie ze zniżki 10 zł na każdy kolejny.

  • 0

    13. ~Stan Wyjątkowy  2014-05-05 02:10:30  host: ip-93-154-138-191.free.aero2.net.pl

    Jak widzę tą reklamę, to zęby zaczynają mnie boleć. Przekaz jest taki ; "leć , leć wydawać kasę ! Niepotrzebne ci coś, nie ma sensu - nieważne ! Wydaj jak najwięcej - wtedy mi zwrócimy ci parę groszy !"
    Rozumiem, że i ten bank i twórcy reklamy mają widzów za debili, którzy wydadzą górę szmalu, żeby dostać parę zł.
    No brawo. Praktycznie 90% płatności, które robię - to płatności kartą, a to ładnych parę zł. jest. I jak każdy normalny człowiek, staram się wydatki ograniczać, a nie powiększać, żeby bankowi zrobić dobrze.
    No cóż - reklama idiotyczna na maksa. Głupsza jest tylko ta, w której podejrzany osobnik zaczyna od słów " idź zrobić sobie herbatę, to przerwa na reklamę..." Chociaż - ta przynajmniej ma w sobie odrobinę realizmu :) Zastanawiam się tylko, co on tam ględzi dalej. Bo chyba coś ględzi ?

  • 0

    14.  2014-05-05 08:34:52

    Stan Wyjątkowy - to reklama, dokładnie taka sama jak tych wszystkich produktów na młodość, niską wagę, popularność (ciuchy, buty, gadżety) itd., itp. Widziałeś te laski pijące super mineralizowaną wodę? A te używające pod prysznicem super balsamów? No aż chciałoby się podotykać... ;-) A co do wydawania. Jeśli ktoś tak to rozumie, że trzeba do 0 obniżyć rachunek telefoniczny za zakupy... No cóż - głupich w naszym narodzie trochę jest. Ja kupuję tyle ile muszę, nie zarabiam jakoś szczególnie dużo, jednak 16 zł rabatu dostałem ;-) Jedyne co, to rzeczywiście zacząłem sprawdzać płatności kartą za telefony itp. płatności. Ktoś powie - co to jest 16 złotych? Jednak jeśli chodzi o wybór operatora, byłem przekonywany do oferty o 1,90 tańszej - po co przepłacać skoro o 1,90 zł mniej to samo można mieć? Od dawna zastanawiam się w tej sytuacji - czy to jakiś Matrix jest, w którym żyję? Nie - głupi naród jest i tyle. Już gdzieś mówiłem co o tym myślę ;-)

  • 0

    15. ~D.Rivera  2014-05-05 11:14:33  host: cpe-109-207-150-114.docsis.tczew.net.pl

    Co to za oszczedzanie skoro i tak musisz wydac kase na zakupy aby pozniej laskawie obnizyli ci rachunek za abonament???Poraz kolejny sprawdza sie stare powiedzienie "cos za cos".Logiczne jest,ze jak zrobisz zakupy to automatycznie kasy ubywa ci z konta.

  • 0

    16.  2014-05-05 11:31:24

    D.Rivera - nie wiem kto w ten sposób myśli? pieniądze zarabia się wytwarzając produkty a nie je kupując ;-) To chyba normalne? A to, że im więcej wydasz tym większy bonus będzie... No to normalne jest przecież jeśli jest jakiś procent określony "zwrotu", nie? Jeśłi kupuję w sklepie i mam 3 czy tam 5% "zwrotu" (formalnie obniżki ceny) to tym większa obniżka wymiernie im wyższy rachunek. Nie wiem w czym problem widzicie? Logika? No zależy jak się podchodzi do sprawy - bo można każdą tezę udowodnić przy durnych założeniach ;-)

  • 0

    17.  2014-05-05 11:34:28

    Ja mam w jednej hurtowni "biurowej" 10% rabatu stałego , ale w życiu bym nie pomyślał, żeby kupować najdroższy papier tylko dlatego, ze będę miał większy rabat w złotych! Kupuję taki jaki mi odpowiada. Jeśli ktoś kupuje drogo, żeby mieć większą "oszczędność"... No gratuluję rozumu ;-)

  • 0

    18.  2014-05-05 11:37:41

    Jeśłi na stacji benzynowej miałem kiedyś promocję (mieliśmy), ze w przypadku płatności gotówką o 20 groszy mniej za litr benzyny płaciłem... No głupi bym musiał być żeby nie skorzystać i nie oszczędzić 10 złotych. Ale mam kolegę, który płacił kartą bez rabatu - dlaczego? Żeby mieć więcej punktów w programie lojalnościowym ;-) No nie mój portfel, nie moja sprawa. Kumplujemy się nadal ;-)

  • 0

    19. ~Błee  2014-05-05 11:54:40  host: 89-77-28-62.dynamic.chello.pl

    Ta kobieta jest maksymalnie sztuczna. "Aktorka"? Naturszczyki potrafią mieć więcej zdolności do gry.

Dodaj swoją opinię