Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Jeszcze więcej mobilnego internetu w Dialogu

Jeszcze więcej mobilnego internetu w Dialogu

Ringu 1 Lutego 2011 15:06

0 0

Od dziś klienci usługi DialNet Mobilny Dialogu mogą otrzymać nawet do 4 GB limitu danych bez zmiany dotychczasowego abonamentu.

To nasza odpowiedź na rosnącą popularność mobilnego internetu w Polsce i dodatkowy bonus dla tych, którzy chcąc korzystać z niezawodnego internetu zawsze i w każdym miejscu, wybierają usługę DIALOGu zarówno w wersji mobilnej, jak i stacjonarnej - mówi Robert Bansiak, wiceprezes Telefonii Dialog.

DialNet Mobilny w ofercie Dialogu dostępny jest od września 2010 roku. Operator proponuje go w dwóch wariantach: Standard i Max oraz w dwóch wersjach umów lojalnościowych, na 12 i 24 miesiące.

W ramach najnowszej promocji limit danych (niezależnie od długości umowy) w opcji DialNet Mobilny Standard został zwiększony czterokrotnie: z 250 MB do 1 GB.
W opcji DialNet Mobilny Max dostępny limit rośnie z 1,5 GB do 3 GB danych. Specjalnym bonusem dla użytkowników wersji Max, którzy jednocześnie korzystają z usług stacjonarnego dostępu do internetu w DIALOGu (lub podpiszą taką umowę razem z umową na DialNet Mobilny) jest dodatkowy 1 GB limitu danych - sumaryczny limit wzrasta więc aż do 4 GB, przez cały okres trwania umowy, bez zmiany abonamentu. Co więcej - po zakończeniu umowy lojalnościowej zwiększony limit pozostaje nadal do dyspozycji klienta.

DialNet Mobilny Standard z promocyjnym limitem danych 1 GB kosztuje 29 zł miesięcznie, a DialNet Mobilny Max o przepływności 3 GB (lub 4 GB) - 49 zł. Dodatkową zaletą dla korzystających z promocji są zniżki na opłacie aktywacyjnej (do najniższej na rynku cenie 19 zł przy umowie na 24 miesiące) i na zakup modemu USB Huawei E1750.

Usługa DialNet Mobilny wraz z promocją skierowana jest zarówno do obecnych, jak i nowych klientów indywidualnych i biznesowych. DialNet Standard jest adresowany przede wszystkim do klientów okazjonalnie korzystających z internetu lub do zastosowania w terminalach płatniczych, np. w restauracjach czy pubach. DialNet Max dedykowany jest do codziennych zastosowań w domu lub biurze, głównie w celu przeglądania stron www, korzystania z poczty e-mail, komunikatorów, odbioru radia internetowego itp. Operator oferuje szybki transfer danych - do 21 Mb/s, w przypadku korzystania z modemu, który taki transfer zapewnia.

Źródło tekstu: Dialog     

Dodaj do:
w sumie: 2
  • -1

    1. ~xawery  2011-02-01 17:20:20  host: dsc73.neoplus.adsl.tpnet.pl

    która firma jest większa- dialog czy netia ?

  • 0

    2. ~hmm  2011-02-01 17:33:59  host: plus-96-192.polkomtel.com.pl

    Netia

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-196-98-96.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Czy korzystasz z usługi pocztowej Gmail?

Tryb poufny trafia do Gmaila na Androida

 

Zobacz wynik | Opinie (2)

Archiwum Ankiet