Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Jeszcze więcej mobilnego internetu w Dialogu

Jeszcze więcej mobilnego internetu w Dialogu

Ringu 1 Lutego 2011 15:06

0 0

Od dziś klienci usługi DialNet Mobilny Dialogu mogą otrzymać nawet do 4 GB limitu danych bez zmiany dotychczasowego abonamentu.To nasza odpowiedź na rosnącą popularność mobilnego internetu w Polsce i dodatkowy bonus dla tych, którzy chcąc korzystać z niezawodnego internetu zawsze i w każdym miejscu, wybierają usługę DIALOGu zarówno w wersji mobilnej, jak i stacjonarnej - mówi Robert Bansiak, wiceprezes Telefonii Dialog.

DialNet Mobilny w ofercie Dialogu dostępny jest od września 2010 roku. Operator proponuje go w dwóch wariantach: Standard i Max oraz w dwóch wersjach umów lojalnościowych, na 12 i 24 miesiące.

W ramach najnowszej promocji limit danych (niezależnie od długości umowy) w opcji DialNet Mobilny Standard został zwiększony czterokrotnie: z 250 MB do 1 GB.

W opcji DialNet Mobilny Max dostępny limit rośnie z 1,5 GB do 3 GB danych. Specjalnym bonusem dla użytkowników wersji Max, którzy jednocześnie korzystają z usług stacjonarnego dostępu do internetu w DIALOGu (lub podpiszą taką umowę razem z umową na DialNet Mobilny) jest dodatkowy 1 GB limitu danych - sumaryczny limit wzrasta więc aż do 4 GB, przez cały okres trwania umowy, bez zmiany abonamentu. Co więcej - po zakończeniu umowy lojalnościowej zwiększony limit pozostaje nadal do dyspozycji klienta.

DialNet Mobilny Standard z promocyjnym limitem danych 1 GB kosztuje 29 zł miesięcznie, a DialNet Mobilny Max o przepływności 3 GB (lub 4 GB) - 49 zł. Dodatkową zaletą dla korzystających z promocji są zniżki na opłacie aktywacyjnej (do najniższej na rynku cenie 19 zł przy umowie na 24 miesiące) i na zakup modemu USB Huawei E1750.

Usługa DialNet Mobilny wraz z promocją skierowana jest zarówno do obecnych, jak i nowych klientów indywidualnych i biznesowych. DialNet Standard jest adresowany przede wszystkim do klientów okazjonalnie korzystających z internetu lub do zastosowania w terminalach płatniczych, np. w restauracjach czy pubach. DialNet Max dedykowany jest do codziennych zastosowań w domu lub biurze, głównie w celu przeglądania stron www, korzystania z poczty e-mail, komunikatorów, odbioru radia internetowego itp. Operator oferuje szybki transfer danych - do 21 Mb/s, w przypadku korzystania z modemu, który taki transfer zapewnia.

Źródło tekstu: Dialog     

Dodaj do:
w sumie: 2
 • Ten komentarz został ukryty.

  -1

  1. ~xawery  2011-02-01 17:20:20  host: dsc73.neoplus.adsl.tpnet.pl

  która firma jest większa- dialog czy netia ?

 • Ten komentarz został ukryty.

  0

  2. ~hmm  2011-02-01 17:33:59  host: plus-96-192.polkomtel.com.pl

  Netia

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-161-210-75.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy darmowy streaming muzyki zachęci cię do podpisania umowy?

Orange zachęca do oferty abonamentowej darmowym dostępem do Spotify

 

Zobacz wynik | Opinie (4)

Archiwum Ankiet