Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Jeszcze trzeba poczekać na nowe prepaidy Orange

Jeszcze trzeba poczekać na nowe prepaidy Orange

WitekT 14 Kwietnia 2009 15:59

0 0
pop 29grmOrange nie wprowadzi nowych ofert prepaid 16. kwietnia. Najbardziej prawdopodobnym terminem jest przyszły tydzień - powiedział TELEPOLIS.PL rzecznik Grupy TP Wojciech Jabczyński.

Dziś przez chwilę na stronie orange.pl w sekcji Orange POP można było przeczytać, że nowa oferta to 29 gr do wszystkich sieci w standardzie.

Przypomnijmy, że wiele dotychczas dostępnych pakietów w aktualnych ofertach Nowy Orange Go i Orange POP, można było zamawiać - teoretycznie - do jutra, o czym szerzej pisaliśmy o tym w tej wiadomości. Jak poinformował nas rzecznik Grupy TP, pakiety będa jednak ciągle dostępne w ofercie.


Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 625
  • 0

    606.  2009-04-22 14:36:57

    Dziś wieczorem podam Wam dokładną datę wprowadzenia nowej oferty oraz całkiem sporo szczegółów. tak napisał na blogu Wojciech Jabczyński;)

  • 0

    607. ~  2009-04-22 14:37:00  host: chello089075169086.chello.pl

    z blogu rzecznika TP Dziś wieczorem podam Wam dokładną datę wprowadzenia nowej oferty oraz całkiem sporo szczegółów. Pozdrawiam

  • 0

    608. ~  2009-04-22 14:38:00  host: chello089075169086.chello.pl

    sorry, ze sie powtorzylem, ale jak wklajalem nie bylo jeszcze waszych wpisow.

  • 0

    609. ~  2009-04-22 15:29:48  host: bne233.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @599. Czyli tak jak wszyscy. A wiesz co by mogło być gdyby W3 dała cenę 29gr do Play. Np:wyłudzanie różnicy w stawkach MTR poprzes generowanie fikcyjnego ruchu z sieci W3 do Play przez pracowników Play. Ale większość forumowych troli tego i tak nie zrozumie.

  • 0

    610. ~  2009-04-22 15:44:29  host: aop186.internetdsl.tpnet.pl

    @601 ile razy będziesz klepał to samo? Myślisz, że ktoś z Orange czyta twój bełkot i weźmie go sobie do serca? Ogarnij się człowieku, albo zadzwoń do jakiegoś radiowego koncertu życzeń...

  • 0

    611. ~  2009-04-22 16:04:54  host: 152-dzi-29.acn.waw.pl

    Jeżeli chcesz przejść z taryfy MAX na Taryfę WEEKEND musisz przejść przez Taryfę HIT....:-)

  • 0

    612.  2009-04-22 16:19:24

    #609 widziałeś promocje Orange "Tylko sim". Tam była cena 37 gr. do Playa.

  • 0

    613. ~  2009-04-22 16:28:38  host: 152-dzi-29.acn.waw.pl

    start oferty 10 czerwca:-) stawka 29 gr za 2 godziny połączenia do wszystkich w sieci i na stacjonarne. Doładowanie 25 zł przedłuża z 30 do 32 dni na połaczenia a za 50 zł z 92 do 95 dni na połaczenia. ot i taka bedzie nowa oferta w Oryndż:-)

  • 0

    614. ~  2009-04-22 16:32:11  host: bne233.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @612. Tak ale to jest abonament i ta stawka jest tylko do kwoty abo po jest jak wszędzie 75gr. Przecież nikt nie będzie z abo dzwonił tylko do Play raczej jasne. Z pre-paid można.

  • 0

    615. ~  2009-04-22 16:36:46  host: 152-dzi-29.acn.waw.pl

    a ja przeczytałem,ze najlepsza oferta to: * w Nowym Tak Taku już od początku możesz cieszyć się niskimi stawkami * po 4 miesiącach w Nowym Tak Taku koszty połączeń obniżamy jeszcze bardziej * w Pakiecie Minutowym otrzymujesz tanie minuty na rozmowy ze wszystkim w Era i na telefony stacjonarne * a do tego usługa Godzina za Grosze jeśli masz dużo do powiedzenia albo lubisz długo rozmawiać i niewiele płacić * zyskuj z każdym doładowaniem konta doładowując Tak Taka z abonamentu oraz dzięki Ekstra Minutom * jeśli chesz więcej, korzystaj z najpopularniejszych usług TakTak obniżających koszty połączeń jak Pakiet SMS-ów i MMS-ów, Numerki za Grosze, Bonus

  • 0

    616. ~  2009-04-22 16:42:58  host: bne233.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @615. Dla wielu napewno jest to bardzo dobra oferta. W twojej wypowiedzi wyczuwam ironię ale ja piszę serio. Wszystko zależy od potrzeby użytkownika.

  • 0

    617.  2009-04-22 16:55:50

    #614 Orange zarabia na rozliczeniach MTR z Play i to pewnie spore pieniądze. Oficjalnie danych brak o ruchu między tymi operatorami. Zawsze lepiej policzyć po 75 gr. klienta i jeszcze mu wmówić że to przez MTR ;)

  • 0

    618. ~mad  2009-04-22 17:29:32  host: host-89-230-66-255.rzeszow.mm.pl

    No spoko dziś zobaczymy co to za cudo przygotowali. Myślę że nie zejdą poniżej 29gr do innych. Boję się że nawet nie zejdą do tych 29:))) Zawsze zostaje Play albo coś innego.

  • 0

    619. ~bartoszka  2009-04-22 17:35:47  host: hjc210.internetdsl.tpnet.pl

    dziś w nocy przepięcie ludzi szczegóły jutro 0,29 do wszystkich :)

  • 0

    620. ~  2009-04-22 17:38:25  host: host-89-230-66-255.rzeszow.mm.pl

    Już się nie mogę doczekać! Czekam z kalkulatorem żeby obliczyć czy mi się będzie opłacało! Kurcze chyba sobie z nerwów podskoczę!:))

  • 0

    621. ~  2009-04-22 18:50:53  host: public3697.xdsl.centertel.pl

    A ja mam w PLAYu po 12gr do wszystkich i dostaje 1 za 2 nawet jesli ja dzwonie do innych!!! ciekawi jestescie jak????

  • 0

    622. ~  2009-04-22 18:56:18  host: dynamic-78-8-41-229.ssp.dialog.net.pl

    ORERTA JUŻ BARDZO BARDZO BLISKO. HI HI HI

  • 0

    623. ~harecky  2009-04-22 21:51:38  host: dhcp7-200.eastwest.com.pl

    kiedy to ma w końcu nastąpić ??

  • 0

    624. ~REKSIO911  2009-04-22 22:20:00  host: dst75.neoplus.adsl.tpnet.pl

    NO WIEC CZEKAMY NA SZCZEGOLY, 29GR WIADOMO A INTERNET ? TAKI JAK W HEYAH I JEST RULEZ !!! :)

  • 0

    625.  2009-04-28 15:14:02

    I jest. Długo trzeba było czekać a zmiana tylko jedna- zmniejszenie stawki wyjsciowej do wszystkich. Nie zmienia to faktu, że oferta jest bardziej konkurencyjna, niż PF. Choć jest kolejną ofertą, której odpowiedniki można znaleźć w Heyah czy Plusie.

Dodaj swoją opinię