Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Jeszcze taniej w TakTaku

Jeszcze taniej w TakTaku

WitekT 13 Stycznia 2006 10:51

0 0
Według nieoficjalnych informacji, niedługo pojawi się kolejny próg w TakTaku obniżający koszt połączeń.

Do tej pory funkcjonowała usługa Happy Taniej, która po 4 miesiącach używania numeru pozwalała na obniżenie ceny minuty rozmowy do 69 gr brutto.

Nowy próg ma, według nieoficjalnych informacji, obowiązywać po 8 miesiącach korzystania z numeru i obniżać cenę minuty rozmowy do 59 gr brutto.


Źródło tekstu: Rzeczpospolita     

Dodaj do:
w sumie: 101
  • 0

    82. ~mooby  2006-01-14 22:46:18  host: eru6.neoplus.adsl.tpnet.pl

    teraz tylko wypadalo by dodac ze juz nie droga :P hehehe

  • 0

    83. ~wlo  2006-01-15 13:22:44  host: aon184.neoplus.adsl.tpnet.pl

    ~. - możesz zdefiniować termin "wierny"? Ten co rok używa? Dwa, pięć? A ten kto ma 8 lat?

  • 0

    84. ~mooby  2006-01-15 14:18:13  host: ert154.neoplus.adsl.tpnet.pl

    w erze jestem od 1999 roku w abonamencie pozniej dalem go matce i od 2 lat mam tak taka

  • 0

    85. ~hell  2006-01-16 14:31:26  host: pj193.czestochowa.sdi.tpnet.pl

    ale od kiedy? dzisiaj 16 i narazie cisza

  • 0

    86. ~  2006-01-16 17:20:18  host: ewq62.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Czy ktoś może wie kiedy powinny pojawić się te zmiany w TT?

  • 0

    87.  2006-01-16 17:21:44

    ***WitekT: detektywie gsm'owy kiedy te obniżki i ewentualnie inne zmiany w TT ??? :-) :-) :-)

  • 0

    88. ~  2006-01-16 17:36:44  host: esf137.neoplus.adsl.tpnet.pl

    spr u siebie na itaktak.pl i nic jeszcze zadnej opcji nie dodali :/ cos czuje ze to jednak bylo pic na wode fotomontaz, i do czerwca poki pakietow nie zlikwiduja nic nie zmienia ;/

  • 0

    89.  2006-01-16 18:07:11

    memphisto: śledztwo trwa, ale żadego terminu jeszcze mi się jeszcze potwierdzić. :)

  • 0

    90.  2006-01-17 21:54:56

    Oni odkryli pierwsi karty, czekają teraz na ruch konkurencji, który najprawdopodobniej nastąpi jutro.

  • 0

    91. ~pop  2006-01-18 13:49:41  host: pa135.zawady.sdi.tpnet.pl

    witku a co się dzieje w simplusie?czeski film nikt nic nie wie!nie ma nowych promocji mimo że skńczył się wolny numer już 15 stycznia,chyba przeinwestowali albo zapatrzyli się w orange,daj cynk jak coś wiesz,czekam na maila!

  • 0

    92.  2006-01-18 14:10:59

    pop: jeżeli coś się dowiem, to dowiecie się tego po prostu z wiadomości w serwisie. :)

  • 0

    93. ~pitus  2006-01-18 14:45:28  host: 213.199.216.252

    to gdzie sa te obnizki w era tak-tak

  • 0

    94. ~mooby  2006-01-18 17:09:06  host: esb51.neoplus.adsl.tpnet.pl

    chyba tylko to bylo tak zucone :/ wg mnei to chyab sie nie sprawdzi

  • 0

    95. ~mooby  2006-01-18 17:11:06  host: esb51.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Od 23 stycznia br. Tak Tak rozwija program lojalnościowy Happy Taniej dla stałych użytkowników. Po ośmiu miesiącach korzystania z usług TT, klienci zapłacą tylko 59 groszy brutto za minutę połączenia z 1-sekundowym naliczaniem i 16 groszy brutto za SMS-a. Na rynku telefonów na kartę jest to obecnie najniższa cena za minutę połączenia i SMS-a do wszystkich sieci.

    Pierwszą ,,odsłoną” programu była, wprowadzona w ubiegłym roku, oferta dla klientów korzystających z usług Tak Tak przez przynajmniej 4 miesiące. Cena za minutę połączenia to w tym przypadku 69 groszy brutto, a SMS-a 16 groszy brutto. Dzięki nowej ofercie, po kolejnych 4 miesiącach korzystania z usług TT, cena za minutę rozmowy spada więc o 10 groszy brutto, czyli o 18 groszy brutto w stosunku do podstawowej ceny w taryfie Happy.
    Ilość miesięcy w TT Happy Taniej po 8 miesiącach Happy Taniej po 4 miesiącach Happy
    Minuta 59 gr 69 gr 77 gr
    SMS 16 gr 16 gr 22 gr

    Program lojalnościowy Happy Taniej jest pierwszą tego typu propozycją, dzięki której użytkownicy telefonów na kartę są premiowani za staż w sieci i mogą korzystać z jeszcze tańszej, bardzo prostej i nieograniczonej w czasie oferty. Bezpłatnej aktywacji usług Happy Taniej – po 4 miesiącach 69 gr brutto za minutę, a po 8 miesiącach 59 gr brutto za minutę - można dokonać pod numerem 9797, przez iTak Tak lub łącząc się z konsultantem.

    W dalszym ciągu Tak Tak oferuje również pakiety tanich minut i SMS-ów, w których użytkownicy otrzymują 25 minut na połączenia krajowe w sieci Era, Tak Tak oraz na telefony stacjonarne, wymienialnych na 100 SMS-ów do sieci Era i Tak Tak. Cena za minutę połączenia to 29 gr, a SMS-a 7 gr brutto. Klienci mogą także nadal korzystać z usługi Tanie Numerki i łączyć się z 5 wybranymi numerami w sieci Era, Tak Tak i stacjonarnymi za 19 gr brutto, przy 1-sekundowym naliczaniu.

  • 0

    96. ~mooby  2006-01-18 17:13:24  host: esb51.neoplus.adsl.tpnet.pl

    cos adminie slabo prowadziles sledztwo ;) zartuje, spr po innych serwisach telekomuniacyjnych i u waszychkonkurentow o 17,02 podali ten komunikat (gsmonline.pl)
    pozdrawiam ;)

    a wg mnie to i tak dobra promo :D

  • 0

    97.  2006-01-23 10:12:00

    juz mi dziala :)

  • 0

    98. ~Bipert  2006-01-23 11:59:14  host: azc170.internetdsl.tpnet.pl

    No i kulturka!! Zadzwonilem pod nr 9797, pozniej wdusilem 5, pozniej # i po chwili dostalem SMSa potwierdzajacego, ze mam minutke za 59gr i sms za 16gr do wszystkich sieci.
    W przypadku gdy dzwonie/pisze do Ery, Heya (z pakietami) to mi wychodzi 29gr/min i 7gr/sms.
    W przypadku gdy poza siec (z promocja 2x TAK TAK): 0,59/2=29,5gr!! a SMS za 8 gr.
    Gdzie macie lepiej?:)
    Juz o Tanich Numerach nie wspomne ;P

  • 0

    99. ~pop  2006-01-23 12:49:14  host: pa135.zawady.sdi.tpnet.pl

    jest ok!tylko dlaczego zabierają erajednostki gdy sie aktywuje tani numerek?to jednak przesada,a poza tym itaktak pozostawia troche do zyczenia,np.gdyby mozna bylo sciagnac sobie za 5pln biling polaczen i smsów!co wy na to?czekam na odpowiedź,a simplus dalej "leży na całego" nic nie działa szczególnie na starej platformie premia non stop i konsultanci są nieprzyjemni...

  • 0

    100. ~pinko  2006-01-23 12:54:16  host: cvq130.internetdsl.tpnet.pl

    mam 59gr juz, no rewela!!!! pozdrawiam pingwina gorąco :))

  • 0

    101. ~memphisto  2006-01-23 17:57:49  host: 250.246.jawnet.pl

    ja aktywowałem o 5.30 rano - zaraz jak wstawałem do pracy - i do tej pory jeszcze mi nie włączyli... :-(

Dodaj swoją opinię