Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Jeszcze taniej w Happy Taniej

Jeszcze taniej w Happy Taniej

sirmark 18 Stycznia 2006 18:03

0 0

Od 23 stycznia br. Tak Tak rozwija program lojalnościowy Happy Taniej dla stałych użytkowników. Po ośmiu miesiącach korzystania z usług TT, klienci zapłacą 59 groszy brutto za minutę połączenia z 1-sekundowym naliczaniem i 16 groszy brutto za SMS-a.

Pierwszą odsłoną programu była, wprowadzona w ubiegłym roku, oferta dla klientów korzystających z usług Tak Tak przez przynajmniej 4 miesiące. Cena za minutę połączenia to w tym przypadku 69 groszy brutto, a SMS-a 16 groszy brutto.




Ilość miesięcy w TTHappy Taniej po 8 miesiącachHappy Taniej po 4 miesiącachHappy
Minuta59 gr69 gr77 gr
SMS16 gr16 gr22 gr

Bezpłatnej aktywacji usług Happy Taniej można dokonać pod numerem 9797, przez iTak Tak lub łącząc się z konsultantem.

Źródło tekstu: Era     

Dodaj do:
w sumie: 46
  • 0

    27.  2006-01-19 06:11:54

    poprostu Era znalazła sposób aby zatrzymać tych co czesto zmieniaja prepaidy w zaleznosci od promocji - jak dla mnie to dziwi mnie to ze opłaca im sie walczyc o utrzymanie taktakowców a nie abonamentowców ?

  • 0

    28. ~mar  2006-01-19 07:56:36  host: mpk-gw.man.poznan.pl

    a SIMPLUS nadal pływa na swojej niesamowitej nowej platformie po morzach i oceanach. oby tylko od tego choroby morskiej nie dostał:)

  • 0

    29.  2006-01-19 08:28:43

    WitekT & xxx : THX :]

  • 0

    30. ~AndSa  2006-01-19 08:30:17  host: acsl30.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Info z GSMOnline: Dużo taniej w Orange GO jeszcze w styczniu
    [19-01-2006 00:00]
    Orange wprowadzi w styczniu dużą obniżkę cen połączeń w ofercie Orange GO. W najnowszej promocji cena połączenia do sieci Orange i na numery stacjonarne będzie wynosiła 30 gr/min. Aby skorzystać z promocji trzeba będzie wysłać SMS o treści PROMOCJA na numer 112. Koszt aktywacji usługi (na okres miesiąca) będzie wynosił 6 zł brutto. Aby przedłużyć działanie promocji trzeba będzie ponownie ją aktywować. Użytkownik Darmowych Rozmów może aktywować promocję "30 gr za minutę" po upływie ważności Darmowych Rozmów. Aktywacja promocji "30 gr. za minutę" możliwa będzie do 15.04.2006 r. Poza promocją koszt minuty do sieci stacjonarnych i w sieci Orange w ofercie Orange GO wynosi 60 gr/min.

  • 0

    31. ~Wojtaszek  2006-01-19 09:33:52  host: ip9.imperiumnet.pl

    jestem w TT od dawna i wszystko zmierza w dobrym kierunku, ale Happy Taniej powinno byc automatycznie aktywowane (wiem, po co obnizac tym, ktorym nie zalezy), podobnie z pakietami erajednostek - dobrze ze sa, ale dla uzytkownika byloby lepiej gdyby po prostu spadla cena za polaczenie

  • 0

    32. ~haiper  2006-01-19 10:03:00  host: feniks.netburg.pl

    *AndSa na gsmonline to takich ifno jetst od... a może i więcej ;)

  • 0

    33. ~wilku92  2006-01-19 11:15:20  host: abf66.internetdsl.tpnet.pl

    no wwkoncu cos sie ruszyło! ERA pokazała co potrafi szkoda ze nie obnizyli ceny smsa

  • 0

    34. ~hefas  2006-01-19 15:34:00  host: dov179.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Mnie sie to info bardzo podoba. Mam taktaka od bardzo dawna i nic mnie bardziej nie cieszy. A namawiali w swoim czasie na popa czy inne znajomi, dobrze, ze nigdy nie zmieniłem

  • 0

    35. ~viki  2006-01-19 17:52:29  host: aaxp234.neoplus.adsl.tpnet.pl

    tylko pokazuje pozostała ilość minut w sekundach! (zamiast mm:ss) szkoda że nie podają w tysięcznych częściach godziny np. 0.0023 h

  • 0

    36.  2006-01-20 09:22:30

    a w tym s. orange dali do sieci 30 gr + oplata za kozystanie w wys 6 zł przy 100 min .036 a tu prosze o,29 mam tt od 99r i nigdy nie zmienie dawniej 3,66 w szczycie teraz 0,59
    6,2 razy taniej kto dal tyle!!!!

  • 0

    37.  2006-01-20 11:11:23

    Nie wiem czy zwróciliście uwagę,że Era w Tak Taku po raz kolejny wprowadza ofertę 23-ego.W listopadzie promocja świąteczna 2 razy Tak Tak a teraz w styczniu w tym samym dniu.Era rządzi na całej linii!!!!!!!!

  • 0

    38. ~pop  2006-01-20 11:14:40  host: pa135.zawady.sdi.tpnet.pl

    kto z was moze mi powiedzieć, czy aktywując tani numerek w tt nie będzie mi żreć erajednostek z pakietów tanich rozów i smsów?opinie są sprzeczne!jesli tak to bez sensu aktywować te pakiety lub placic 5pln za numer.odpiszcie...

  • 0

    39.  2006-01-20 18:37:55

    pop najpierw będą schodziły erajednostki z pakietów i jak się je wykorzysta to będzie pobierane 19gr/min z konta głównego.Tak jest w regulaminie,Mnie też sie to nie podoba,ale nie można mieć wszystkiego!!!

  • 0

    40. ~grzes  2006-01-22 12:53:03  host: 81-219-215-194.futuro.kielce.msk.pl

    juz jutro bede mial 59gr za min ;] za superowo ;]

  • 0

    41. ~uf  2006-01-22 14:50:16  host: cqc118.neoplus.adsl.tpnet.pl

    era widać zauważyła i poprawnie zareagowała na tendencje rynku europejskiego - kluczem jest prepaid a to co oni wyrabiają z prepaidami jest wzorcem programu lojalnościowego

  • 0

    42. ~  2006-01-22 20:58:23  host: pgnet.com.pl

    widac ze wszystko fajnie pakieciki tanie minutki szkoda ze nie ma juz promocji darmowych smsow ale coz wszystkiego nie mozna miec;)

  • 0

    43.  2006-01-23 07:18:04

    Mam 0.59 gr ale aktywacja na razie tylko pod 9797, na stronie itaktak jeszcze nie ma.

  • 0

    44. ~Piotrek  2006-01-23 10:18:07  host: bcd105.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Juz mozna zmienic w itaktak

  • 0

    45. ~raaage  2006-01-26 15:33:03  host: dqt207.neoplus.adsl.tpnet.pl

    I to jest dobre! W tym samym czasie orange sie komrpromituje, plus nie wyrabia z nową platformą. A era robi super program lojanościowy. Niech inni sie uczą

  • 0

    46. ~leszek  2006-02-01 09:46:45  host: 193-0-121-7.noname.net.icm.edu.pl

    szkoda tylko że nie wszystkim nalicza po nowej stawce. Mam TT od 4 lat niedawno ustawilem sobie 59 gr a tu dzwonie i nalicza mi ciagle 69;(( To samo jest u mojej mamy, tez aktywowane 59gr poprzez numer 9797 a nalicza 69gr/min. Sprawdzcie u siebie!!!

Dodaj swoją opinię