Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Jeszcze szybsza "neostrada tp"

Jeszcze szybsza "neostrada tp"

WitekT 11 Października 2006 17:04

0 0
Prawdopodobnie jeszcze w tym miesiącu pojawi się nowa opcja neostrady tp, zapewniająca transfer w stronę użytkownika na poziomie 15 Mb/s.

Według nieoficjalnych informacji, miesięczny abonament ma wynosić 299 zł bez limitu transferu.


Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 20
  • 0

    1. ~PLANET  2006-10-11 17:12:57  host: gprs9.orange.pl

    ha... czyzby nareszcie alternatywa dla DSL ? pytanie tylko, jaka bedzie cena promocyjna :D

  • 0

    2. ~PLANET  2006-10-11 17:15:44  host: gprs9.orange.pl

    a poza tym, ciekawe rowniez, czy umowa promocyjna bedzie dostepna takze na rok czy tylko na 'standardowe polskie' dwa lata ... ? albo na 'tepsowskie' trzy lata ;)

  • 0

    3. ~g  2006-10-11 17:27:58  host: abdf23.neoplus.adsl.tpnet.pl

    to chyba dla firm

  • 0

    4.  2006-10-11 17:44:04

    u mnie 6mbit za 140 brutto bez limitow, i mozna dzielic lacze

  • 0

    5. ~PLANET  2006-10-11 18:41:22  host: dsw79.neoplus.adsl.tpnet.pl

    g, DSL tylko dla firma, ale neo - w sposob oczywisty - tylko dla osob indywidualnych. w telepunkcie nic nie wiedza o tej promocji jeszcze, natomiast o pozostalych jak najbardziej tak :P sugestia natomiast byla taka, ze moze ta opcja wejdzie jeszcze 16tego. Witku, jesli moge Cie zapytac, skad pochodza te informacje ?

  • 0

    6.  2006-10-11 18:48:41

    PLANET: neostradę można wziąć na firmę, a DSL-a na osobę prywatną. To po pierwsze. Po drugie - informacje mamy jak zawsze z wiarygodnych źródeł. ;)

  • 0

    7. ~PLANET  2006-10-11 19:46:37  host: 217.116.110.181

    Witku, mam nadzieje, ze Twoje problemy natury osobistej o ktorych pisales masz za soba (!) Co do informacji i ich zrodla - zauwazylem to. Telepolis jest bardzo solidnym (w?)portalem telekomunikacjnym, w przeciwienstwie do innych... :) Co do TP natomiast: faktycznie, dzisiaj sie dowiedzialem o tej opcji na osobe prywatna z DSLem, czym bylem dosyc zdziwiony. Podobno jednak afektuje to cene..? Pracownica telepunktu powiedziala, iz w takim ukladzie cena lacza DSL bylaby wyzsza. Nie jestem pewien czy to prawda, czy nie. Natomiast o mozliwosci wziecia neostrady na firme juz zupelnie nie wiedzialem :) Pozdrawiam :)

  • 0

    8. ~  2006-10-11 20:13:54  host: due141.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Taaa i limit 55GB :)

  • 0

    9. ~PLANET  2006-10-11 20:42:33  host: 217.116.110.182

    8# taaa a ty jestes kolejne wnoszace duzo do sprawy "dziecko neostrady", typowy troll... spadaj stad :>

  • 0

    10. ~  2006-10-11 20:45:34  host: ahs210.internetdsl.tpnet.pl

    hmmm... Jestem osobą prywatną i mam w domu DSL-a z TP a w pracy mam neostradę - w czym problem?

  • 0

    11. ~PLANET  2006-10-11 20:54:56  host: 217.116.110.182

    w niczym, tylko ze po prostu malo osob o tym wie... wmawiano (nie tylko mi zreszta) w wielu punktach sprzedazy TP, ze DSL jest laczem tylko i wylacznie firmowym, stad przyjalem to za oczywiste :P... no coz, pelna dezinformacja :)

  • 0

    12. ~  2006-10-11 21:00:38  host: ahs210.internetdsl.tpnet.pl

    To prawda. Ale jeśli pracujesz w firmie która ma opiekuna z TP to można się całkiem sporo ciekawostek dowiedzieć... Choć opiekunowie też wszystkiego nie wiedzą i nie mogą...

  • 0

    13.  2006-10-11 22:33:53

    15Mbit tylko na działalośc gospodarcza mozna wziasc, tak kiedys czytalem chyba ze jest nowy zapis w regulaminie

  • 0

    14. ~radeczko  2006-10-12 09:10:24  host: bvy154.neoplus.adsl.tpnet.pl

    No i pewnie UP-LOAD 256kb/s !

  • 0

    15. ~  2006-10-12 13:09:12  host: abbs236.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Co by się ludziom w d...ach nie poprzewracało ze szczęścia :/

  • 0

    16. ~PLANET  2006-10-12 15:00:33  host: 217.116.110.187

    w sumie, (choc sprzeczne ze zdrowym rozsadkiem) jest to mozliwe... upload przy 128 jest 64, przy 256 i 512 jest 128, a przy 1024, 2048 i 6144 (sic..) jest jedynie 256... teoretycznie nie szkodzi im wprowadzic kolejnej opcji z 256 kilobitow.. albo moga tez hojnie dac 384 ;) ja niestety w tej chwili jestem zmuszony (brak operatorow niezaleznych... dluuugo by opowiadac) wziac DSLke - przy opcji 4 MB (upload 0,5, zeby nie bylo ;) i aktualnej promocji srednia platnosci na miesiac wynosi 270 zl wraz z telefonem... czyli jakby nie patrzec taniej niz samo neo bez telefonu. prosta kalkulacja...

  • 0

    17. ~???  2006-10-12 21:54:13  host: coq170.neoplus.adsl.tpnet.pl

    tak dla scislosci to przy opcji 6MB w neo jest 512 uploadu nie 256, oficjalnie jest niby 256 ale ja mam 512 i nie slyszalem jeszcze zeby ktos z 6mb neo mial 256

  • 0

    18. ~sciema  2006-10-14 17:31:19  host: aasb241.neoplus.adsl.tpnet.pl

    jestem zastepca szefa na Warszawe i nic mi o takim czyms nie wiadomo

  • 0

    19. ~PLANET  2006-10-16 21:25:39  host: 217.116.110.185

    a ja jestem capo di tutti capi i wiem wszystko ;D muahaha.

  • 0

    20. ~hm  2008-06-19 14:24:39  host: abob227.neoplus.adsl.tpnet.pl

    chyba sie nie pojawila jeszczE:)

Dodaj swoją opinię