Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Jeszcze poczekamy na stanowisko polskich akcjonariuszy

Jeszcze poczekamy na stanowisko polskich akcjonariuszy

WitekT 8 Lutego 2006 22:26

0 0

Wspólne stanowisko polskich akcjonariuszy Polkomtela wobec wystawienia na sprzedaż 19,6%akcji tej spółki przez duńskie TDC powinno zostać przedstawione jeszcze w tym lub w przyszłym tygodniu - poinformował Andrzej Szczepek, wiceprezes KGHM i przewodniczący RN Polkomtela.

Trwają bardzo intensywne prace nad tym, żeby to stanowisko ustalić. Jeszcze żadnej decyzji nie ma. To stanowisko na pewno będzie, nie umiem tylko odpowiedzieć, czy to będzie jeszcze w tym tygodniu czy w przyszłym. Jestem przekonany, że takie jednomyślne stanowisko będzie bardzo szybko wypracowane - powiedział Szczepek.
TDC zaoferowało pozostałym akcjonariuszom Polkomtela zakup należących do niego akcji. Pisaliśmy o tym w tej wiadomości, a w tym felietonie pokusiliśmy się o nakreślenie kilku scenariuszy rozwoju sytuacji.

Źródło tekstu: PAP     

Dodaj do:
w sumie: 1
  • 0

    1.  2006-02-09 08:13:26

    niech sprzedadzą Voda, może wtedy sie zacznie wreszcie wojna z orangade i ktos zajmie sypiącą platformą.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-198-111-185.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Czy masz antywirusa w swoim telefonie?

Nastolatki zabezpieczają się, a Ty chronisz się przed wirusami?

 

Zobacz wynik | Opinie (3)

Archiwum Ankiet