Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Jeszcze jeden szalony dzień w sklepie orange.pl

Jeszcze jeden szalony dzień w sklepie orange.pl

LuiN 19 Września 2011 15:25

0 0

Jeszcze przez jeden dzień sieć Orange oferuje na stronie swojego sklepu internetowego promocję Szalone dni w sklepie orange.pl.

Promocja dotyczy taryf abonamentowych w umowach na 24 i 36 miesięcy. Za złotówkę dostać można aparaty: Sony Ericsson Xperia Play (Delfin 99,90), Nokia C3-01 (Delfin za 39,90, Pantera za 49,90), Nokia X7 (Pantera 89,90 i 129,90), Nokia E7 (Pantera 129,90), HTC Desire HD (Delfin 99,90, Pantera 129,90), HTC Sensation (Delfin 99,90, Pantera 129,90), Motorola Flipout (Pantera 49,90), Motorola Defy (Delfin 59,90 i 79,90, Pantera 49,90), Sony Ericsson Xperia Arc (Delfin 99,90, Pantera 129,90 i 199,90).




Pełna oferta promocyjna dostępna jest pod tym adresem.

Źródło tekstu: Grupa TP     

Dodaj do:
w sumie: 15
  • 0

    1. ~hantel  2011-09-19 15:29:40  host: dpw33.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Jezeli mialbym przechodzic na abonament, to tylko jak taka promocja bedzie. :)

  • 0

    2.  2011-09-19 15:47:21

    Umowa na 3 długie lata. To powinno być zabronione.

  • 0

    3.  2011-09-19 15:51:18

    "W umowach na 24 i 36 miesięcy" Szkoda tylko że wszystkie fajne telefony są na 36 a jedyny na 24 to nokia C3. ;)

  • 0

    4.  2011-09-19 15:52:11

    @RudyLis Czemu zabronione? Jest to głupie, ale nikt ci nie każe podpisywać takiej umowy.

  • 0

    5. ~  2011-09-19 15:56:50  host: z09-12.opera-mini.net

    Uważajcie na oszustów w tym sklepie. Telefonicznie oferują inną oferte a w umowie jest ina oferta. taka praktyka to specjalność Orżnąć.

  • 0

    6. ~hantel  2011-09-19 16:12:29  host: dpw33.neoplus.adsl.tpnet.pl

    5. trzeba czytac regulaminy i umowy i tyle. Oferta jest ciekawa jezeli ktos decyduje sie na abonament.

  • 0

    8. ~  2011-09-19 16:14:19  host: z33-12.opera-mini.net

    swietna okazja. Sam wzialbym abo ale mam juz dwa. Pozostaje wierzyc, ze beda to promocje cykliczne

  • 0

    9.  2011-09-19 16:16:40

    @5: pomyłki zdarzają się wszędzie. Wystarczy nie podpisywać/reklamować/zwrócić w ciągu 10 dni.

  • 0

    10. ~  2011-09-19 17:54:53  host: public-gprs215525.centertel.pl

    Nadrobia sobie stratę na tym w inny sposob

  • 0

    11.  2011-09-19 19:15:35

    Ja tak kupiłem mojego Ace. W abonamencie za 59zł kosztował mnie 119zł podczas, gdy w tym samym czasie w Play w abonamencie 65zł kosztował 199zł. Jeśli ktoś już ma podpisywać abonament z tą siecią to tylko podczas "szalonych dni".

  • 0

    12. ~Fox  2011-09-19 20:40:50  host: abqm35.neoplus.adsl.tpnet.pl

    A mi odmowili a chcialem Defy i nie chcieli powiedziec dlaczego. Od lat mam telefon w Plus i drugi od 2 lat w Play. Nigdy sie nie spoznilem z platnosciami wiec musze ich olac.

  • 0

    13. ~  2011-09-20 11:38:29  host: 89-72-1-51.dynamic.chello.pl

    #11 to przepłaciłeś, ja ace mam za 1zł w abo 49 w oręż.

  • 0

    14. ~hantel  2011-09-20 13:40:12  host: dqc169.neoplus.adsl.tpnet.pl

    #13, moze i przeplacil, ale racje ma co do promocji. na pewno jest swietnym wabikiem na nowych klientow abonamentwych. i siec korzysta, i klienci korzystaja.

  • 0

    15. ~niezalogowany_vieslav  2011-09-20 21:09:05  host: public1910.xdsl.centertel.pl

    @13, tylko ja kupowalem jakos w kwietniu albo maju.

  • 0

    16.  2011-09-20 21:55:37

    @hantal, a co sądzisz i nielimitowanych rozmowach w Orange? Może znajdziesz odpowiednią taryfe dla siebie?

Dodaj swoją opinię