Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Jeszcze bardziej kobiecy Vivaz

Jeszcze bardziej kobiecy Vivaz

LuiN 30 Czerwca 2010 22:38

0 0

Niewielki, opływowy Sony Ericsson Vivaz powinien zwrócić uwagę płci pięknej. Nie dość, że da się go obsługiwać nawet przy bardzo długich paznokciach, to właśnie wyszła różowa wersja kolorystyczna telefonu.

vivaz pink vivaz pink

Nowoczesne urządzenie oferuje zdjęcia o rozdzielczości 8 Mpix oraz możliwość nagrywania wideo jakości HD przy 30 klatkach na sekundę. Nowością w świecie telefonów komórkowych jest autofokus stale pracujący podczas nagrywania filmów.

W telefonie nie zabrakło WiFi, HSPA,. GPS-u, radia FM, złącza kart microSD (8 GB) i gniazda JACK 3,5 mm. Symbian S60 piątej edycji rozpędza 720-megahercowy procesor. Oporowy ekran dotykowy ma rozdzielczość 360 x 640 pikseli i wyświetla 16 mln kolorów. W przeciwieństwie do ekranów pojemnościowych, tu nie trzeba dotykać ekranu opuszką palca - wystarczy krawędź paznokcia.




Całość waży 97 gramów i ma jedynie 12,5 mm w najgrubszym miejscu. Obecna cena rynkowa telefonu to około 1399 zł. Telefon dostępny jest też w kolorach srebrnym, czarnym, czerwonym i niebieskim.

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.

Źródło tekstu: Sony Ericsson, wł     

Dodaj do:
w sumie: 12
  • 0

    1.  2010-06-30 22:51:53

    Oporowy ekran - moja SE tego nie kupi.

  • 1

    2.  2010-06-30 23:04:12

    1, rcicho - wiesz sądziłem, że pojemnościowe panele dotykowe to rewelacja dla każdego - póki nie usłyszałem klikania paznokci mojej siostry o ekran iPhone'a i stwierdzenia "a nie ma takiego na pazury" :)

  • 0

    3.  2010-06-30 23:11:27

    Kto wymyslil rozowy kolor. Brrrr..

  • 0

    4.  2010-07-01 07:56:24

    Dlaczego ktoś uważa, że kobiety MUSZĄ lubić kolor różowy?... Telefon bardzo mi się podoba, bo jest mały i poręczny, a dużo może. A co do ekranów pojemnościowych, to jestem sceptyczna odkąd ktoś z rodziny ma Samsunga Monte. Ja osobiście wstrzymuję oddech i usztywniam nadgarstek zanim go dotknę, a i tak jest zbyt czuły. Wolałabym żeby moje przejście z telefonu z klawiszami na dotykowca było mniej stresujące, więc gdy będę wymieniać telefon za kilka miesięcy, może pomyślę o oporowym, a Vivaz jest ciekawy... Ale różowego bym nie wzięła. - chyba że za darmo ;);)

  • 0

    5.  2010-07-01 08:44:03

    Haha, kobiecy? Znam faceta, który wybierał telefon według jedynego kryterium - musiał być różowy:) Okropnie to wygląda, poważny telefon w niepoważnym opakowaniu. Bardzo ciekawy model mimo wszystko, dobrze, że inne kolory dostępne

  • 1

    6. ~brr  2010-07-01 10:26:40  host: korp14.avistamedia.pl

    Jowita - delikatność, stopień czułości ekranu da się regulować. Fabrycznie jest faktycznie strasznie czuły.

  • 0

    7. ~JolaRutowicz  2010-07-01 10:29:16  host: 94.254.205.235

    Poproszę taki dla mojego kucyka ;-)

  • 0

    8. ~axel  2010-07-01 10:30:06  host: chello089072064228.chello.pl

    @5 może ten facet jednak robi to dla jaj? ;) Co do różowego-kobiecego, moja woli czerwone lub bordowe, ale takich jak na lekarstwo. Vivaz naprawdę niczego sobie.

  • 1

    9.  2010-07-01 10:40:01

    rozowy... no ok, ale czemu nie dali odrazu calej gamy pasteli jak to robil czasem samsung? ;) znam kilka osob, ktore by sie skusily na pastelowy zielony, tudziez niebieski ;)

  • 0

    10. ~DNS 89'  2010-07-01 11:12:34  host: cc.azsoft.pl

    No Telefon jest kozak...xD..A akuratnie jak nie lubię koloru różowego... To ten nawet się ładnie zgrywa z tą czernią ... Równoważy się może przez to że ten róż jest z połyskiem... xD A co do kolorów powinno być więcej...xD ale jak widać nie mi to wprowadzać ... jak SE pomyśli o gronie ludzi co nie chcą mieć zwykłego koloru dostępnego dla każdego ... to wprowadza gamę kolorów.... I bd mieli wybór... ;p Pozdrawiam .... :P

  • 0