Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Jest Zastępca Prezesa UKE

Jest Zastępca Prezesa UKE

sirmark 19 Kwietnia 2006 16:40

0 0

Minister Transportu i Budownictwa Jerzy Polaczek powołał z dniem 19 kwietnia br. Krzysztofa Dyla na stanowisko Zastępcy Prezesa Urzędu Komunikacji Elektronicznej do spraw telekomunikacyjnych i pocztowych.

Krzysztof Dyl przez całe życie zawodowe związany jest z administracją łączności. Z wykształcenia magister inżynier telekomunikacji, rozpoczął pracę zawodową w Ministerstwie Łączności, a następnie pracował w Urzędzie Regulacji Telekomunikacji oraz w Urzędzie Regulacji Telekomunikacji i Poczty. Do dnia powołania Pan Krzysztof Dyl pełnił obowiązki wicedyrektora Departamentu Hurtowego Komunikacji Elektronicznej w Urzędzie Komunikacji Elektronicznej.
Minister Jerzy Polaczek, wręczając akt powołania, wyraził nadzieję, że Pan Krzysztof Dyl będzie kontynuował realizację "Strategii Regulacyjnej na lata 2006-2007" zmierzającej do wspierania konkurencji i znaczącego obniżenia cen usług telekomunikacyjnych dla abonentów.

Źródło tekstu: UKE     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-198-149-239.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy rozważasz zmianę systemu przy najbliższej wymianie głównego telefonu?

Android cieszy się większą lojalnością swoich użytkowników niż iOS

 

Zobacz wynik | Opinie (1)

Archiwum Ankiet