Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Jest Zastępca Prezesa UKE

Jest Zastępca Prezesa UKE

sirmark 19 Kwietnia 2006 16:40

0 0

Minister Transportu i Budownictwa Jerzy Polaczek powołał z dniem 19 kwietnia br. Krzysztofa Dyla na stanowisko Zastępcy Prezesa Urzędu Komunikacji Elektronicznej do spraw telekomunikacyjnych i pocztowych.

Krzysztof Dyl przez całe życie zawodowe związany jest z administracją łączności. Z wykształcenia magister inżynier telekomunikacji, rozpoczął pracę zawodową w Ministerstwie Łączności, a następnie pracował w Urzędzie Regulacji Telekomunikacji oraz w Urzędzie Regulacji Telekomunikacji i Poczty. Do dnia powołania Pan Krzysztof Dyl pełnił obowiązki wicedyrektora Departamentu Hurtowego Komunikacji Elektronicznej w Urzędzie Komunikacji Elektronicznej.
Minister Jerzy Polaczek, wręczając akt powołania, wyraził nadzieję, że Pan Krzysztof Dyl będzie kontynuował realizację "Strategii Regulacyjnej na lata 2006-2007" zmierzającej do wspierania konkurencji i znaczącego obniżenia cen usług telekomunikacyjnych dla abonentów.

Źródło tekstu: UKE     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-198-126-110.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Czy płacisz smartfonem lub zegarkiem zbliżeniowo?

Garmin Pay dla klientów PKO BP

 

Zobacz wynik | Opinie (4)

Archiwum Ankiet