Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Jest już prawie 3 tys. aplikacji na Windows Phone 7

Jest już prawie 3 tys. aplikacji na Windows Phone 7

LuiN 26 Listopada 2010 16:25

0 0

Według Windows Phone Developer Blog jest już ponad 15 tys. zarejestrowanych deweloperów Windows Phone 7. Liczba dostępnych aplikacji nie jest już taka imponująca - Microsoft spodziewa się, że w tym tygodniu pokonana została bariera 3 tys. pozycji.

Nim jednak zaczniemy marudzić, warto przypomnieć, że Windows Phone 7 trafił na rynek 18. października w Europie i Azji oraz 8. listopada w Ameryce Północnej. Wciąż więc mało jest jeszcze użytkowników telefonów z tym systemem i tym samym wciąż niewielki jest popyt.




Do Apple App Store czy Android Market propozycji Microsoftu jest jeszcze daleko - bliżej do Samsung Apps dla systemu bada.

Źródło tekstu: WinRumors, wł     

Dodaj do:
w sumie: 32
  • 0

    13.  2010-11-26 23:34:28

    Już widzę coraz więcej ludzi ma sprane całkowicie mózgi. Tu tyle tysięcy aplikacji, tam tyle. I co kilka tygodni oczekujący przez większość news że o kilka tysięcy podwyższyła się liczba aplikacji. Co za idiotyzm.

  • 0

    14. ~DamianeKSW  2010-11-26 23:49:39  host: user-188-33-206-129.play-internet.pl

    Poprawna forma w tym przypadku to "jest" (Choć jest mi to obojętne jak jest napisane. Ważne że wiem o co chodzi).

  • 0

    15.  2010-11-27 02:42:20

    W Samsung Apps chyba jest juz ponad 3 tys aplikacji

  • 0

    16. ~atomfx  2010-11-27 09:23:49  host: hft121.internetdsl.tpnet.pl

    TE APLIKACJE SĄ, A TYCH APLIKACJI JEST TYLE. Więc aplikacje są ładne. a jest ich (ok 3000) tyle. To jest poprawna forma, to proste.

  • 0

    17. ~atomfx  2010-11-27 09:26:24  host: hft121.internetdsl.tpnet.pl

    LuiN popraw błąd.

  • 0

    18. ~ddr  2010-11-27 09:36:02  host: 87-205-159-1.adsl.inetia.pl

    Sam Windows P7 zawdzięcza swój estetyczny wygląd temu, że nie ma w nim prawie nic - nie można go porównać do Bada OS bo ten już na starcie oferuje 3x razy większą funkcjonalność. Śmieszy mnie troche jak jest wykorzystana powierzchnia ekranu w WP7 - czarny pasek ze strzałką obcina 20% powierzchni całego ekranu! A mógł znajdować się na dole lub górze zabierając jedynie 5%.

  • 0

    19. ~marek  2010-11-27 09:40:19  host: 77-254-10-53.adsl.inetia.pl

    większość badziewna i do tego płatna. za głupie puzzle chcą po pare dolarów. ale to widnows, czego się mozna było spodziewać...

  • 0

    20. ~Tidus  2010-11-27 10:13:13  host: public-gprs61182.centertel.pl

    "SĄ trzy tysiące" :D lol xD

  • 0

    21. ~wilk100  2010-11-27 11:09:56  host: host-217-172-255-8.lodz.mm.pl

    Bez znaczenia ile , powinna liczyc sie jakosci a nie ilosc. W markecie androida jest 1548 latarek , 2879 facebok'ow itd itp. Taka sam sytuacja jest w apple. Powtarzalnosc jest spora. Wolalbym 300 aplikacji , gdzie kazda jest niepowatrzalna niz kilka tysiecy podobnym w roznym opakowaniu.

  • 0

    22. ~atomfx  2010-11-27 11:46:01  host: hft121.internetdsl.tpnet.pl

    Do Tidus masz rację ale tylko wtedy jeżeli używasz tego stwierdzenie że te aplikacje: są najlepsze. natomiast jest użyty liczebnik i już nie można powiedzieć ,że aplikacje są tylko jest. np ludzie są otyli, ale 3000 ludzi jest otyłych. jest ich już tyle. Aby sobie odpowiedzieć na zdanie oznajmujące musisz zadać sobie pytanie. Ile jest aplikacji. Jest 3000. ile ich jest. jakie one są. A zresztą poczytajcie w necie

  • 0

    23.  2010-11-27 12:03:41

    @4 Raczej nie będzie - ja mojego wave sprzedaję ;) @15 Dokładnie 2095aplikacji - jakby tego nie liczyć to mniej niż 3k. A liczba ta nie jest wzięta z sufitu tylko ze strony samaungapps. @21 Ja bym wolał i 50 czy 100 dobrych aplikacji ale z prostego rachunku prawdopodobieństwa wynika że jeżeli w sklepie jest 100k aplikacji to łatwiej znaleźć tam coś dobrego niż w sklepie w którym jest ich 50k. Czego najlepszym przykładem jest samsungapps do którego tak często nawiązuję bo po prostu srodze się na nim zawiodłem.

  • 0

    24. ~Koń  2010-11-27 12:34:38  host: z06-06.opera-mini.net

    Poprawcie ten błąd w tytule...

  • 0

    25.  2010-11-27 12:54:17

    Ja skorygowałem Luina tytuł - będzie po mojemu ;)

  • 0

    26. ~  2010-11-27 13:28:51  host: ip-89-174-119-185.multimo.pl

    Nokia N900 ma nędzne 1000 aplikacji, a i tak bije na łeb możliwościami praktycznie każdy system mobilny. Nie ilość, lecz jakość się liczy :)

  • 0

    27. ~jajo  2010-11-27 13:50:02  host: dkp2.neoplus.adsl.tpnet.pl

    MS jeszcze wyjdzie na prostą być może, ale samsungowej Biedzie OS nie wróżę dobrze :)

  • 0

    28.  2010-11-27 17:33:34

    oczywiście, ze są... jest od 5 dopiero ;-)

  • 0

    29. ~APPLE  2010-11-27 18:53:05  host: ip-82-209-59-114.customer.poda.cz

    Niesamowite, na iPada jest ponad 40000 aplikacji. Microsoft przespał ostatnie lata i zbiera baty.

  • 0

    30.  2010-11-27 23:34:40

    @26: jakoś nie widać, by N900 robiła szał - cóż z teoretycznych możliwości, jak w praktyce wychodzi jak zwykle :-) btw, czego jakość tam widzisz? :-) "jakoś" - to się zgodzę

  • 0

    31.  2010-11-28 15:20:32

    no i tak mało te 40 tysięcy... milion to by było coś! Inna sprawa... Po co komu to wszystko? Co to za aplikacje są? Czy jest wśród nich porządny "kalkulator" który potrafi policzyć regresję albo potrafiący przyjąć i wykonać jakiś program z powiedzmy jedną zmienną chociaż? Jeśłi chodzi o programy typu przepis na drinki albo rady dla nastolatek jak wtyrwać chłopaka na imprezie to ja dziękuję ;-)

  • 0

    32. ~meegocenter.pl  2010-11-28 16:15:04  host: ip-89-174-119-185.multimo.pl

    Code, chyba nie widziałeś na oczy N900 :) Kogo obchodzi liczba sprzedanych sztuk telefonu. Pokaż mi Office albo GaduGadu o możliwościach takich jakie daje obecnie N900 to pogadamy. Podpowiem Ci - nie ma takich, bo na Maemo można odpalać aplikacje z PC, a chyba nikt o zdrowych zmyślach nie będzie porównywał Androida czy iOS w kategoii możliwości do Peceta.

Dodaj swoją opinię