Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Jest już aktualizacja dla "pomarańczowego" Magica

Jest już aktualizacja dla "pomarańczowego" Magica

WitekT 25 Lutego 2010 18:49

0 0
htc magicNa stronach polskiego Orange pojawiła się aktualizacja dla androidowego modelu Magic, o którą wielokrotnie pytali użytkownicy. Wprowadza ona m.in. interfejs HTC Sense.

Instrukcja aktualizacji oraz wszystkie potrzebne pliki można znaleźć na stronie polskiego Orange.

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.



Źródło tekstu: blog.tp.pl     

Dodaj do:
w sumie: 15
  • 0

    1.  2010-02-25 19:02:27

    Spox, że wprowadzili tę ostatnią aktualizację. Wiadomo, że w takich multimedialnych fonach to ważna sprawa.

  • 0

    2. ~akutalizacja g1  2010-02-25 19:09:41  host: 109.243.154.154

    a co z przełomowym, pierwszym telefonem z androidem?? o użytkownikach G1 Google zapomniało?? gdyby nie ludzie którzy zaryzykowali użytkowanie "gie jedynki" Google z systemem Android nie osiągnęłoby takich sukcesów...i niech sie nie zasłaniaja tym ze g1 nie pociagnie nowego systemu, jak wszyscy wiemy NOWY android został odpalony na g1...

  • 0

    3.  2010-02-25 20:00:09

    A nie możesz po prostu wgrać nieoficjalnej aktualizacji z internetu? Zmieści się w ogóle w głównej pamięci urządzenia, bo zdaje się to było głównym problemem?

  • 0

    4.  2010-02-25 20:01:54

    Narazie ZADEN STARY telefon nie dostal 2.1 wiec spokojnie.

  • 0

    5. ~  2010-02-25 20:07:01  host: v07-01.opera-mini.net

    Zdaje się że była już aktualizacja G1 do Androida 1.6 /rcicho

  • 0

    6.  2010-02-25 20:35:04

    Polecam to miejsce dla chcących uaktualnić swojego G1: http://forum.android.com.pl/forumdisplay.php?f=88

  • 0

    7.  2010-02-25 22:29:19

    No niby fajnie ale jak ktoś jest choć trochę rozgarnięty to już dawno ma Sense UI albo i nowszą wersję Androida. Ja używam Cursor Sense z aktualizacjami. Polecam forum.xda-developers.com

  • 0

    8. ~aktualizacja g1  2010-02-26 00:01:38  host: 94.254.129.2

    reebop, widocznie nie zdajesz sobie sprawy ze są osoby ktorych intersuje "oryginalne" googlowskie oprogramowanie...

  • 0

    9. ~aktualizacja g1  2010-02-26 00:07:23  host: 94.254.129.2

    kupując ponad pół roku temu tak zaawansowany telefon, oczekiwałem aktualizacji, chęci google usprawniania ich sprzetu. moze cos sie jeszcze ruszy i dane nam bedzie korzystać z nowszej wersji oprogramowania na naszych g-jedyneczkach:D

  • 0

    10.  2010-02-26 10:47:51

    Ciekawe kiedy Era da dla HTC hero. Ktoś wie już coś ?

  • 0

    11.  2010-02-26 11:21:59

    no i dobrze, przyda się taka aktualizacja, zwłaszcza tym którzy zaczynają korzystać z magica. Jak znalazł dla posiadaczy planów optymalnych w pomarańczy, przynajmniej net nie będzie im się ciął

  • 0

    12.  2010-02-26 12:06:08

    Ad 10. Koniec marca poczatek kwietnia ma byc 2.1 z Sense dla Hero.

  • 0

    13. ~  2010-02-28 00:47:01  host: 77-255-106-217.adsl.inetia.pl

    Po tej aktualizacji słuchawka dostała niezłego kopa. Mam wrażenie że dostałem nowy telefon ;)

  • 0

    14. ~piotreli  2010-02-28 16:20:35  host: host-193-239-102-178.solarme.pl

    Szlu niema to ciagle jest 1.5

  • 0

    15.  2010-03-01 13:12:53

    a orientujecie się czy magic jest teraz w jakiś konkretnych taryfach w orange? Na pewno jest dostępny w biznesie, w taryfach optymalnych, a jak z indywidualnymi planami?

Dodaj swoją opinię