Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Jest jailbreak na iOS7!

Jest jailbreak na iOS7!

WitekT 22 Grudnia 2013 13:52

7 2

Pojawił się długo wyczekiwany jailbreak dla iPhone'a, iPada i iPod touch z iOS7 - evasi0n. Działa także z systemem w wersji 7.0.4.




Aby "uwolnić" iPhone'a lub iPada, należy udać się na stronę evasi0n.org, a następnie ściągnąć program do jailbreaku w wersji na Windows lub Mac OSX. Cały proces trwa około 5 minut.


Pewne kontrowersje wzbudziły doniesienia na temat sprzedaży exploita umożliwiającego jailbreak Chińczykom za 1 mln dolarów (przekazanie kodu mogłoby być wykorzystane do tworzenia szkodliwych aplikacji). Grupa Evad3rs tłumaczy jednak, że kod nie został udostępniony, a jedynie rozpoczęto partnerstwo podobne do tego z Saurikiem, stojącym za nieoficjalnym sklepem z aplikacjami Cydia. Na tych samych zasadach mieszkańcy Chin znajdą po jailbreaku w swoich smartfonach i tabletach sklep Taig.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:

Tagi: apple | ipad | iphone | ipod touch | jailbreak

w sumie: 37
  • Ten komentarz został ukryty.

    -1

    24. ~sreq  2013-12-22 19:25:41  host: n09-10-06.opera-mini.net

    @11 sadu opisu nie musze miec bo mam w nim jablka :-))) A poza tym fajna prowokacja dla was dzieciaczki. Dzisiejsza dzieciarnia to jednak barany. Mamusi i tatusiowi pomozcie w obowiazkach domowych pajace

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    25. ~Patryk  2013-12-22 19:42:45  host: user-94-254-129-185.play-internet.pl

    Po wykonaniu jailbreak do ios7.4 telefon zatrzymuje się na ikonie jabłką i nic się nie da z tym zrobić :-( Proszę o pomoc was,jestem kompletnie zielony :-(

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    26. ~andi  2013-12-22 19:59:40  host: c61-164.icpnet.pl

    #25, masz tel za kilka tysi i robisz taką rzecz? nie znając dokładnie tematu? ludzie głowa służy też do myślenia nie tylko noszenia !!!!!

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    27.  2013-12-22 20:02:12

    No i po gwarancji cwaniaczki :)

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    28. ~  2013-12-22 20:04:50  host: user-94-254-129-185.play-internet.pl

    26# możesz mi jakoś pomóc zamiast krytykować??? Mam IPHONE 4 16GB

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    30.  2013-12-22 20:13:32

    No i właśnie... W "normalnej" dyskusji, jak ktoś mówi, ze nie lubi urządzeń Apple, to okazuje się, ze jest kmiotem spod mostu, którego nie stać na porządny sprzęt... Tylko właśnie wydaje mi się, ze ci, których "stać" wydają na gadżet ostatnie grosze tylko dlatego, żeby towarzystwu zaimponować zabawką, na której użytkowanie ich nie stać tak naprawdę... To tak jak kiedyś mówiłem o chłopcach, którzy na mieście wszystkim pokazywali jak to się jeździ pięknie odrestaurowaną beemką (bo przecież 20-letnia jest lepsza od salonowego fiata czy innej renówki) - do czasu aż im bak wysechł... Po zrzutce, podepchnęli kilkaset metrów ścigacza na stację pod dystrybutor... LPG ;-) Nie widze różnicy w tym przypadku pomiędzy jednymi i drugimi ;)

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    35. ~kasia899  2013-12-22 20:44:29  host: n11-10-04.opera-mini.net

    Ja akurat taka rzecz zrobilam, gdyz dostalam iphona 3gs 4 lata temu z UK i mial simlocka, a nie bylo innej mozliwosci zeby odblokowac tel. Nie korzystalam w ogole z tej cydii tylko z appStore;)

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    37. ~Ljuboj  2013-12-22 21:33:43  host: 77-253-106-20.adsl.inetia.pl

    mógłby mi ktoś napisac co tak naprawde wniesie z działaniu telefonu jail na iPhone 4..? :)

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    38. ~  2013-12-22 22:19:33  host: ip-151-248-42-181.free.aero2.net.pl

    @37 http://bit.ly/1cf5MV3

  • Ten komentarz został ukryty.

    2

    39. ~Ja  2013-12-22 22:56:33  host: host-213-5-211-191.wtvk.pl

    Czytam te debilne wpisy o okradaniu i wypociny gimbazy co nigdy iPhona w ręku nie mieli, a o jailbreaku wiedza tyle co im komputerswiat napisze, ze to ZUO. Swipe selection, copic, iFile, adblocker - jesli sa odpowiedniki w AppStore to ja poproszę - jesli nie to SHUT UP BURAKI

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    41. ~  2013-12-22 23:03:48  host: ip-78-30-108-24.free.aero2.net.pl

    Kupuja ajfona, po to, żeby czekac na mozliwosc normalnego z niego korzystania. Zawsze mis ie to podobalo. Z taka radoscia i ufnoscia rzucaja sie do instalek, w koncu maja urzadzenie idealne.

  • Ten komentarz został ukryty.

    -3

    42. ~  2013-12-22 23:25:26  host: host-213-5-211-191.wtvk.pl

    To po co Ty rootujesz swojego plajstika??? A zapomniałem -żeby działał

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    44. ~  2013-12-22 23:59:55  host: 93.154.190.179

    42* Do kogo to piszesz ? Do mnie ? Bo ja sie nie czuje adresatem... nie mam ani plastika ano co rootowac. Jailberkowac tez nie mam co. Bo nie chce miec i tyle. Mialem i sie namiałem. Kieruj swoje pierdy do innych.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    48. ~Zniesmaczony  2013-12-23 01:54:57  host: n13-02-07.opera-mini.net

    Ten wykrzyknik w tytule mogliście sobie darować

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    50. ~1910  2013-12-23 03:11:33  host: 78.10.72.229

    Jakie programy po JB moga zaciagac apki tak jak poprzednio instalus. Vshare i appcake maja slabe zrodla polowa nie dziala zeus nie dziala repo. Co jest inna alternatywa?

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    52. ~Nick  2013-12-23 09:11:53  host: 92.60.132.22

    Ale po co jakaś aplikacja poprawiająca Appla? Przecież ideału nie da się poprawić, nie rozumiem? ;p No to teraz czekać na pozew albo apel Appla że to jest szkodliwe dla użytkowników, jak nieoryginalny kabelek, którego każdy używa na swoją odpowiedzialność przecież, a oni w trosce o klienta (czyli o swoją kasiorę) kabelki zablokowali.

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    53. ~Janekk  2013-12-23 10:25:17  host: chp248.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Uważajcie na tego JB http://niebezpiecznik.pl/post/jailbreak-dla-iphone-5s-5c-oraz-ip ada-air-na-ios7/

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    57.  2013-12-24 09:13:34

    "Pojawił się długo wyczekiwany jailbreak dla iPhone'a, iPada i iPod touch z iOS7" Mając tak cudowny sprzęt trzeba czegoś wyczekiwać? Ja słyszałem że ten sprzęt jest idealny po samym wyjęciu z pudełka ;-)

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    58.  2013-12-24 18:15:35

    @24 wiesz, że "prowokator" udający idiotę jest bardziej żałosny od prawdziwego idioty?

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    59. ~Squall  2013-12-28 12:52:10  host: 81.219.84.18

    @Hose, dla części jest idealny dla inych nie, wiesz to. Ale wolisz napisac komenta z dupy, ot tak aby się porechotać przed monitorem.

Dodaj swoją opinię