Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Jest aplikacja nju mobile na Androida

Jest aplikacja nju mobile na Androida

WitekT 8 Maja 2014 15:42

11 1

Klienci Orange mogą korzystać z aplikacji Mój Orange, która pokazuje aktualne koszty oraz pozwala na uruchamianie usług. Teraz podobnej aplikacji dorobiło się nju mobile, choć na razie tylko na Androida.



Aplikacja jest do pobrania ze sklepu Google Play. Wkrótce mają pojawić się wersje na inne systemy.


Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:

Tagi: nju mobile

w sumie: 29
  • 0

    10. ~  2014-05-08 16:54:11  host: n16-08-02.opera-mini.net

    7,oby nie,bo jeśli byłoby tylko O i T to warunki od razu by się pogorszyły,oby do tego nie doszło

  • 0

    11. ~piokuk  2014-05-08 16:56:50  host: user-94-254-203-150.play-internet.pl

    Orange i aktualne koszty - dobry dowcip. Pojawienie się nowych środków na koncie na początku okresu rozliczeniowego zabiera niekiedy do 20 godzin.

  • 0

    12. ~Kuzyn1920  2014-05-08 17:17:17  host: 92.60.132.22

    Dziś mnie Orangutan wydymał na 10 zł. chciałem sprawdzić taryfe orange one i zobaczyć jak z zasięgiem. Najpierw sms konfiguracyjny potem by uruhomić usługe mam ząłaczyć dane transmisyjne. a potem jak chce wysłać kod okazuje sie ze nie ma wystarczająco srodków bo już mi zeżarła konfiguracja..... w 10 min mój tel wyzerował konto.

  • 0

    13. ~maniiiek  2014-05-08 17:32:49  host: public-gprs517345.centertel.pl

    ~kuzyn1920. najwyrazniej jestes jełopem jezeli nie umiesz sobie poradzic z kodami w orange. jako technik elektronik uniem to robic i nic mi z konta nie schodzi. dla ciebie dobra jest taczka a nie telefon. tam nie ma kodow i mozesz bezpiecznie nia kursowac po budowie

  • 0

    14. ~pabloki  2014-05-08 17:41:29  host: 46.204.59.252.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    ptk centertel rozwija nju , niedługo to nju nie będzie sie funkcjonalnie różniło od orange.Czyżby zabezpieczali sie w ptk przed pęknięciem wydmuszki orange w razie jej(orange) wycofania ?

  • 1

    15.  2014-05-08 18:03:23

    9: na WP8 dostępna jest od tego roku...

  • 0

    16. ~dsdsds  2014-05-08 18:50:01  host: 89-67-216-168.dynamic.chello.pl

    Do uztykownikow njumobile. Co sie bardziej oplaca - nju na karte czy na abonament? Nie bede w ogole korzystal z neta, dzwonie czesto ale nieregularnie ale za to dosc regularnie wysylam smsy

  • 0

    17.  2014-05-08 18:58:50

    @up: jak dla mnie tylko abo z racji wygody. Koleżanka używała na kartę, w końcu przesiadła się na abo i nie narzeka.. Rzecz jasna, może i byś oszczędził parę złotych, ale tak naprawdę nigdy tego nie wiesz, a tak - masz komfort i święty spokój :) Max te 38 zł wydasz i tyle w temacie, akurat omijając net masz największy problem cenowy z głowy ;) jeśli nie dzwonisz na stacjonarne tak dużo, to i tutaj coś odpadnie. Tyle x mojej strony.

  • 0

    18. ~dim  2014-05-08 19:07:25  host: 89-72-233-19.dynamic.chello.pl

    Jest sms autoryzujący sprawdzenie listy połączeń (analogicznie jak na www), apka sama odczytuje kod z smsa. Aktywacji usług nie sprawdzałem. Wystarczy się nie wylogowywać z aplikacji, żeby nie było konieczności powtórnego logowania.

  • 0

    19.  2014-05-08 20:16:02

    @16 nju na kartę jest dla nieregularnie dzwoniacych, ale jezeli czesto wysylasz smsy to oferta na karte sie nie oplaca dopóki nie zrobia dniówki na smsy. W twoim przypadku tylko nju w wersji abo.

  • 0

    20. ~  2014-05-08 21:40:30  host: n16-08-02.opera-mini.net

    18,jak jest tak samo ja na www to dobrze,jest bezpiecznie w sensie hakerskim

  • 0

    21. ~Dupelek  2014-05-08 21:41:21  host: n13-08-02.opera-mini.net

    @13 myślałem techniku elektroniku, źe masz choć trochę ogłady występując na Telepolis.

  • 0

    22. ~  2014-05-08 21:43:01  host: n16-08-02.opera-mini.net

    16,jak nie będziesz wysyłał sms-ów tylko dzwonił to w abonamencie zapłacisz max 19 zł na komórki,na stacjonarne dodatkowo 10 zł czyli 29 zł, zadaj sobie pytanie czy przy no limit rozmowach sms-y są ci potrzebne

  • 0

    24.  2014-05-09 07:20:54

    W sklepie Play mnie znajduje mi tej aplikacji

  • 0

    25. ~  2014-05-09 08:23:43  host: host-94-251-223-193.dynamic.mm.pl

    ad 24. Jest bo pobierałem. Szukaj pod Njumobile.

  • -1

    27. ~Materazzi  2014-05-09 09:51:24  host: 212.160.155.35

    Wszystko fajnie ale nie widać zurzycia dodatkowo płatnych pakietó internetowych :[

  • 0

    28.  2014-05-09 10:10:57

    @24 Majki, na SG 4 mini znalazło mi w sklepie tę aplikację a na SG Note 8.0 z tym samym systemem operacyjnym już nie. Ciekawostka.

  • 0

    29. ~Marek21  2014-05-09 12:36:29  host: adly235.neoplus.adsl.tpnet.pl

    A czy jest aplikacja na orange Yes? jeśli tak to bardzo proszę o linka :)

  • 0

    30. ~lapin  2014-05-09 13:27:45  host: 095160156100.rudaslaska.vectranet.pl

    OMG skończcie pytać, czy w aplikacji istnieją kody autoryzacyjne SMS, jak ktoś ma Wasz telefon to i ma Wasze SMS'y.

  • 0

    31.  2014-05-09 20:07:43

    @27: naucz się patrzeć, wszędzie o tym spamujesz. W aplikacji Moje Konto i na samym dole.

Dodaj swoją opinię