Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Jeśli nie masz iPhone'a, to...

Jeśli nie masz iPhone'a, to...

LuiN 24 Marca 2011 12:01

0 0

Do sieci trafiła androidowa odpowiedź na ostatnią serię reklam iPhone'a 4, rozpoczynającą się hasłem "Jeśli nie masz iPhone'a, to...".



Apple w swoich reklamach przekonuje nas o wyższości App Store, iBooks i iTunes (w połączeniu z aplikacją iPod) nad rozwiązaniami konkurencji. Jeden z użytkowników "drugiego obozu", postanowił przeciwstawić się "propagandzie Apple'a":



Dla przypomnienia załączamy reklamy Apple'a, które pobudziły użytkownika Androida do nagrania własnego wideo:








Źródło tekstu: dailymobile, wł     

Dodaj do:
w sumie: 26
  • 0

    7. ~j3sion  2011-03-24 13:00:52  host: 89-77-218-74.dynamic.chello.pl

    tel z orange, najnowsza aktualizacja kiesa, czyli froyo 2.2. Black screeny częciej występują niż jak był 2.1 do tego przeglądarka czasem nie wczytuje stron mimo że połączenie jest.

  • 0

    8.  2011-03-24 13:11:46

    6, a magika masz z systemem w wersji... 7, j3sion - wywal wszystko co zainstalowałeś i dodawaj aplikacje i widżety stopniowo, sprawdzając stabilność. U mnie poskutkowało (na SGS i DHD; nie mówię jednak o Android Market).

  • 0

    9. ~raf  2011-03-24 13:17:06  host: 228-bem-18.acn.waw.pl

    problem polega na tym, ze czesc telefonow z androidem ma jakies dodatki czy mody producenta: motorola, htc (htc sense), samsung, etc. I wlasnie te dodatki samsunga sa do kitu. Zaloze sie ze jesli wywalisz system ulepszany przez samsunga i postawisz zwyklego, czystego androida 2.2/2.3 to nie bedzie problemow.

  • 0

    10.  2011-03-24 13:23:50

    ale ostatnio się zdziwiłem że wszystko mający android nie obsługuje VPN-a z którego bez jakichkolwiek problemów korzystałem na iphonie , nawet w markecie nie ma aplikacji żeby to zadziałało

  • 0

    11.  2011-03-24 13:48:04

    Jak ja zaktualizowałem swojego SGSa (niebrandowany z Ery) z 2.1 na 2.2 to chodził tragicznie, przesunięcie ekranu czasem trwało 2 sekundy, dopiero używając Kiesa wraz z Kies Registry Patcher uzyskałem dostęp do najnowszej aktualizacji (nie wydanej oficjalnie dla Polski) 2.2.1, której używam od dobrych 3 miesięcy i jakoś dziwnym trafem przez te 3 miechy telefon zawiesił się może ze 2 razy, bo miałem zbyt dużo aplikacji otwartych i ich wcześniej nie "zabiłem". A co do marketu i internetu, wszystko zależy od zasięgu, w jakim aktualnie się znajdujemy.

  • 0

    12. ~j3sion  2011-03-24 13:52:30  host: 89-77-218-74.dynamic.chello.pl

    Masz w tym sofcie polski język?

  • 0

    13. ~Preza  2011-03-24 13:55:21  host: apn-77-115-134-140.dynamic.gprs.plus.pl

    9. raf - mas 100% racji. nakladka samsunga to zwykla kupa. Na Nexusie S mam czystego androida i chodzi elegancko. Na Tabie tez wszystko mi gra ale nie ma ma na nim super wynalazku z SGS. Z nakladek to jeszcze najlepiej Sense chodzi

  • 0

    14.  2011-03-24 14:02:12

    Szkoda, że autor tego filmu nie nagrał tych komentarzy własnym głosem jak w reklamie. Ja jakoś nie boleje nad tymi brakami. do słuchania muzyki mam odtwarzacz, książki rzadko czytam. Przyzwyczaiłem się do tego, że nie można mieć wszystkiego.

  • 0

    15.  2011-03-24 14:02:20

    Polski język jest, wszystko działa jak należy, nawet Swype jest po polsku. Po prostu 2.2.1 jest oficjalnym softem wydanym przez Samsunga dla SGSa, tylko nie jest on dziwnym trafem dostępny w Polsce (tylko 2.2). Znając życie tak będzie identycznie z zapowiadanym Androidem 2.3 na SGSa.

  • 0

    16. ~j3sion  2011-03-24 14:17:39  host: 89-77-218-74.dynamic.chello.pl

    Jeszce jedno muszę instalować od nowa wszystkie aplikacje? co z sms, danymi-zdjęcia filmy?

  • 0

    17. ~edek  2011-03-24 15:22:30  host: 213.155.179.66

    super, że można mieć n-tą liczbę odtwarzaczy muzyki - tylko co z tego jak jakość jest do d...

  • -1

    18. ~fordonczyk  2011-03-24 15:50:42  host: ofn170.internetdsl.tpnet.pl

    Film jest powycinany. Można to zaobserwować to po skaczącym ekranie. Android jest wolniejszy i mniej stabilny od iOS. To coś, co zawsze będzie robione na wzór iOS. A jak wiemy- "prawie" robi wielką różnicę.

  • 0

    19.  2011-03-24 16:02:08

    5 - sklep to sklep, wiadomo. Nigdy nie był to dla mnie wyznacznik jakości (mowa o prędkości wchodzenia doń). Ale jakie zwiechy, black screeny?

  • 0

    20.  2011-03-24 16:52:15

    16 - niestety na telefonie wszystko się kasuje, ale od czego jest karta pamięci, a aplikacje można od nowa zainstalować :)

  • 0

    21.  2011-03-24 16:54:52

    19 - po wgraniu 2.2 mój SGS chodził tragicznie w porównaniu do 2.1, dopiero po wgraniu 2.2.1 telefon znacznie przyspieszył w porównaniu do 2.1 :)

  • -1

    22. ~Mokro w majtach  2011-03-24 18:29:00  host: 178-37-14-147.adsl.inetia.pl

    Marna ta "Androidowa odpowiedź". Nudna, bez polotu, bez humoru. No shit no fun, tak bym podsumował.

  • 0

    23. ~  2011-03-24 18:32:47  host: z16-08.opera-mini.net

    U mnie Android Market otwiera sie srednio w 12-15 sekund i juz moge wybierac aplikacje. Uzywam Androida od ponad poltora roku i zadnych blackscreenow czy zwiech nie doswiadczylem. Market chodzi bardzo dobrze jak i wszysko. rcicho

  • 0

    24. ~  2011-03-24 18:34:39  host: z16-08.opera-mini.net

    korrekta - wszystko. rcicho

  • 0

    25. ~Debil  2011-03-24 21:35:33  host: host-89-229-130-201.chelm.mm.pl

    Jeśli nie masz smartfona to masz krótkiego... ... Współczuję wszytkim tym, którzy wmówili sobie, że używanie takiego śmiecia jest wygodne i... prestiżowe.

  • 1

    26. ~j3sion  2011-03-25 02:13:08  host: 89-77-218-74.dynamic.chello.pl

    Zabrałem się za aktualizację zgodnie z instrukcją na forum, najpierw zaktualizowałem kiesa i chciałem jeszcze zgrać zdjęcia na kompa i co się dzieje? Aktualizacja do 2.2.1 bez żadnych dodatkowych patcherów:) szczęście mam:) nic się nie usunęło poza kilkoma loginami z programów. Aplikacje i dane pozostały. Nie wiem czy to soft orange bo nie wiem jak to sprawdzić ale działa dużo szybciej. Po teście kilku aplikacji w tle brak black screenów przy przełączaniu :D (weeeeeeeeee)

Dodaj swoją opinię