Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Jeśli nie DVB-H, to może ipla?

Jeśli nie DVB-H, to może ipla?

LuiN 22 Listopada 2010 21:47

0 0

W ipla pojawiły się dostępne na żywo stacje informacyjne: Polsat News, TV Biznes oraz Superstacja. Usługa wymaga wykupienia abonamentu iplaNEWS.

Polsat News - to codzienna dawka najnowszych, najciekawszych i przejrzystych informacji. TV Biznes to kanał biznesowo-informacyjny dostarczający informacji, z zakresu finansów osobistych i konsumenckich, pokazując na bieżąco to, co dzieje się w gospodarce. Z kolei na łamach Superstacji na widzów czekają najciekawsze programy informacyjno-rozrywkowe.

Wcześniej dostęp do kanałów na żywo mieli tylko użytkownicy konta VIP. Od dziś każdy użytkownik po dokonaniu opłaty może cieszyć się z dostępu do najważniejszych wydarzeń z kraju i ze świata na żywo. Treści oferowane w iplaNEWS są płatne w modelu abonamentowym w dwóch pakietach - iplaNEWS LIVE 30 (dostęp do transmisji przez 30 dni) oraz iplaNEWS LIVE 90 (dostęp do wszystkich transmisji przez 90 dni).




Ceny są uzależnione od formy płatności oraz wybranego pakietu. W przypadku przelewu/karty kredytowej będzie to kwota 14,90 zł za dostęp na 30 dni lub 39,90 w przypadku dostępu 90-dniowego. Natomiast przy płatności SMS-em to koszt 23,18 za 30 dni. Szczegółowy opis usługi znaleźć można pod tym adresem.

Źródło tekstu: ipla     

Dodaj do:
w sumie: 17
  • 3

    1. ~ppp  2010-11-22 21:54:09  host: ip-79-175-202-90.cable.smsnet.pl

    Trochę średnio jak na alternatywę dla DVB-H...

  • 3

    2. ~User  2010-11-22 22:21:45  host: 95-178-73-10.gorzow.hypnet.pl

    Cienizna, mogli bardziej się postarać. CO im szkodzi dać usługę np za 5 zł i mieć np 50 tys użytkowników a tak za te 15 będzie ich np 2tys

  • -3

    3. ~PATA  2010-11-22 22:33:16  host: user-46-112-152-107.play-internet.pl

    User skąd te wyliczenia?:)

  • -2

    4. ~  2010-11-22 22:41:34  host: chello087207004122.chello.pl

    kolejny ekonomista tuska

  • 3

    5. ~Paweł  2010-11-22 22:42:12  host: chello089076121120.chello.pl

    Polecam ipla poniewaz oglądam seriale np. Szpilki na Giewoncie :)

  • 1

    6.  2010-11-22 22:55:29

    Jest na Symbiana ale tylko Nokia N8. Z taką szeroką gamą urządzeń mobilnych będzie ciężko.

  • 1

    7.  2010-11-22 22:57:07

    14,9?:O oglupieli za 3 kanaly sredniej tresci?

  • 0

    8.  2010-11-22 22:58:10

    Alternatywa? No raczej nie, za to trzeba bulić kasę i przy okazji mieć spory pakiet internetowy (no chyba, że ktoś kocha Wi-Fi). Alternatywy nie ma, daj Boże żeby DVB-T w terminie zrobili, DVB-H nie jest potrzebne, zwłaszcza, że tak mało telefonów ma ten tuner. Kiedyś jak każdy telefon będzie miał tuner DVB-H jak teraz radio to widzę w tym sens.

  • 0

    9. ~  2010-11-23 08:45:08  host: 77-253-145-86.adsl.inetia.pl

    Za drogo. Jeżeli już chcą wcisnąć te kanały, to mogliby np. dawać 2-3 godziny transmisji darmowo dziennie/tygodniowo, tak, żeby potencjalny klient mógł się zapoznać z czymś za co ma płacić. Polsat News to całkiem dobra stacja (TV Biznes był jeszcze do niedawana dostepny za darmo w internecie...), Superstacja to chłam. Te trzy nie są warte 15 zł. Oglądałem Polsat News na Ipla podczas żałoby - umożliwili bezpłatny dostęp. Całkiem solidny kanał, jakość dobra, ale mam już TVN 24 za który płacę, więc nie widzę najmniejszego sensu, żeby znów płacić za to samo...

  • 0

    10. ~galtom  2010-11-23 09:07:22  host: 62-148-76-2.adsl.inetia.pl

    Jak porownac ceny i oferte to nagle sie okazuje, ze Hulu Plus wcele nie jest drogie. Co wiecej, jesli nie upieramy sie by hulu ogladac w telewizorze czy iPhonie to dostep do 99% materialow jest za darmo. Umowmy sie, ze hulu ma lepsze propozycje niz superstacja. Dla mnie wybor jest oczywisty :-)

  • 0

    11.  2010-11-23 09:10:26

    drogo i w ogole po co to, ani to wygodne, ani potrzebne, do ogladania telewizji sluza telewizory

  • 0

    12. ~Dziękuję nie skorzystam  2010-11-23 09:11:23  host: ddf19.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Płacić za meNdialne ogłupianie?

  • 0

    13. ~gigi  2010-11-23 10:43:43  host: ip-89-174-121-22.multimo.pl

    Ej, ale Superstacja to telewizja dla nawiedzonych leśnych dziadków modlących się do Nie oraz do Faktów i Mitów, śliniących się na wytapetowane laski z dekoltem do pępka. To kogo chcą przyciągnąć taką ofertą. A przecież wiadomo, że młodzież idzie w czubie postępu.

  • 0

    14. ~...  2010-11-23 10:52:06  host: 212.2.126.225

    @13 Jak wpadłeś na to żeby porównywać "Nie" do "Faktów i Mitów". Raz że to ideologicznie przeciwstawne periodyki. Dwa że jedyną ich cechą wspólną jest antyklerykalizm. Trzy, "Nie" to całkiem przyzwoity tygodnik w sensie merytorycznym a Fakty i Mity to [mam za niskie IQ by pisać sensowne posty] zwykła. A

  • 0

    15. ~...  2010-11-23 10:53:27  host: 212.2.126.225

    @13 Jak wpadłeś na to żeby porównywać "Nie" do "Faktów i Mitów". Raz że to ideologicznie przeciwstawne periodyki. Dwa że jedyną ich cechą wspólną jest antyklerykalizm. Trzy, "Nie" to całkiem przyzwoity tygodnik w sensie merytorycznym a Fakty i Mity to [mam za niskie IQ by pisać sensowne posty] zwykła. A do superstacji- to też mega dziadostwo.

  • 0

    16. ~...  2010-11-23 10:55:19  host: 212.2.126.225

    @up Wycieło mi wyraz s.z.m.i.r.k.a- redakcja chyba troszkę przesadza.

  • 0

    17. ~gigi  2010-11-23 16:00:29  host: ip-89-174-121-22.multimo.pl

    Nie wiem jak wpadłem. Po prostu zalatuje mi tym samym. Nie chcę tu o polityce gadać, bo jak wiadomo gdzie 2 Polaków tam 3 zdania :).

Dodaj swoją opinię