Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Jelly Bean dla Galaxy S III pod koniec września

Jelly Bean dla Galaxy S III pod koniec września

LuiN 6 Sierpnia 2012 20:42

0 0

samsung i9300 galaxy s iii Jak podaje witryna SamMobile, Samsung I9300 Galaxy S III będzie pierwszym smartfonem Samsunga po dwóch modelach linii Nexus, który otrzyma aktualizację Androida do wersji 4.1 Jelly Bean. Potem nowy system trafi do Galaxy S II i Galaxy Note.

Póki co Samsung nie potwierdził terminów planowanych aktualizacji, jednak lider na rynku smartfonów nie może zwlekać i terminy podane przez SamMobile wydają się bardzo prawdopodobne.

Jelly Bean trafi do Galaxy S III pod koniec września, z kolei zeszłoroczne modele Galaxy S II i Galaxy Note aktualizację otrzymają w IV kwartale. W tym samym terminie Android 4.1 powędruje do nie zaprezentowanego jeszcze oficjalnie smartfono-tabletu Galaxy Note II.




Wciąż nie ma przecieków na temat planowanych terminów aktualizacji dla tabletów Samsunga.

Źródło tekstu: SamMobile     

Dodaj do:

Tagi: aktualizacja | android | jelly | samsung

w sumie: 19
  • 3

    1. ~me  2012-08-06 20:47:41  host: 110-233.echostar.pl

    S2 też dostanie i bardzo dobrze :-)

  • -1

    2.  2012-08-06 21:09:48

    @1 A Huawei o konfiguracji gorszej niż Neo V dostał kilka dni po premierze Androida 4.1 Pokazuje to opieszałość "wielkich" producentów.

  • -1

    3. ~COLO  2012-08-06 21:33:52  host: 78.31.136.150.rybnet.pl

    A ja w S3 już mam Jelly Bean 4.1.1, czysty port z Nexusa. Warto zainstalować, wszystko znajdziecie na XDA ;)

  • 2

    4.  2012-08-06 21:34:20

    A testu Nokii 808 jak nie było, tak nie ma, letni festiwal Samsunga na Telepolis trwa :)

  • 2

    5. ~retry  2012-08-06 21:50:48  host: z18-09.opera-mini.net

    Brawo! Samsung galaxy s2 dostanie aktualizacje. Za dwa miesiace bedzie moj - konczy mi sie umowa. Rewelacja. Na S3 mnie nie stac zreszta to przesada 1,5 kafla za telefon w abo to przegiecie. A tu prosze - taka niespodzianka. Dzieki Telepolis za newsa

  • -3

    6. ~Typowi polacy  2012-08-06 22:03:41  host: aghe224.neoplus.adsl.tpnet.pl

    A co to jest Nokia 808?

  • 1

    7. ~crank1985  2012-08-06 22:19:57  host: 150.254.106.98

    @6 Nokia Pure View 808, telefon z 41 megapikselową matrycą i Symbianem. Resztę dasz radę "wygooglować".

  • 0

    8. ~Luc  2012-08-06 22:32:53  host: 95-178-14-56.belchatow.msk.pl

    @4 Romek - po co Telepolis ma testować coś co z góry jest skazane na porażkę? Miałem ten telefon w ręku i bawiłem się nim chwilę i dramat. Nokia pogrąża się coraz bardziej

  • -1

    9. ~Luc  2012-08-06 22:34:00  host: 95-178-14-56.belchatow.msk.pl

    No i jeszcze jedno...temat jest o najlepszym telefonie i jego aktualizacji więc po co wcinasz wzmianki o jakiejś tam nokii...???

  • 1

    10.  2012-08-06 22:49:24

    4, romek - właśnie wysłałem Sirmarkowi filmy i wielką paczkę zdjęć do testu 808-mki. Lumia 900 i 808 PureView zbliżają się wieeelkimi krokami - nie pojadę na upragniony urlop nim ich nie dokończę;) Tymczasem w sierpniowym numerze Mobile Internet masz skróconą wersję recenzji 808-mki mojego autorstwa. A teraz już wracamy do tematu tego newsa.

  • 0

    11. ~hopla  2012-08-06 23:11:23  host: mt.pl

    Huawei nie ładuje czasem czystego Androida 4.1 do swojego modelu przez co aktualizacje są szybsze?

  • 0

    12.  2012-08-07 00:10:52

    @11 Nie do końca, oni dają możliwość korzystania z czystego i ze swoją nakładką. Sam wybierasz.

  • 1

    13. ~hopla  2012-08-07 00:16:38  host: mt.pl

    @ no to chwali się takie zachowanie producenta. Ciekawe kiedy inni producenci tak zrobią, pewnie jedynym bodźcem byłby sukces Huawei dzięki takiemu rozwiązaniu.

  • 0

    14. ~moskwicz2006  2012-08-07 07:47:35  host: z40-14.opera-mini.net

    lipa z tym androidem. Jak nie będzie działał flash to bez sensu tyle wydawać.. I który system teraz wybrać.? Jak oglądać meczyki.?

  • 0

    15.  2012-08-07 07:58:02

    @14 uruchamiasz zapomniany i zakurzony PC/laptop, cieszysz się bezproblemowym flashem na dużym ekranie i nie męczysz wzroku na kilku calach - proste prawda?;)

  • 0

    16. ~  2012-08-07 08:33:42  host: public-gprs216577.centertel.pl

    Najszybciej aktualizuje samsunga galaxy s2 szwajcarska sieć Orange. cały czas brak aktualizacji do androida 4 ICS . Zenada ! Wszyscy już udostępnili ta aktualizację , nawet Play a oni nic. żal.pl nigdy więcej brandowanego telefonu z orange.

  • 0

    17. ~  2012-08-07 10:06:20  host: public98739.xdsl.centertel.pl

    tak Orange super szybko aktualizuje swoje smartfony. Rewelacja, SG SII nadal ma androida 2,3 . Śmieciowy operator, nie dba o klientów , ma ich w ***

  • 0

    18. ~android  2012-08-07 15:22:28  host: public-gprs514740.centertel.pl

    @ 16 i 17 Racja orange to szmaciarze i tylko słodko pierdzą .

  • 0

    19. ~SG S II  2012-08-07 15:25:57  host: host-89-228-250-0.olsztyn.mm.pl

    @ 16 17 i 18 jak tak wam nie psuje najlepszy op w Polsce to zmiencie soft na taki jaki chcecie za pomocą odina. ale trochę racji w tym jest że wszyscy udostępnili ICSa a Orangutan szmaciarski nie.

Dodaj swoją opinię