Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości "Jedyna taka oferta" w Erze

"Jedyna taka oferta" w Erze

WitekT 1 Maja 2007 18:33

0 0
Od 7. maja w Erze pojawi się nowa promocja dla klientów indywidualnych pod nazwą Jedyna taka oferta. Koszt efektywny minuty do wszystkich - 37,5 grosza.

W ramach promocji dostępne są dwa pakiety - jeden składający się z trzech ofert uniwersalnych (ogółem 120 minut do wszystkich sieci), a drugi z trzech ofert taniej w sieci (ogółem 300 minut do Era, Heyah i stacjonarnych). Oba pakiety kosztują 45 zł brutto przez cały okres trwania umowy (24 miesiące).

Zobacz: szczegóły promocji Jedyna taka oferta.



Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 134
  • 0

    115. ~sv_fan  2007-05-06 16:40:46  host: bmj227.neoplus.adsl.tpnet.pl

    ktoś się może orientuje, czy jest szansa że telefony stanieją (do taryf Era Nowy Komfort)? Chodzi mi o K750i...wciąż 300zł..

  • 0

    116.  2007-05-07 13:10:21

    i tt jest cały czas atrakcyjny, nie drogi. Nie ma jakichś zawirowań większych co jakiś czas.

  • 0

    117. ~panda  2007-05-07 20:01:16  host: nat-mo5.aster.pl

    o rany, to teraz już się pojawiają ceny ułamkowe?? nie no, to ja wolę proste zaokrąglone..

  • 0

    118. ~peel  2007-05-08 15:49:05  host: dkb176.neoplus.adsl.tpnet.pl

    ja też, śmiech na sali, jak już obniżają toc mogliby porządnie. szkoda że tak mało minut do wszystkich sieci w tym pakiecie ale może trzeba poczekać na kolejny atak playa to się pojawi i w erze coś nowego.

  • 0

    119. ~Taktakowiec  2007-05-08 19:46:16  host: gdm94.internetdsl.tpnet.pl

    Jestem pracownikiem APS Era i Jedyna Taka Oferta to dla mnie hit cenowy!

  • 0

    120. ~SZALONY  2007-05-08 21:57:15  host: ip-89.171.137.175.crowley.pl

    Oj porównaj cie sobie z oferta PLAY gdzie za 50 zł masz 143 min do wszystkich,pozatym cena za minute 49 gr do wszystkich.To jest najlepsza oferta a Era może i ma lepsza oferte od Orange czy Plusa ale do Play to jeszcze im duzo brakuje.

  • 0

    121. ~Taktakowiec  2007-05-09 10:24:36  host: gniezno.serv-net.pl

    Szalony, zapominasz dodać, ze w Era wszystko Ci przechodzi na 1 miesiac do przodu jak nie zdążysz wykorzystać!! 45zł - 120 min. to bardzo dobra elastyczna oferta, a jak dzwonisz do własnej sieci i stacjonarne to 300 min. powala Playa!

  • 0

    122.  2007-05-09 10:31:09

    taktakowiec - powala tylko musisz wybrac chyba pakeit - woz albo przewoz, gdyby to mozna bylo mieszac to faktycznie byloby ciekawie

  • 0

    123. ~Taktakowiec  2007-05-09 11:08:22  host: gniezno.serv-net.pl

    Słuszna uwaga Jahu! Jak jesteś stałym klientem i przedłużasz umowę to możesz mieszać! Jak podpisujesz nową bierzesz co jest.Czasami są oferty gdzie można mieszać jak była np.Świąteczna i na 10 lecie.

  • 0

    124. ~:P  2007-05-10 13:50:19  host: abdr36.neoplus.adsl.tpnet.pl

    era nadaje rytm ! :)

  • 0

    125. ~:P  2007-05-10 13:53:52  host: abdr36.neoplus.adsl.tpnet.pl

    ps. zauważcie, że każda taryfa dla stałych abonentów, jest tańsza od Play :) ( podzielcie minuty przez abonament :) )

  • 0

    126. ~  2007-05-10 19:46:51  host: inet20909na-3.eranet.pl

    125: No nie wiem czy jest taniej niz w PLAY, bo 1 pakiet dla stalych abonentów jesli wybierasz tel kosztuje 20,10zl, i jak podzielisz to przez 40min to wychodzi 0,50zl a w PLAY jak podzielisz 50zl przez 143 to masz 0,33zl. Wiec co tu dużo mówić, nawet nowa oferta ERY jest lepsza od oferty dla stałych abonentów.

  • 0

    127. ~ad_gro  2007-05-10 21:19:15  host: chello089076186128.chello.pl

    A kiedy ruszą coś w TT? Kieeeeedy?! Miało coś się dziać zaraz po abonamentach i cisza...

  • 0

    128.  2007-05-11 07:59:18

    Właśnie WitekT jak myślisz.Coś ruszy się w TT ?? Pytam tylko czy przypuszczasz a nie czy masz pewność.

  • 0

    129.  2007-05-11 09:24:07

    Wady Playa - ostatnie doładowanie przedłuża, nic nie przechodzi, brak uprzywilejowania wewnątrz sieci.Wszystko w stylu ładuj i wygadaj.

  • 0

    130. ~sv_fan  2007-05-11 15:21:12  host: sinope.coi.pw.edu.pl

    czy ktoś mi jest w stanie odpowiedzieć na moje pytanie?Wiem że to trochę prorokowanie ale może ktoś wie- czy jest szansa na to że telefony w Erze stanieją nieco?Chodzi mi o k750i

  • 0

    131.  2007-05-11 17:26:02

    Oferta nawet ciekawa, tzn dla mnie by wystarczyła, tymbardziej ze mam teraz abo 40/80min. Ale najśmieszniejsze jest to, że mojej siorce konczy się umowa i dzwonili z ery z propozycją odnośnie przedłużenia lojalki, i zaproponowali siorce za 40 zeta 140 min. Z czego 100 do ery i 40 do reszty i samsunga e250 za 69zl... Siorka mówi im że ją to nie urządza bo ma pomieszane kontakty jeśli chodzi o operatorów i mówi że się nie popisali, skoro dla nowych mają właśnie tą "jedyną taką ofertę", gdzie za 45 zeta ma 120 do wszystkich no i samsunga e250 za 1 zeta i dlaczego przynajmniej czegoś takiego jej nie zaproponując tymbardziej że jest z nimi 6 lat, na co babeczka odpowiedziała że to dla nowych klientów... Siostra więc podziękowała... Eeeh nie rozumie stanowiska ERY tymbardziej teraz przy tej całej aferze z UKE, że dalej olewają klientów...Siostra podziękowała i powiedziała by sobie przemyśleli czy chcą jej dać coś lepszego bo ona zastanawia się nad rozwiązaniem umowy i przeniesieniem nr do PLAY... Czekamy na odpowiedź ery :)

  • 0

    132. ~peel  2007-05-11 17:29:07  host: dmd156.neoplus.adsl.tpnet.pl

    eee co to jest 120 do wszystkich, mało !

  • 0

    133. ~sisi  2007-05-16 17:44:23  host: dmd30.neoplus.adsl.tpnet.pl

    jak dla mnie era byla jest i wyglada na to , ze juz zawsze bedzie beznadziejna

  • 0

    134. ~  2007-08-22 17:55:59  host: 213-238-78-111.adsl.inetia.pl

    za traktowanie klienta nie kupię w erze nic, żadnej aktywacji, wolę dopłacić 10 złotych za to samo u konkurencji niż dorabiac takich *%&&%%

Dodaj swoją opinię