Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Jednodniowa promocja doładowań w Play - na początek października

Jednodniowa promocja doładowań w Play - na początek października

sirmark 1 Października 2015 00:24

10 7

Ruszyła kolejna, jednodniowa promocja doładowań sieci Play. Przy kwotach od 51 zł otrzymać można 80% wartości doładowania.






Aby skorzystać z promocji należy doładować konto za pośrednictwem aplikacji Strefa Doładowań na Facebooku lub doladowania.play.pl. Promocja obowiązuje wyłącznie 1 października, a bonusy w zależności od kwoty doładowania prezentują się następująco:

Kwota doładowania Wartość bonusu
5 - 10 zł 70 minut do wszystkich
11 - 25 zł 100 SMS-ów do wszystkich
26 - 50 zł 400 MB transferu
od 51 zł 80% extra na konto promocyjne

Źródło tekstu: Play, wł     

Dodaj do:

Tagi: doładowania | play

w sumie: 28
  • 2

    9.  2015-10-01 07:51:21

    @8 - bo pewnie w regulaminie na zasilenie konta promocyjnego dają sobie, jak zawsze, min. 24 godziny

  • 0

    10. ~  2015-10-01 07:52:44  host: user-94-254-198-23.play-internet.pl

    Sprawdził ktoś czy promo działa w faktmobile?
    FM działa na sieci play, doładowałem ostatnio rodzicom kuponem play z Allegro

  • 1

    11.  2015-10-01 07:53:49

    @8 U mnie też nie zadziałało, być może bonus dojdzie jak piszecie poniżej po czasie.

  • 1

    12. ~nicram  2015-10-01 08:02:12  host: n07-09-03.opera-mini.net

    *7 W RBM (stara taryfa). Nie mam żadnych promocji na rozmowy do innych sieci, jedynie goły cennik 29 gr/min. Dzięki promocyjnym doładowaniom mogę nieregularnie cieszyć się "darmowymi rozmowami". W miesiącu wydzwaniam około godziny do 2 godzin maksymalnie. Dzięki tej promocji mam miesiąc spokoju, a właściwie to 2 miesiące, bo potem niewykorzystane minuty przedłużam pakietem za 11 zł. Konto zaś promocyjne przyda się kiedy skończą mi się minuty z doładowań. Konto zaś główne poszło na aktywację pakietu 10 zł za 10 GB. W chwili obecnej mam spokój z internetem gdzieś na 2 lata. Oferta jest dla mnie mega korzystna. W miesiącu zużywam około 10-15 GB. Z czego około 1 - 2 GB idzie mi z pakietu płatnego, bo reszta pakietu jest rozliczana jako darmowy LTE. Pozdrawiam :)

  • 2

    13.  2015-10-01 08:43:11

    tu jest regulamin :)
    http://tlp.is/7qe

  • 0

    14. ~olek  2015-10-01 08:52:55  host: 91.231.83.9

    Czy ktoś ma problem z doładowaniem przez facebook-a? Pojawia się komunikat "Błąd w komunikacji PAYU".

  • 0

    15. ~olek  2015-10-01 09:20:09  host: 91.231.83.9

    Okazuje się, że więcej osób ma problemy z doładowaniem przez facebook-a (komentarze na facebook). Czyli promocja jest, ale nie można z niej skorzystać.

  • 2

    16.  2015-10-01 09:20:45

    W RBM Energy nie powinno działać tylko w dwóch starszych ofertach. Przynajmniej tak jest napisane w regulaminie http://tlp.is/7qg

  • 3

    17.  2015-10-01 09:27:47

    Ja doładowałem przez doladowania .play .pl bez problemu

  • 1

    18.  2015-10-01 09:41:44

    W RBM Energy jednodniowa promocja działa mimo braku tej oferty w regulaminie. Dodatkowo doładowanie za 5 zł. daje 70 minut które przedłuża pakiet nielimitowanych minut ( ten za 20 zł.) o kolejne 30 dni a minuty się sumują ;)

  • 0

    19. ~  2015-10-01 09:54:31  host: axm187.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @2, tyle że w Plusie z dodatkowego bonusa mogę kupować pakiety, wysyłać SMS premium itp. Ostatnio przy +100% no limit wychodzi 12,50 zł. W Play idzie tylko na rozmowy i SMS i już tak różowo nie ma. Co kto lubi i czego potrzebuje, ale w Play bonus jest duuuużo bardziej iluzoryczny.

  • 1

    20. ~olek  2015-10-01 10:01:57  host: 91.231.83.9

    Doładowałem przez doladowania.play.pl. Podobno bonus ma być. Zobaczymy.

  • 1

    21. ~olek  2015-10-01 10:21:20  host: 91.231.83.9

    Bonus dotarł.

  • 0

    22.  2015-10-01 11:13:59

    @19. Czy bonus jest ilurozryczny to bym pochopnie nie oceniał. Wiele zależy od tego w jaki sposób ktoś korzysta z telefonu. Jak wysyłasz tylko SMS Premium to faktycznie bonusowe środki mogą się tobie nie przydać, ale jeżeli dzwonisz z telefonu poza sieć to jak najabardziej da się je wykorzystać. Za to za złotówki z konta głównego można kupić pakiety dostępu do Internetu lub ewentualnie przedłużyć ważność środków bonusowych lub minut poza sieć.

  • 1

    23. ~  2015-10-01 13:00:59  host: 5.134.65.221

    Nie ma o tym w regulaminie - czy jak doładuję za 5-10 zł gołą formułę z włączonym stanem darmowym, to te 70 minut będzie też do PLAY schodzić, czy tylko do W3? Pytam, bo to dość istotne, wtedy wartość doładowania za 5 zł wzrasta do 25 zł...

  • 1

    24. ~  2015-10-01 13:02:28  host: 5.134.65.221

    I jeszcze - czy doładowując dziś można doładować się w parze i odebrać za jakiś czas 5 zł na konto bonusowe?

  • 0

    25.  2015-10-01 14:08:55

    @24 tak w parzez do 30 dni zadzaila ale od 10zl przez FB

  • 0

    26. ~vainglorious  2015-10-01 14:31:02  host: user-94-254-193-12.play-internet.pl

    @6 nicram: oo. to ja myslalem, ze mozno tylko jedno doladowanie promocyjne na numer. a mozna doladowac na przyklad 10 razy 5 zł i dostać 700 minut?

  • 0

    27.  2015-10-01 14:59:18

    @26 Tak

  • 0

    28. ~vainglorious  2015-10-01 23:44:50  host: user-94-254-199-1.play-internet.pl

    Zadzialalo! Dzięki. Mam duzo minut do 31 października. (RBM Energy) I jeśli można to kolejne pytania: (1) Minuty trafiły na *104#. Jak na dzień dzisiejszy przedłuża się to konto? Czy pakiet 100 minut za 10 złotych trafia właśnie tam? (2) Jak na dzień dzisiejszy przedłuża się internet z pakietu 10GB za 10 zł, który w RBM Energy trafia na *107#? (oczywiście poza kolejnym takim pakietem) Pytam, bo zastanawiam się ile pakietów wykupić pod koniec promocji - z jednej strony jak najwięcej, bo zawsze się przyda, a z drugiej jak rozumiem, zawsze jest ryzyko, że tego się nie będzie dało przedłużać w dłuższym okresie czasu.

Dodaj swoją opinię