Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Jednodniowa promocja doładowań w Play

Jednodniowa promocja doładowań w Play

WitekT 30 Września 2013 08:22

14 8

Doładowując 30. września konto Play otrzymać można dodatkowo nawet 90% wartości doładowania.



Aby otrzymać bonus należy doładować konto poprzez profil Play na Facebooku lub na stronie: doladowania.play.pl.




Wartość jednorazowego doładowania Bonus
5-10 zł pakiet 80 MB
11-25 zł 55 minut do wszystkich sieci
26-50 zł 70% wartości doładowania
51 zł i więcej 90% wartości doładowania

Bonus zostanie przyznany w ciągu 24h i ważny jest 30 dni kalendarzowych od dnia przyznania. Oferta dostępna dla klientów korzystających z oferty Play na Kartę, Play na Kartę Lubię to!, Play Fresh, Formuła Mini Max na Kartę oraz oferty Red Bull Mobile na Kartę.

Zobacz: regulamin promocji

Źródło tekstu: blogplay.pl     

Dodaj do:

Tagi: play

w sumie: 58
  • 0

    41.  2013-09-30 16:23:41

    Przy minimaxie gdzie zapłace 29zł za rozmowy i 20zł za pakiet internetowy skarbonka raczej nie ma prawa bytu ;)

  • 0

    42. ~  2013-09-30 16:38:48  host: z21-06.opera-mini.net

    41, nie ośmieszaj się z tym nini maxe. Nie dawno cieszyłeś się jak dziecko z RWK za 5zł a teraz nagle no limit jest wszystkim potrzebny. A ja mam abo za 12zl i dla mnie też jest to no limit i nie muszę wyczekiwać promocyjnych doładowań. tyle w temacie, kumaty zrozumie a jeleń dalejj będzie pisał o mini maxie.

  • -1

    43. ~pabloki  2013-09-30 16:40:02  host: apn-31-2-99-211.dynamic.gprs.plus.pl

    mi się wydaje że wydatek 29 zł musi być z konta głównego by rozmowy były dalej nietaryfikowane.

  • 0

    44. ~MADMAX  2013-09-30 16:42:12  host: abuh139.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Te bonusy kwotowe będzie można w jakiś sposób wydłużyć wykupując jakiś kolejny pakiet albo wykonując doładowanie?

  • 0

    45.  2013-09-30 16:54:08

    Doładowałem za 55 zł i na promocyjnym po 15 minutach od zasilenia mam 49,50 zł, które można łatwo przedłużyć, np. pakietem 10 za 5. A chciałem doładować w piątek. Dobrze, że poczekałem. ;-)

  • 0

    46.  2013-09-30 16:55:55

    @43 pabloki w praktyce schodzi z bonusa i wyczerpuje dany limit rozmów czy smsów ale nie limit internetowy.

  • 0

    47.  2013-09-30 16:58:32

    @44 MADMAX bonus czyli promocyjny pakiet złotówek możesz przedłużyć na kolejne 30 dni doładowaniem za 5 zł. przez faceshita.

  • 0

    48. ~5 zl gratis  2013-09-30 17:03:30  host: public-gprs517449.centertel.pl

    Jak ktos doladowuje przez fb to mozna w parze, moj adres na bzdety z fb alan.benek(at)op.pl.

  • 0

    49.  2013-09-30 17:09:46

    Właściwie rozmowy i smsy mogą iść tylko z środków bonusowych. Kwotę doładowania na koncie głównym można wydać na inne płatne usługi np. połączenia międzynarodowe czy SMS Premium: wykupienie konta premium na telepolis, nawigację Naviexpert, pakiety filmów iplaMIX, iplaPREMIUM czy inne usługi.

  • 0

    50. ~MADMAX  2013-09-30 17:21:45  host: abuh139.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @47 AERO2 USER Dzięki za info :) Rozumiem, że przez stronę Play też bez problemu da się wydłużyć ten termin?

  • 0

    51.  2013-09-30 17:25:27

    @50 MADMAX tyle że przez stronę Playa minimalne bonusowe doładowanie to bodaj 25 zł. Najtaniej przez faceshita.

  • 0

    52. ~xy  2013-09-30 19:01:18  host: ip-93-154-201-189.free.aero2.net.pl

    Mam pytanie. Dziś doładowałem mojej mamie za 51 PLN konto MiniMax przez doładowania-play. Rozumiem że zostanie przyznane dodatkowo 45.9 PLN ( 90 % doładowania ) na miesiąc. Moja mama tylko dzwoni, a więc przez miesiąc wykorzysta tylko 29 PLN, a więc 16.9 PLN zostanie nie wykorzystane i przepadnie. Czyli aby nie utracić tej kwoty należy doładować konto w przeciągu 30 dni jakąś kwotą przed Facebooka lub doładowania-play? Albo poczekać na kolejną promocję doładowań pod koniec następnego miesiąca i doładować za 26 PLN i mieć w promocji 18.2 PLN, co pokryje 29 PLN no-limit na rozmowy w kolejnym miesiącu i z kwoty promocyjnej 35.1 PLN ( 18,2+16.9 PLN ) i mamy dwa miesiące no-limit nie uszczuplając konta głównego. A pozostałą kwota 6.1 PLN aby nie przepadłą to należy doładować jakąkolwiek kwotą przez Facebooka i środki promocyjne pokryją częściowo koszty trzeciego miesiąca no-limit. Sam mam abonament w Play ale chyba faktycznie taryfa MiniMax to najciekawsze rozwiązanie.

  • 0

    53. ~  2013-09-30 19:15:16  host: public-gprs648476.centertel.pl

    Dobra, ostateczne pytanie: co radzicie? Załadować za 51 na 3 m-ce czy za 26 zł na m-c?

  • 0

    54. ~marcellove  2013-09-30 19:44:56  host: 77-92-37-221.cable-modem.tkk.net.pl

    @52 Witam,masz racje mozesz tak doładowywać jak pisałes w poście albo wykupic pakiet 10pln za 5pln(z konta głównego),który tez przedłuża środki promocyjne na 30dni.

  • 0

    55. ~  2013-09-30 19:49:27  host: user-94-254-144-101.play-internet.pl

    @53, myślę, że lepiej będzie jak tym razem nie doładujesz wcale.

  • 0

    56.  2013-09-30 21:00:44

    @52 xy najtaniej będzie doładować przez facebooka 29.10.2013 za 5 zł. co przedłuży ważność bonusu o kolejne 30 dni. Jak będzie inne atrakcyjniejsze doładowanie za miesiąc to można oczywiście ładować.

  • 0

    57.  2013-09-30 21:02:54

    @54 w Mini Max nie ma tego pakietu dostępnego.

  • 0

    58. ~xy  2013-09-30 21:24:10  host: 89-67-96-53.dynamic.chello.pl

    Dzięki. Tak zrobię. Wydaje mi się że chyba ostatnich nieprzekonanych w rodzinie przekonam do Play.

  • -1

    59. ~  2013-10-01 02:15:41  host: v39-14.opera-mini.net

    Doładowałam za 51 zł i bonus przyszedł po trzech godzinach. Nie rozumiem tylko dlaczego internet bez aktywacji pakietu pobiera z konta głównego?

  • 0

    60. ~tt  2013-10-10 13:12:08  host: nat.pl35.fiberway.pl

    Kiedy będzie kolejna promocja?

Dodaj swoją opinię