Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Jednodniowa promocja doładowań w Play

Jednodniowa promocja doładowań w Play

sirmark 1 Września 2013 19:05

14 4

Doładowując 2. września konto Play otrzymać można dodatkowo nawet 60% wartości doładowania.

Aby otrzymać bonus należy doładować konto poprzez profil Play na Facebooku lub na stronie: doladowania.play.pl.




Wartość jednorazowego doładowania Bonus
5-10 zł pakiet 45 MB
11-25 zł 40 SMS-ów
26-50 zł 55 min na rozmowy do wszystkich sieci
51 zł i więcej 60% wartości doładowania

Bonus zostanie przyznany w ciągu 24h i ważne są 30 dni kalendarzowych od dnia ich przyznania. Oferta dostępna dla klientów korzystających z oferty Play na Kartę, Play na Kartę Lubię to!, Play Fresh, Formuła Mini Max na Kartę oraz oferty Red Bull Mobile na Kartę.

Zobacz: regulamin promocji

Źródło tekstu: Play     

Dodaj do:

Tagi: doładowanie | play

w sumie: 60
  • 0

    45. ~  2013-09-02 12:06:10  host: user-31-175-56-200.play-internet.pl

    @42 5zł przez FB.

  • 0

    46. ~marcellove  2013-09-02 12:20:09  host: 77-92-37-221.cable-modem.tkk.net.pl

    Dlaczego bonus nie obowiązuje w ofercie Play Online?Ładuje syklicznie i tez chyba mamy prawo do bonusu?Mamy czuc sie gorsi?Albo wszyscy albo nikt!

  • 0

    47. ~???  2013-09-02 12:27:03  host: user-94-254-199-66.play-internet.pl

    @43 Za 5zl jak dziś doladuje przez fb dostanę tylko te 45Mb, promocja jest dziś zamiennie zamiast bonusu %. A to 10 za 5 działa w Play na kartę Lubię to?

  • 0

    48.  2013-09-02 12:27:21

    Ta promocja może tylko dobra dla minimax, dla reszty nieopłacalna, doładujcie, chociaż tak naprawdę nie potrzebujecie, Najgorsze, że dostajecie już coraz mniej tego bonusu. Mając RWK i tak robicie sobie skarbonki przy stawce 29 groszy za minutę. Wydaje się wam, że coś dostajecie za darmo, a tak naprawdę tracicie. Takie rzeczy tylko w PLAY, ta sieć już dla mnie nie istnieje, kończy się, choć ma najlepszy zasięg u mnie.

  • 0

    49. ~Sebek1979  2013-09-02 12:41:35  host: 91-220-39-15.ip.netia.com.pl

    Ja doładowałem za 51 PLN dostałem w sumie 81,60 PLN, czyli mam w Mini Max ponad 2 miesiące gadania i esemesowania za 51 PLN. Super oferta.

  • 0

    50. ~  2013-09-02 12:50:30  host: public-gprs478117.centertel.pl

    @48 następny mnie przejrzał...teraz dopomóż jak zyskać!

  • 0

    51.  2013-09-02 13:01:39

    Prawda jest taka, że Play nie jest już najlepszy jak ktoś mało korzysta z tel. Jak zyskać? Zawsze można przenieś nr do innej sieci, jak tak zrobiłem kilka miesięcy temu.

  • 0

    52. ~Do 49#  2013-09-02 13:11:24  host: public-gprs609543.centertel.pl

    Przecież żeby utrzymać konto promocyjne więcej niż 30 dni to i tak będziesz musiał doładować za 5pln przez FB więc koniec końców w sumie wyniesie cię to 56pln nie 51

  • -1

    53.  2013-09-02 13:20:14

    a skąd wiecie ile mnvo placa za wewnatrzsieciowe? Klucz dal pol roku rozmow w sieci po doladowaniu 50zł, smsy w sieci zawsze 0zl, juz nie mowiac o tanich miedzynarodowych, czy 19gr/min poza siec

  • -1

    54.  2013-09-02 13:22:50

    widocznie sie im to oplaca

  • -1

    55.  2013-09-02 13:24:08

    Podobno Virgin ma tez wejsc w abonamenty... stawki za dzierżawe lączy widocznie na to pozwalaja

  • -1

    56.  2013-09-02 13:24:56

    oszczedzaja na reklamie i celują w segment klientów zorientowanych, a tych myślę będzie przybywać.

  • 0

    57. ~tyle że  2013-09-02 13:55:45  host: public-gprs636903.centertel.pl

    klient zorientowany mając ofertę Virgin będzie wyduszał z niej każdy grosz i nie da firmie dużo zarobić, taka prawda.

  • 0

    58. ~  2013-09-02 15:31:11  host: V35-15.opera-mini.net

    51, Masz w nju takie promocje doładowań regularnie 1-2 razy w miesiącu?

  • -1

    59. ~  2013-09-02 15:34:55  host: V35-15.opera-mini.net

    Korzystam regularnie z tych bonusów promocyjnych, biorę ten z 50 minut raz na miesiąc do tego dobieram pakiet 30 minut 6zł/mies. i w zupełności to mi wystarcza, czasem jeszcze pakiet 100 minut do Play, stacjonarne za 5 zł na 30 dni, bardzo rzadko jakaś paczka netu okazyjnie jak mi trzeba 25 MB lub coś większego zależnie od sytuacji.

  • 0

    61. ~  2013-09-02 15:54:21  host: apn-95-40-9-189.dynamic.gprs.plus.pl

    @47, tak działa 10za5 próbuj a nie czekaj :)

  • 0

    62. ~  2013-09-02 18:48:28  host: ip-37-209-153-104.free.aero2.net.pl

    Witam. Doładowałem dziś za 10zł ale nic nie doszło. Natomiast mam pytanie. 30 sierpnia minął rok ważności konta i zanim doładowałem mogłem tylko odbierać. Jednak mam jeszcze minuty za odbieranie połączeń. Gdy chciałem zadzwonić to usłyszałem komunikat o zawieszeniu konta a po wyłączeniu tego komunikatu na ekranie telefonu wyświetlił się napis czy chce aby osoba do której dzwoniłem otrzymała prezentacje mojego numeru z opcjami 1 teraz 2 zawsze 3 nigdy. Nacisnąłem 1 i nic się nie stało prócz wyświetlenia 1 na ekranie. Potwierdziłem zieloną słuchawką i włączył się... kalkulator! Jak skorzystać z takiej opcji skoro nie da się jej wybrać?

  • 0

    63. ~  2013-09-02 18:53:06  host: ip-37-209-153-104.free.aero2.net.pl

    @44 może i masz racje ale 10zł już wystarczy. Mi dokładnie 9,84PLN przez rok poszło na smsy, rozmowy "sfinansowane" zostały z zebranych minut za odbieranie połączeń.

  • 0

    64. ~  2013-09-02 19:23:03  host: apn-77-115-94-28.dynamic.gprs.plus.pl

    @63, z żebranych minut chciałeś powiedziieć, a doładowania po 2 zł z nakrętek wybieranych ze śmietnika ;>

  • 0

    65. ~  2013-09-02 20:39:24  host: ip-93-154-152-118.free.aero2.net.pl

    @64 doładowanie z karty zdrapki. Gdybyś miał choć odrobinę rozumu to byś wiedział ze kody spod nakrętek zasilały konto promocyjne a nie główne więc nie mogły przedłużyć.

Dodaj swoją opinię