Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Jednodniowa promocja doładowań w Play

Jednodniowa promocja doładowań w Play

WitekT 13 Sierpnia 2013 23:36

11 3
Każdy użytkownik mix w Play, który doładuje konto 20. sierpnia, otrzyma dodatkowy bonus - pakiet transmisji, SMS-ów lub dodatkowe złotówki.

Przy doładowaniu za:
  • 5-29 zł otrzymuje się bonus w postaci 60 MB transmisji,
  • 30-49 zł otrzymuje się bonus w postaci 60 SMS-ów do wszystkich sieci komórkowych w Polsce,
  • 50 zł i więcej otrzymuje się bonus w postaci 20% wartości doładowania.

Doładowanie trzeba zrealizować przez aplikację na na stronie Play na Facebooku lub na stronie doładowania.play.pl.




Źródło tekstu: blogplay.pl     

Dodaj do:

Tagi: play

w sumie: 45
  • 1

    32. ~  2013-08-14 09:48:46  host: user-31-175-147-220.play-internet.pl

    o ile się dużo dzwoni - to się opłaca mieć za 29 zł no limit !

  • 0

    33. ~Hose  2013-08-14 09:51:15  host: 80.50.142.34

    Właśnie ostatnim razem doładowałem przez doladowania.play.pl i oczywiście o bonus musiałem się upominać dwa razy, bo za pierwszym razem rekompensata jaką zaproponowali była śmieszna. Mam dosyć upominania się o swoje. @30 - przez play24 promocja nie obowiązuje.

  • -1

    34. ~Hose  2013-08-14 09:52:22  host: 80.50.142.34

    To powyżej jest odpowiedzią do @25

  • 0

    35. ~uwaga  2013-08-14 10:42:38  host: user-164-127-159-117.play-internet.pl

    Zaleceam ostroznosc przy tych doladowaniach bo juz dwukrotnie nie przyznano mi bonusu. Raz na mniejsza kwote, pomyslalem, ze moze (mimo, ze moja swiadomosc w temacie jest b.wysoka) czegos w pospiechu nie dopatrzylem i machnalem reka, druga raz jednak doladowywalem na 51 zl i bylem juz szczegolnie czujny przy doladowaniu (oczywliscie kazdorazowo ze str. play). Rowniez bonusu nie bylo, napsalem reklamacje, przyszlo pierwsze rozpatrzenie z odpowiedzia, ze doladowalem z innej strony - co bylo bzdura. Odwolalem sie, otrzymalem telefon z wyjasnieniem, ktore bylo niepowazne, tj. ze pytali skad mam internet i czy robilem to doladowanie przez internet z telefonu bo czasem sie moze zdarzyc, ze nastapi takie przekierowanie w ramach ich strony itp. Uszom nie moglem uwierzyc, tego wyjasnienia rowniez nie przyjalem obstajac przy swoim. Postraszylem ich jeszcze przy okazji wysluchiwania tych bzdur zgloszeniem sprawy do UKE i poprosilem o nalezyte, finalne pochylenie sie nad tematem. Trzecie odwolanie na moje reklamacje zakonczylo sie wreszcie sukcesem, tj. odzyskalem bonus zarowno z pierwszego doladowania jak i drugiego. Niesmak jednakze pozostal stad uczulam na zwrocenie uwagi czy bonus faktycznie zostanie przyznany i ew. mocne eskalowanie sprawy.

  • 0

    36. ~  2013-08-14 10:54:37  host: V36-15.opera-mini.net

    Doladowalem sie przez strone Play i zasilenie z potwierdzonym bonusem przyszlo w przeciagu 2 minut.

  • 0

    37. ~NG  2013-08-14 10:56:15  host: 89-79-8-235.dynamic.chello.pl

    Odkąd jestem w Play korzystam z "bonusowych" doładowań i ANI razu nie miałem sytuacji z nieprzyznanym bonusem. :P

  • 1

    38. ~monia  2013-08-14 10:57:09  host: 87-99-17-2.internetia.net.pl

    ja tez przy doladowaniu z ich strony nie dostalam bonusa, reklamacje napisalam - rozpatrzyli neagtwanie. Napisalam ponownie to w odpowiedzi napisali mi ze nie moga dokladnie przyjrzec sie sprawie bo numer jest niezarejestrowany. Dziekuje za takie promocje.

  • 0

    40. ~NG  2013-08-14 11:03:35  host: 89-79-8-235.dynamic.chello.pl

    Faktycznie - masz problem Monia. :) Zarejestruj więc kartę, jesteś chyba na tyle yntelygentna i oczytana, że wiesz, bo przecież czytałaś w Regulaminie, że reklamacje są rozpatrywane TYLKO dla zarejestrowanych kart. A poza tym - jak znam życie - zwaliłaś sprawę i tyle. Kilka razy również doładowywałem kartę niezarejestrowaną - bez problemów. Ponadto masz chyba numer przelewu/transakcji/operacji, więc rusz tłuste d*psko i zarejestruj kartę, reklamuj, a potem hejtuj. Wtedy będziesz wiarygodna. :P

  • 0

    41. ~  2013-08-14 11:10:29  host: V35-14.opera-mini.net

    Ostatnio dwa razy musiałem upominać się o bonus. Kiedyś fani Play krytykowali TT i Heyah za podwojenia pomimo, że kasa szła na głowne konto więc była na wszystko. Powodem krytyki była tworząca się skarbonka. Teraz Play robi to samo tylko nie informuje zupełnie userów o tym np. Smsem, co robił TM. Informacje są na blogu i portalach branżowych. Mimo takich ograniczeń i 30dniowej ważności bonusu o przedłużaniu trzeba pamiętać, to fani Play zaczęli chwalić taki system. Coż za zmiana! Widać jak Gruszka i Play wyprał im mózgi.

  • 0

    42. ~  2013-08-14 11:21:26  host: V36-15.opera-mini.net

    41. A ja o nic sie nie upominam i za kazdym razem doladowanie + bonus otrzymuje natychmiast po dokonanej platnosci.

  • 0

    43. ~żenada  2013-08-14 11:32:27  host: 77-253-153-128.adsl.inetia.pl

    oczywiście tradycyjnie promocyjne złotówki zamiast na konto główne jak w normalnych sieciach...

  • 2

    44. ~user_delete27  2013-08-14 11:54:34  host: 167-rev186.markomp.net.pl

    @40 ty wiesz z czego zyjesz? Do reklamacji nie jest potrzebna rejestracja karty sim, jest to prawnie uregulowane. W reklamacji wystarczy podac swoje dane. Oto fragment odpowiedzi na reklamacje z play : Do reklamacji nie jest konieczna rejestracja karty SIM ani jakiekolwiek inne działania poza złożeniem reklamacji. W reklamacji należy podać jedynie przydzielony reklamującemu numer, którego dotyczy reklamacja oraz ewentualnie numer ewidencyjny nadany reklamującemu przez dostawcę usług. Jeżeli operator odmówi rozpatrzenia reklamacji, należy wnieść wniosek do UKE. Wiec NG nie wprowadzaj ludzi w blad. A to ze w play maja bajzel to raczej wszyscy na tym forum wiedza ...

  • 0

    45. ~  2013-08-14 12:12:41  host: 89-70-216-223.dynamic.chello.pl

    To przecież rozdawanie pieniędzy ZA DARMO! Nic tylko doładowywać! :)

  • -1

    46. ~  2013-08-14 12:56:04  host: bolobolo1.torservers.net

    http://s18.postimg.org/cqmzgra3t/Przechwytywanie.png kasa wpadła wsio ok. Też mi się jeszcze nie zdarzyło aby bonus nie wpadł.

  • 1

    47. ~sam  2013-08-14 13:33:19  host: static-77-252-23-210.devs.futuro.pl

    Jeśli na koncie promocyjnym mam 30 zł ważne do 18 sierpnia, to lepiej żebym doładował dzisiaj konto np. za 11 zł (50 minut dodatkowo), czy np. za dwa dni przez fejsa za 5 zł (15% więcej). Czy w obu przypadkach ważność konta bonusowego zostanie przedłużona i te 30 zł mi zostanie? Jeśli tak, to o jaki czas wydłuża się ważność konta promocyjnego?

  • -1

    48. ~Adi  2013-08-14 15:31:19  host: apn-5-60-151-59.dynamic.gprs.plus.pl

    Jak zwykle sa naganiacze ktorym o dziwno nie doladowalo i z reklamacja byl problem. Jeden napisal to zaraz kolejni za nim hahahah

  • 1

    49. ~sherk  2013-08-14 15:52:48  host: chello062179000004.chello.pl

    @47 - jezeli dostaniesz bonusowe złotówki to przedłuża Ci okres waznosci konta bonusowego - ja tak robie od dlugiego czasu i mało dzwoniąc zawsze mam pełne konto główne z ktorego płace za pakiety danych a rozmowy lecą z bonusowego - grunt to zdążyć z nowym bonusem w okresie jego ważności

  • -1

    50. ~45  2013-08-14 22:04:00  host: public-gprs408362.centertel.pl

    Rozdawanie? Są oferty gdzie póki co bez laski masz lepsze warunki ale każdy wybiera co mu odpowiada

  • 1

    51. ~  2013-08-15 21:51:48  host: V32-15.opera-mini.net

    Jednodniowa promocja doładowań w Play... Play zmienia się w orange.

  • 1

    52. ~  2013-08-17 00:00:23  host: 212.80.226.66

    48@ miałem tak ze 2 miesiące temu, doładowałem wieczorem a uzupełnili konto kilkanaście minut po północy i bonusu nie dostałem, reklamacja też nic nie dała. miesiąc temu jak i teraz wszystko ok. Akurat tak wypada że jak mam dołądować to jest taka promocja, fajna sprawa.

Dodaj swoją opinię