Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Jednodniowa promocja doładowań w Play

Jednodniowa promocja doładowań w Play

sirmark 19 Lipca 2013 01:33

17 8

Doładowując 19. lipca konto Play otrzymać można dodatkowo nawet 100% wartości doładowania.

Aby otrzymać bonus należy doładować konto poprzez profil Play na Facebooku lub na stronie: doladowania.play.pl.




Wartość jednorazowego doładowania Bonus
5-10 zł 40 SMS-ów
11-25 zł 60 minut do wszystkich sieci
26-50 zł 75% wartości doładowania
51 zł i więcej 100% wartości doładowania

Bonus zostanie przyznany w ciągu 24h i ważne są 30 dni kalendarzowych od dnia ich przyznania. Oferta dostępna dla klientów korzystających z oferty Play na Kartę, Play na Kartę Lubię to!, Play Fresh oraz oferty Red Bull Mobile na Kartę.

Zobacz: regulamin promocji

Źródło tekstu: Play, wł     

Dodaj do:

Tagi: doładowanie | play

w sumie: 63
  • 3

    46. ~  2013-07-19 18:15:53  host: v61-05.opera-mini.net

    Czy ktoś wie, czy może w tym roku znów będzie promocja z nakrętkami coca-coli? Bo jak dobrze pamiętam, to w tamtym roku ta promocja rozpoczęła się 1 sierpnia i była dobrym sposobem na przedłużenie konta promocyjnego.

  • 0

    47. ~  2013-07-19 18:22:53  host: 89-66-100-16.dynamic.chello.pl

    @42, to mi wygląda na Smart Plan 69 z rabatem 30% przy przedłużeniu. Rzeczywiście są takie oferty a do tego 1GB. Jak ktoś ma trochę chęci, to można u nich duzo wyrwać.

  • 1

    48. ~m76  2013-07-19 18:57:39  host: public-gprs220356.centertel.pl

    @ 45 uzywam ofnk i wcale tak nie jest rozowo, a przy tym pakiecie sa inne ciekawe jaja, jak rozlacznie przy sciaganiu czy nieladujacy sie caly utwor w YT (pare osob o tym pisalo). najlepszy net to moim zdaniem niekoniecznie ten najtanszy i dla tego wybralem plusa.

  • 0

    49. ~skylla  2013-07-19 19:30:06  host: d212-254.icpnet.pl

    Czy w roamingu pieniądze za rozmowy/smsy schodzą z konta promocyjnego czy głównego?

  • 0

    50. ~  2013-07-19 19:33:55  host: 212.80.226.66

    wczoraj wieczorem chciałem doładować telefon przez fb i nie dało się, wywalało błąd, dziś to samo, za to przez stronę play bezproblemowo

  • 1

    51. ~  2013-07-19 19:35:16  host: 212.80.226.66

    49@ niestety z głównego, konto promocyjne możesz wykorzystać tylko w kraju.

  • 1

    52. ~Sky  2013-07-19 20:26:01  host: 5ad20f6e.bb.sky.com

    Co do roamingu - jeśli będziesz wysyłam sms z bramka.play.pl To idzie chyba z promocyjnego. Na pewno idzie według stawki krajowej lub za darmo jak ma się bonus smsowy. Ja tak wysyłam sms do kraju. Plus dzięki usludzie bramka.play.pl ciagle jestem w Play plus nadal doladowuje konto. Gdybym smsy do Polski mial slac po cenach roamingu to bym po prostu wysylam z lokalnego telefonu. A tak idzie za 9gr przez co wysylam smsow tyle na ile mam ochote. Dwie strony zadowolone. Brakuje mi tylko prostej apki na laptopa - coś w stylu pierwszego gadu-gadu. Jeden klik, okienko do napisania sms u gory numer. Te logowania, ladowanie sie www... czas - stracony czas...

  • 0

    53.  2013-07-20 00:10:24

    @52. Na laptopa z Windowsem to nie wiem, czy takie aplikacje istnieją, ale jak posiadasz telefon, smartbook z Androidem to polecam aplikacje SMSDroid.

  • -1

    54. ~slawgo  2013-07-20 10:39:40  host: 78.30.113.199

    @35 G--no prawda ,weż Virgin Mobile a przekonasz się czy twój pre-paid w play-u jest taki najlepszy?

  • 0

    55. ~  2013-07-20 11:48:59  host: 212.80.226.66

    51@ u mnie bramka sms jest darmowa odkąd z niej korzystam a będzie to już z pół roku. Fajnym rozwiązaniem jest teleplay bo można korzystać za granicą i dzwonić po stawkach krajowych, niestety u mnie wypróbowane w 2 lokalizacjach i na 3 laptopach, ze słuchawkami i bez i jakość rozmów jest na tyle zła że przestałem korzystać (tzn. ja słyszę dobrze ale rozmówcy słyszeli swój odbity głos i zniekształcenia). Ciekawe czy u innych osób też tak jest?

  • -1

    56. ~taa  2013-07-20 11:57:43  host: 89-69-180-210.dynamic.chello.pl

    taa, ważne miesiąć.

  • 0

    57.  2013-07-22 09:38:25

    Doładowanie które wykonałem zostało załadowane za kwotę bez bonusu. Taryfa to: Play Fresh Darmowe rozmowy i SMSy w Play, myślałem że jest to zwykłe Play Fresh, ale oczywiste oczywistości i prostota bez kruczków w Play skończyło się już dawno temu, teraz taryf jest miliard, często jedna taryfa nazywa się dwojako (zwłaszcza w abonamencie). Ta sieć staje się coraz gorsza, pora szukać alternatywy.

  • 0

    58. ~Fi  2013-07-22 09:48:48  host: V34-03.opera-mini.net

    57 No masz dwa główne podziały: rok ważn.konta, i te bez RWK :-)

  • 0

    59.  2013-07-22 11:44:17

    @57. Ja w piątek po godzinie 20-tej doładowywałem za 11 złotych numer z taryfą Play Fresh Darmowe SMS i Rozmowy w Play i bez problemu otrzymałem 60 minut. Reklamuj.

  • 0

    60.  2013-07-22 11:47:34

    59cd. Oczywiście oprócz tych 60 minut otrzymałem 10 dni darmowych rozmów i SMSów w sieci, czyli do północy 29 lipca.

  • 0

    61.  2013-07-22 17:51:02

    @59 - dzięki, zapytam ich co jest grane.

  • 0

    62. ~Namakon  2013-07-23 09:26:48  host: 81.219.84.18

    @57 Hose, czy tak trudno sprawdzic sobie jaką masz taryfę? wpisujesz *111# i sprawdzasz sobie w opcjach... albo wpisujesz *111*49*1# i masz bezpośrednio, o kontakcie na *500 i play24 nie wspominam :P Niemniej promocja obejmowała Twoją taryfę więc reklamuj tak jak Gormar proponuje :)

  • 0

    63.  2013-07-25 07:07:06

    @62 - No chyba napisałem jaką posiadam taryfę więc raczej sprawdziłem skoro wiedziałem jaka jest. Reklamacja została rozpatrzona przedwczoraj, Pani mówiła że mają problem z systemem i wielu klientów zgłasza że nie naliczyło bonusu (w sumie zawsze w Play mają jakiś problem który stara się okraść klienta) Rekompensata to do zasilenia za 30zł które dokonałem otrzymam dwa razy po 20zł.

  • 0

    64. ~  2013-07-25 07:12:01  host: 212-106-28-165.adsl.inetia.pl

    @63, to prawda. Wystarczy poczytać na fb o darmowej etykietce, za którą pobierają opłatę. Oczywiście złota rada p4you, to żeby pisać reklamacje. Dawno nie spotkałem się z błędem, który działałby na korzyść klienta

  • 0

    65.  2013-07-26 21:39:21

    Oczywiście nie obyło się bez komplikacji, przyznane przez miłą panią dwa pakiety po 20zł zostały bardzo dziwnie uruchomione, jeden 24.07 do 31.07 a następny na cały sierpień, ponowiłem reklamacje i pozostał pakiet 20zł do końca lipca i dwa następne, jeden do końca sierpnia i drugi do końca września (w sumie całkiem dobra rekompensata) jednak zawsze pozostaje jakieś "ale" dlaczego o swoje w sieci Play zawsze trzeba się upominać? Wszystko robione jest tak by klienta zrobić na szaro. Pan Gruszka powinien przy wynikach finansowych sieci Play przytaczać jaki zysk jest wyciągnięty przez nieuczciwe praktyki tej sieci. Wiem jedno, mam zarejestrowane 4 numery w tej sieci, jak tylko skończy mi się umowa abonamentowa w lutym to wszystkie 4 numery zostaną przeniesione do innej sieci. Play jest tani i tylko tyle, NIC WIĘCEJ dobrego o tej sieci powiedzieć nie można.

Dodaj swoją opinię