Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Jednodniowa promocja doładowań w Orange

Jednodniowa promocja doładowań w Orange

Ringu 1 Kwietnia 2011 10:17

0 0
Tylko 1. kwietnia w Orange obowiązuje specjalna promocja doładowań. Przy zasileniu konta pre-paid kwotą 50 zł można otrzymać drugie tyle do wykorzystania wewnątrz sieci.

Aby skorzystać z promocji należy doładować konto kwotą 50 zł korzystając z systemu zasileń, który jest dostępny pod adresem: https://doladowania.orange.pl.

Bonusowe 50 zł zostanie dodane w ciągu 24 godzin. Można je wykorzystać na połączenia, SMS-y i MMS-y w sieci Orange, połączenia z numerami stacjonarnymi w Polsce i na transfer danych. Środki promocyjne są ważne przez 30 dni.

Zobacz: regulamin promocji (plik .pdf; 82 kB).



Źródło tekstu: Orange     

Dodaj do:
w sumie: 24
  • 1

    5. ~  2011-04-01 10:27:10  host: 31.60.11.185

    Zapomnieli dopisać, że środki bonusowe można wykorzystać w ciągu dzisiejszego dnia :D

  • 1

    7.  2011-04-01 10:44:20

    Prima Aprilis:-) I jeżeli mam rację to jest kiepski żart, bo niektórzy mogą doładować, hehe.

  • 0

    8.  2011-04-01 10:46:31

    Wątpię, by promocja podparta regulaminem na oficjalnej stronie operatora była żartem...

  • 1

    9. ~  2011-04-01 10:48:22  host: 94.42.115.21

    a umiesz czytac? przeciez w regulaminie pisze ze to prima aprilis a w rozwinieciu na oficjalnej stronie pisze "trzymasz ekstra więcej niż 50% więcej w Promocji Prima Aprilis w Orange. Dzięki temu możesz spłatać znajomym więcej Prima Aprilisowych figli ;) " jak widac nie jest to zbyt powazne :)

  • -1

    10.  2011-04-01 10:57:26

    9 - to, że promocja nosi nazwę "Prima Aprilis w Orange", nie musi nic jeszcze oznaczać. I jak słusznie zauważyłeś, jest tam stwierdzenie, że "otrzymasz" te 50% z doładowania. Regulamin też stwierdza, że "do każdego doładowania (...) przyznane zostaną dodatkowe jednostki taryfowe o wartości 50 zł ("Bonus")", a także, że "Promocja może być w każdym czasie zmieniona, przedłużona lub odwołana bez podania przyczyn, co nie będzie naruszać praw nabytych przed dokonaniem zmiany." No chyba, że to jakiś grubiej szyty żarcik - zmowa Witka z Orange. Zresztą ani mnie to specjalnie ziębi, ani też grzeje. ;-)

  • 0

    11.  2011-04-01 10:59:09

    Ad. 10 Znaczy te dodatkowe 50 zł, nie 50%.

  • 1

    12.  2011-04-01 10:59:13

    Jest napisane "otrzymasz ekstra więcej niż 50% więcej w Promocji Prima Aprilis w Orange". Żartują sobie o tyle, że tak na prawdę dostajesz 100% więcej, ale te 100% to rzeczywiście jest więcej niż 50%. Regulamin jest jak najbardziej ok. Promocja się nazywa "Prima Aprilis w Orange" taka jest jej nazwa. Równie dobrze mogła by się nazwyać "Ala nie wali mu pały w Orange" i też by była promocją w której muszą ci dać bonus.

  • 1

    13. ~M.  2011-04-01 11:10:26  host: ns2.sti.net.pl

    a świstak siedzi i zawija...... ;p

  • -1

    14. ~orencz  2011-04-01 11:35:56  host: 87-207-121-206.dynamic.chello.pl

    POTWIERDZONE właśnie doładowałem dostałem 50 zł na promocyjne ważne 30 dni

  • 1

    15.  2011-04-01 11:37:36

    W sumie to mogli zrobić to jeszcze lepiej :) Napisać, że dają 50% a potem po doładowaniu napisać "żartowaliśmy z tymi 50%, dostajesz 100%" :) To by dopiero było coś :) Ewentualnie mogli napisać, że dają 25%, a daliby 50 ;)

  • -1

    16. ~  2011-04-01 12:15:23  host: z22-08.opera-mini.net

    Ojej, to mnie teraz Orange zaskoczyło :) W końcu pomyśleli i dali coś z jajem :) dopiero teraz się skapnąłem na czym ten żart polega :) / Atlan

  • 1

    17. ~  2011-04-01 12:52:49  host: 77-254-66-49.adsl.inetia.pl

    Proponuję promocje 12h.

  • 1

    18.  2011-04-01 12:59:17

    szkoda, że nie obowiązuje przy doładowaniu za 100 zł. Nawet gdyby dawali "tylko" 50 złotych, to opłacałoby się w OFnK. Mimo wszystko "więcej niż 50% więcej" :-)

  • 1

    19. ~  2011-04-01 14:07:59  host: p21-05.opera-mini.net

    Nie znam się kompletnie na telefonii, wiem tylko że mam numer w erze. Mam pytanie. Czy simplus i sami swoi to są prawdziwe oferty czy tylko prima aprilisowe twory?

  • 0

    20. ~Iwi  2011-04-01 23:41:07  host: 89-76-19-66.dynamic.chello.pl

    Właśnie dostałam od Orange nie 50% w bonusie a 100% :) Czyli 50 zł na wykorzystanie przez 30 dni. A wy dalej myślcie, że to prima aprilis...

  • 0

    21.  2011-04-02 13:42:24

    A mi doładowali najpierw za 10zł , na 92 dni. Po godzinie przyszedł sms że otrzymuję 50zł ekstra na 30 dni, natomiast po sprawdzeniu stanu konta kodem pokazało mi kwotę doładowania bonusowego:60zł ważne przez 92 dni.

  • 0

    22. ~  2011-04-06 15:21:49  host: dph187.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Myślałam, że to prima aprilis, a tu proszę:. Widać Orange wprowadził sporo zmian, bo przecież wprowadzili też upusty na abonamenty biznesowe.

  • 0

    23. ~  2011-04-06 21:42:01  host: 178.73.48.137

    upusty to wprowadził play bo chyba coś około 50 %

  • 0

    24. ~  2011-04-07 13:06:39  host: dpe137.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @23, Orange ma bardzo konkurencyjną ofertę. Upusty na abonamenty biznesowe oscylują w przedziale 50%-70% + dochodzą do tego jakieś obniżki na wybrane modele telefonów

  • 0

    25.  2011-04-18 23:15:45

    W Heyah ostatnie podwójne doładowanie trwało 2 miesiące, a to wygląda na prima aprilisową promocję ;)

Dodaj swoją opinię