Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Jednodniowa promocja doładowań sieci Play

Jednodniowa promocja doładowań sieci Play

LuiN 24 Listopada 2015 08:02

9 6

Ruszyła kolejna, jednodniowa promocja doładowań sieci Play. Przy kwotach od 51 zł otrzymać można 60% wartości doładowania.






Aby skorzystać z promocji należy doładować konto za pośrednictwem aplikacji Strefa Doładowań na Facebooku lub doladowania.play.pl. Promocja obowiązuje wyłącznie 24 listopada, a bonusy w zależności od kwoty doładowania prezentują się następująco:

Kwota doładowania Wartość bonusu
5 - 10 zł 300 SMS-ów do wszystkich
11 - 25 zł 200 minut do wszystkich
26 - 50 zł 500 MB transferu
od 51 zł 60% extra na konto promocyjne

Zobacz: regulamin promocji

Źródło tekstu: Play, wł     

Dodaj do:

Tagi: play | doładowania

w sumie: 54
  • -2

    35.  2015-11-24 11:36:44

    34 zadałeś pytanie - kto dzisiaj wysyła ememesy... Odpowiedziałem. Ty masz problem, nie ja. To, ze Cię zaskoczyłem taryfą (chociaż to zadziwiające jest), nie znaczy, ze ja się chwalę. Nie mam czym. Taryf nielimitowanych używam nie pamiętam już jak długo nawet. Żalić tym bardziej nie mam na co - wszak mając możliwości wysyłam te ememesy, które dla Ciebie są tylko i wyłącznie obciążeniem i powodem do płaczu ;-)

  • -3

    36.  2015-11-24 11:38:09

    No - nie Ty akurat to pytanie zadałeś, ale włączyłeś się do dyskusji, nie mysląc że każdy robi to co uważa za stosowne - wolnośćmamy. Nawet jakbym za to płacił dodatkowo... Od razu płacz? Dlaczego niby?

  • 0

    37. ~xyz  2015-11-24 12:27:29  host: 89-69-38-41.dynamic.chello.pl

    Ktos sie orientuje czy promocja z tictac przedluzy ten pakiet 200min?
    Z promocji tictaca kasa laduje pod *101# czyli szanse na to sa?

  • -3

    38. ~Triest  2015-11-24 12:32:33  host: 188.146.145.157.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    ad 35. Po pierwsze: formalnie nie zadałem pytania - kto dzisiaj wysyła ememesy? (żeby było jasne dla mniej kumatych - moją intencją nie było wyśmianie, czy zakwestionowanie sensu MMS-ów, lecz wskazanie "alternatywnej drogi").
    Po drugie i najważniejsze: Nie ciebie pytałem i nie od ciebie oczekiwałem odpowiedzi. W sumie to mało mnie ona zaskakuje, czy interesuje. No ale ty oczywiście - w swoim stylu - musiałeś się wchrzanić tam gdzie nikt cię nie prosił o "filozofowanie" :-)

  • -1

    39.  2015-11-24 12:43:33

    38 - zauważyłem to wcześniej - przepraszam, jeśli Tego oczekujesz ;-)
    Znam alternatywne drogi - tysiące maili co miesiąc wysyłam/odbieram... Naprawdę to nie jest "ten" problem ;-) Ja Ci pokazałem alternatywną metodę, wygodną całkiem do określonych celów i w określonych sytuacjach.
    Nie do mnie, ale czy do 23? Nie sądzę... Jego komentarz był krytyczny i raczej gość nie korzysta z sieci Polkomtela - wnioskuję z jego wypowiedzi.

  • 1

    40.  2015-11-24 12:47:59

    @37 Z tictaca nie przedłuży 200 minut tylko promocyjne pod 101. 200 minut możesz przedłużyć pakietem 30 minut za 6zł, zwykłym albo cyklicznym.

  • -1

    41. ~Triest  2015-11-24 12:54:34  host: 188.146.75.106.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    ad 39. Nie gniewam się :-)
    Muszę kończyć i zbierać się do pracy,
    miłego dnia :-)

  • 1

    42.  2015-11-24 13:54:59

    @24 "a kto dzisiaj wysyła mmsy?"
    Zdarza mi się wysłać i to czasami paręnaście w miesiącu. W niektórych sytuacjach MMS jest niezastąpiony, podobnie jak i SMS.

  • 1

    43. ~denis  2015-11-24 15:18:23  host: 77-253-73-20.adsl.inetia.pl

    Uważam że jest to interesująca oferta, szczególnie ta opcja 200 minut za doładowanie w kwocie minimum 11zł i z niej dzisiaj skorzystam. Ogólnie nie lubię narzekać, poprostu jeżeli jednodniowa promocja jest interesująca to z niej korzystam, jeżeli nie jest cikawa to odpuszam sobie i tyle. Na koniec dodam że są jeszcze inne formy promocyjne do skorzystania.

  • 0

    44. ~grzegorz  2015-11-24 18:23:35  host: user-94-254-133-43.play-internet.pl

    Witam.Czy ta promocja obejmuje taryfę RED Bull Energy?

  • 0

    45. ~pabloki  2015-11-24 18:47:14  host: user-188-33-85-152.play-internet.pl

    wiekszość i tak jest w fakt mobile gdzie za 19 zł bez łaski jest 300 min, 300 sms i 300MB.

  • 0

    46. ~  2015-11-24 19:23:53  host: host-176-221-123-49.dynamic.mm.pl

    Widać, że wzorniczo podrabiają Xperię. Jeśli z tyłu faktycznie jest błyszczące szkło, to... tragedia.

  • 0

    47. ~  2015-11-24 19:36:37  host: host-176-221-123-49.dynamic.mm.pl

    Ups, nie ta karta :)

  • 0

    48. ~anarchystic  2015-11-24 22:36:33  host: 088156128235.dynamic-ww-1.vectranet.pl

    te 300sms'ów przez ile dni są ważne ?

  • 0

    49. ~  2015-11-25 09:38:51  host: user-94-254-198-164.play-internet.pl

    Jaki jest kod do sprawdzenia stanu minut? Dziwne ale w Play24 nie widać ich chociaż są, bo widać po połączeniach.

  • 0

    50.  2015-11-25 11:46:17

    W formułach się nie wyświetla ta pozycja przez play24, tylko kodem sprawdzisz *104#

  • 0

    51. ~kika  2015-11-25 13:39:11  host: ams64.internetdsl.tpnet.pl

    jak sprawdze ile minut mi pozostalo?

  • 0

    52. ~denis  2015-11-25 15:44:03  host: 77-253-243-1.adsl.inetia.pl

    @51 Jak wyżej, kodem *104#

  • 0

    53. ~labamba  2015-11-27 11:29:59  host: host-112-77.mt.pl

    nie opłaca się

  • -1

    54. ~i co ?  2015-11-30 19:05:46  host: user-94-254-210-42.play-internet.pl

    Podladowalem Playa i do dziś nico, ani śladu obiecanego gratisu. Przede więc do Virgin, tam jest więcej i za darmo.

Dodaj swoją opinię