Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Jednodniowa promocja doładowań sieci Play

Jednodniowa promocja doładowań sieci Play

sirmark 10 Stycznia 2014 04:23

26 14

Ruszyła kolejna, jednodniowa promocja doładowań sieci Play.




Promocja obowiązuje do końca 10. stycznia. Skorzystać mogą z niej klienci ofert na kartę Play, Mini Max na Kartę i Red Bull Mobile, doładowując konto poprzez aplikację Play na Facebooku lub stronę doladowania.play.pl. Zależności od kwoty doładowania przyznawane są bonusy, zgodnie z poniższą tabelą:


Wartość jednorazowego doładowania Bonus
5-10 zł 50 SMS do wszystkich sieci
11-25 zł 80 MB
26-50 zł 100 minut do wszystkich sieci
51 zł i więcej 70% wartości doładowania

Bonus zostanie przyznany w ciągu 24 godzin i ważny jest 30 dni kalendarzowych od dnia przyznania (z wyjątkiem bonusu MB dla oferty Formuła Mini Max na Kartę).


Zobacz: regulamin promocji

Źródło tekstu: Play, wł     

Dodaj do:

Tagi: doładowanie | play

w sumie: 71
  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    58.  2014-01-10 15:46:17

    @52 Trzymaj dobry człowieku i ciesz się ;) *111*81*1# - 10 za 5, a *111*63*1# - 15 za 10

  • Ten komentarz został ukryty.

    -1

    59. ~stics  2014-01-10 15:49:05  host: 158.66.1.37

    Dziękuję Ci bardzo Tuldor88 :)

  • Ten komentarz został ukryty.

    -1

    60. ~Calm7  2014-01-10 15:49:13  host: n13-06-06.opera-mini.net

    58). Ten pakiet 15 za 10 to ma sens? Najlepiej wychodzi 10 za 5zł...

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    61. ~  2014-01-10 16:26:19  host: adsj155.neoplus.adsl.tpnet.pl

    nie ma sensu.Najlepszy sens miał 100 za 30 i 30 za 10.I na tym kiedyś się nieźle jechało;)

  • Ten komentarz został ukryty.

    -2

    64. ~  2014-01-10 20:02:14  host: public-gprs515146.centertel.pl

    @63, co za brednie. Analiza kliknięć? Puknij się w głowę i to przeanalizuj.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    65. ~pabloki  2014-01-10 20:45:43  host: apn-46-169-90-37.dynamic.gprs.plus.pl

    sie pośpieszyli bo wydaje mi sie ( ale tego nie sprawdzałem w regulaminie) że bonus np 100 minut kasuje 9 gr do wszystkich, eh play chciał dobrze a wyszło średnio. Jeśli by chcieli dobrze to dali by np od 13.01 promując podobnie jak stanio mix " szczęśliwa trzynastka"

  • Ten komentarz został ukryty.

    2

    66. ~pabloki  2014-01-10 20:46:44  host: apn-46-169-90-37.dynamic.gprs.plus.pl

    każda promocja z bonusami jest ważna a w play wiadomo że średnio raz w m-cu jest jakaś promo z bonusami.

  • Ten komentarz został ukryty.

    -2

    67.  2014-01-10 22:01:18

    Po raz kolejny zapomnieli, że mają też ofertę MIX.

  • Ten komentarz został ukryty.

    2

    68. ~kkk  2014-01-11 10:21:30  host: n10-02-03.opera-mini.net

    Przecież była ostatnio promocja dla Mixa??? Obudz się...

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    69.  2014-01-11 10:38:47

    65, nie wprowadzaj w błąd, a jak czegoś nie wiesz, to najpierw to sprawdź.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    70.  2014-01-11 16:22:58

    @51: W MiniMax z tego co wiem to aby mieć darmowe do wszystkich trzeba wygadać 29zł w danym miesiącu, skąd się więc wzięło 17? Chyba że liczysz ową promocję z tego wątku.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    71.  2014-01-11 16:48:15

    @70. To oczywiste, że pisząc o 17 złotych ma na myśl ofertę MiniMax w połączeniu z powyższą promocją, która w dodatku od marca poprzedniego roku jest powtarzana praktycznie co miesiąc. Ba, były nawet promocje, gdzie przy doładowaniu powyżej 51 złotych otrzymywało się 100% bonusu.

  • Ten komentarz został ukryty.

    -1

    72.  2014-01-11 18:02:23

    71, uwielbiam te wyliczenia na szybko nie biorące w ogóle pod uwagę tego, że bonus jest ważny 30 dni, a jego przedłużenie wymaga kolejnego doładowania za 5 zł ;)

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    73.  2014-01-11 18:33:41

    @72 Doładowanie 51 zł. + 5 zł. bo tylko raz trzeba przedłużyć da w sumie 91,70 zł. co starczy na 3,16 miesiąca nielimitowanych rozmów. 56 zł. / 3,16 = 17,72 zł. Jak ktoś korzysta z nielimitowanych SMSów to nic nie musi przedłużać. Jeżeli ktoś nie osiąga limitów to rozmowa nie jest o nim.

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    74.  2014-01-11 18:58:59

    @72. Niby masz rację, ale się mylisz. Praktycznie w każdym przypadku można wykorzystać bonus w MiniMax przed wygaśnięciem jego ważności. Wynika to z faktu, że osiągnięcie limitu 29 złotych wydatków na rozmowy lub 9 złotych na SMS'y dotyczy tylko miesiąca kalendarzowego. Teraz jeżeli ktoś pierwszy raz skorzystał z powyższej promocji po otrzymaniu bonusu 35,7 złotych za doładowanie 51 zł do końca miesiąca wydzwoni z niego co najmniej 29 złotych a w lutym do 10 pozostałe maksymalnie 6,7 złotego. Ci co do 10 stycznia jeszcze nie osiągnęli limitu wydatków 29 złotych teraz resztę "uzupełnią" ze środków bonusowych a w następnym miesiącu do 10-tego będą musieli wydać 29 złotych (100 minut rozmów poza sieć). Za to dla tych co doładowywali teraz jeszcze posiadając aktywną taryfę MiniMax otrzymane środki bonusowe, albo wydadzą na inne usługi niż rozmowy, albo stracą 6,7 złotego bonusu, gdyż resztę przeznaczą na początku lutego na osiągnięcie limitu kosztów darmowych rozmów poza sieć. W każdym przypadku przez najbliższe 3 miesiące koszty wyniosą średnio po 17 złotych :). A jak ktoś koniecznie będzie chciał zachować 6,7 złotego bonusu to bez problemu może doładować za 5 złotych i wtedy średnia miesięcznych wydatków wyjdzie mu około 18,66 złotych lub mniej jeżeli wstrzyma się z intensywnymi rozmowami poza sieć i być może doczeka kolejnego bonusowego doładowania. A w sieci ma bezpłatne połączenia przez 100 dni.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    75. ~asta  2014-01-12 14:59:41  host: 093105102161.pila.vectranet.pl

    Zgniła Grucha dla rzecznika!!! Co to za promocja jednodniowa, skoro pojawiła się dopiero o godz. 8:22 - tego dnia co promocja!!! Wcześniej było tak, iż dobę wcześniej podawano, iż następnego dnia - będzie promocja! Nawet w regulaminie promocji pisze, iż promocja trwa od godz. 00:01 do 23:59 w dniu 10 stycznia. Więc zapytam się, kto skorzystał z tej promocji, między godz. 00:01 a 8:22??? Czyżby Play wyznaczał nowe standardy obsługi klienta pre-paid!!! No i Perełka na koniec... Jak to jest możliwe, iż na Telepolis.pl, info o promocji pojawiło się o godz. 4:23 w dniu 10 stycznia??? Czyżby byli oni lepiej doinformowani co do promocji niż blogplay.pl???

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    76.  2014-01-12 16:39:00

    @75 asta regulamin utworzony został 2014.01.07. Czyli ktoś wiedział a nie powiedział ;) Powinni robić to z wyprzedzeniem.

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    78. ~gimbus  2014-01-20 03:28:28  host: ip851481138.gmk.net.pl

    Kiedy następna promocja? Potrzebuję jakiś pakiet a szkoda mi ładować bez bonusa.