Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Jednodniowa promocja doładowań sieci Play

Jednodniowa promocja doładowań sieci Play

LuiN 13 Grudnia 2013 10:51

7 11

play promocja doladowan 1 dniowa Rusza kolejna, jednodniowa promocja doładowań sieci Play - z okazji piątku trzynastego. Tym razem przygotowana z myślą o klientach ofert Mix.



Promocja będzie obowiązywała do końca 13. grudnia. Skorzystać mogą z niej klienci ofert Mix sieci Play, doładowując konto poprzez aplikację Play na Facebooku lub stronę doladowania.play.pl. Zależności od kwoty doładowania przyznawane są bonusy, zgodnie z poniższą tabelą:




Wartość jednorazowego doładowania Bonus
5-29 zł 60 MB
30-49 zł 60 SMS-ów
50 zł i więcej 20% więcej

Bonus zostanie przyznany w ciągu 24h i ważny jest 30 dni kalendarzowych od dnia przyznania.

Zobacz: regulamin promocji

Źródło tekstu: Play     

Dodaj do:

Tagi: doładowanie | play

w sumie: 34
  • 0

    15. ~  2013-12-13 12:22:18  host: ip-84-39-160-97.free.aero2.net.pl

    Dziwna promocja , bo w mojej starej taryfie za 50 zeta dostaje 2000 sms o ile dobrze pamietam ; ) na 50 dni. Tez mi atrakcja, ta promocja !

  • 1

    16. ~  2013-12-13 12:23:03  host: ip-84-39-160-97.free.aero2.net.pl

    No i jak doladuje za te 50 to dostane 20% wiecej... takze mam dwie "promocje"

  • 0

    17. ~fdgs  2013-12-13 12:29:32  host: 46.22.174.98

    zenada, ostatnio bylo 60%, teraz tylko 20%

  • -4

    18.  2013-12-13 12:31:20

    Uwaga . Jutro kończą się bonusowe środki z doładowania w dniu 14/11/13 . Jezeli zostały nie niewykorzystane a ktoś planował przedłużyć ich ważność dzisiaj, doładowując konto kwotą 5 zł licząc na bonus kwotowy rozczaruję się . Dzisiaj za 5 zł doładowania w bonusie dostanie 60MB. Łatwo się na to nabrać gdyż strona doładowań na Facebooku dzisiaj jak zresztą każdego dnia informuję że przy doładowaniu za 5 zł mamy bonus w wysokości 75 gr. Ot takie małe niedopatrzenie z informacjami o dzisiejszych bonusach. Suwaczki na Facebooku pokazują bonus kwoty a dostajemy 60MB Ocenę moralną tej zagrywki pozastawiam Wam. Czy to uczciwe postępowanie czy raczej przejaw cwaniactwa operatora?

  • 2

    19. ~abc  2013-12-13 12:33:04  host: public-gprs517411.centertel.pl

    wszyscy majacy mix play albo jaki kolwiek mix maja codziennie piatek 13. stawki 49gr min, pakiet 100sms 10zl hahah :D tak ze nie smiejscie sie z bonusow bo to naprawde obniza koszty im hehe.

  • 2

    20. ~asda  2013-12-13 12:41:50  host: www.sed.pl

    na kartę kupujcie a nie mixy jakieś. Albo abonament. Nie napalać się też na telefony, bo to w większości dlatego mixa wzięliście bo telefon, telefon.......

  • 0

    21. ~rough  2013-12-13 13:09:20  host: 89-77-176-219.dynamic.chello.pl

    No ja na codzień mam dobre zdanie o Play, ale zgadzam się z przedmówcami że ta promocja to po prostu kompromitacja i żałość, lepiej nie dać w ogóle nic niż tak się ośmieszać! Wstyd!

  • 2

    22. ~4GLTE  2013-12-13 13:15:40  host: 193.201.36.34

    @18 Stentor nie siej fermentu. Info o bonusie 60 MB dotyczy klientów MIX a ty piszesz o promocji dla klientów ofert na kartę. Na stronie doładowań na Facebooku w pierwszym kroku wybierasz czy chcesz doładować telefon w Play na Kartę czy w MIX. Także nie "pozastawiaj" oceny moralnej i nie posądzaj o cwaniactwo bo jeśli jest tu jakieś niedopatrzenie to tylko i wyłącznie z twojej strony.

  • 0

    23. ~  2013-12-13 13:37:02  host: public-gprs267303.centertel.pl

    @22, a co jeśli w ten sam sposób pokryją się promocje doładowań na kartę? Już ktoś o tym pisał przy okazji Mikołajek w sensie "Play w ten sposób likwiduje skarbonki". Ferment? Czy po prostu ostrzeżenie po niedopatrzeniu?

  • 0

    24. ~  2013-12-13 13:37:45  host: public-gprs267303.centertel.pl

    A ta dzisiejsza "promocja" Play to tragedia, nędza i ból...

  • 0

    25.  2013-12-13 13:41:01

    @~4GLTE Fakt . Dzisiaj moje niedopatrzenie . Jednak w ubiegłym miesiącu przejechałem się na takie zagrywce stąd moja nieco pochopna reakcja . Dzisiaj na na suwaku doładowań mixa niema żadnej informacji o bonusach.

  • 0

    26.  2013-12-13 13:57:41

    nie ma co narzekać. DObrze że w mixie robią jakieś promocje

  • 0

    27.  2013-12-13 14:07:57

    Promocja dobra dla tych tylko którzy doładowują 50zł a zbliża się im doładowanie...

  • 0

    28. ~  2013-12-13 14:38:27  host: 87-205-31-90.ip.netia.com.pl

    @1 "60MB za 29zł, 60 smsów za 49zł hahahhaha, żenada." dlaczego tak hejtujesz? a jak zrobisz doładowanie za 5 zeta też dostaniesz 60MB. robisz 6 razy doładowanie po 5zł i masz 360 darmowych MB. Kasa zostaje na inne usługi

  • 0

    29. ~dfd  2013-12-13 14:48:08  host: 5-226-70-66.ip.netia.com.pl

    to chyba tak zeby przypomnieć ze mieli pecha podpisując umowe :)

  • 1

    30. ~Namakon  2013-12-13 15:47:07  host: 81.219.84.18

    Narzekacie, jak wspomniał divhashmorex osoby majace 'mixy' to największe "dojne krowy" u każdego operatora: mają umowę? Maja, wiec nigdzie nie przejdą, a jak przejdą to im dosolimy karę umowną. Abonament mają? Nie mają, więc mozemy im gruchnąć stawkami jak za prepaid (bądź wiecej) i olać to co dostaja abonamentowcy. Promocja sama w sobie jest słaba to fakt, ale i tak dobrze ze jest jakakolwiek :P Tym bardziej że "Mixowiec" łachy nie robi - i tak musi co miesiac się doładować za minimum 20/30/50zł - do tego ich umowa zobowiązuje, to nie "rok ważności konta" :P

  • 0

    31. ~mirekb  2013-12-13 17:12:04  host: public-gprs517393.centertel.pl

    to polityka utrzymania klienta.nic wiecej.to juz 2 oferta dla mix z bonusami wiec licza sie z mnp do innych.lepsze 60sms na swieta niz nic-ile to z resztą play kosztuje

  • 0

    32. ~  2013-12-13 18:11:46  host: user-109-243-204-203.play-internet.pl

    Za brak rozumu, czyli wzięcie "miksa", powinni odejmować 90% od każdego doładowania!

  • 0

    33. ~Synaisthesis  2013-12-13 18:22:26  host: 5-226-111-202.ip.netia.com.pl

    Abonament to też brak rozumu

  • 0

    34. ~ceex  2013-12-16 10:31:13  host: 37-128-4-98.adsl.inetia.pl

    Wiadomość o promocji z 13ego w w newsletterze z z 16ego. Brawo.

Dodaj swoją opinię