Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Jednodniowa promocja doładowań Play

Jednodniowa promocja doładowań Play

LuiN 23 Lipca 2015 08:07

8 10

23 lipca doładowania w sieci Play realizowane poprzez Internet premiowane są specjalnym bonusem.



Promocja dotyczy doładowań w aplikacji Strefa Doładowań, na Facebooku oraz przez doladowania.play.pl.. W zależności od kwoty otrzymać można następujące bonusy:


Kwota doładowania Wartość bonusu
5 - 10 zł 50 SMS-ów do wszystkich
11 - 25 zł 60 minut do wszystkich
26 - 50 zł 300 MB
od 51 zł 70% na konto promocyjne

Zobacz: regulamin promocji




Źródło tekstu: Play     

Dodaj do:

Tagi: play | doładowania

w sumie: 42
  • 0

    25. ~pabloki  2015-07-23 11:13:18  host: 37.31.18.235.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    oj oj szkoda ze tu nie ma autoodswieżania bo sie kontekst zaburzył.

  • 0

    26. ~klimass  2015-07-23 11:15:22  host: 217-67-201-162.itsa.net.pl

    @Red_PL - konto promocyjne mozesz sobie przedluzyc przez FB za doladowanie 5zl raz na 30dni - po co placzesz zamiast poczytac?

  • -2

    27.  2015-07-23 11:18:12

    Pabloki.
    oki, oki, wszystko jasne.
    :-)
    Widocznie Ty i Luin lepiej się wyspaliście niż ja
    ;-)

  • -2

    28.  2015-07-23 11:26:33

    28).
    Dobrze kochanie, dla ciebie prawie wszystko!

  • 0

    30. ~jarko  2015-07-23 11:44:41  host: aelu55.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Od pewnego czasu w komentarzach jest śmietnik - niektóre osoby go cały czas robią. Oczywiście niezalogowane mam na myśli. Tak się czasem zastanawiam czy to nie jakaś konkurencja Wasza chce zrobić z Was drugi komentarzowy Onet. Nie dajcie się

  • -2

    32. ~pabloki  2015-07-23 11:54:04  host: 37.31.6.44.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    @30 a gdzie widzisz konkurencje dla telepolis? bo ja nie stwierdzam.

  • -2

    33. ~jarko  2015-07-23 13:15:58  host: public-gprs366047.centertel.pl

    @32 Jest kilka portali, które na pewno zazdroszczą:)

  • -2

    34. ~pomidore  2015-07-23 13:19:06  host: 213.158.221.139

    Chwila, moment, to jest ta zapowiadana oferta play, która ma zwalić z nóg konkurencję? Ojojoj, wymiatają!

  • -2

    35.  2015-07-23 13:24:15

    W RWK i PNK Lubię To! warto włączyć PROGRAM DOŁADOWAŃ oraz ZBIERAJ BONUSY. Zabiorą 2 zł, a zyskać można naprawdę dużo :)

  • 0

    36.  2015-07-23 14:18:07

    Promocja jednodniowa. Znają inżynierie taryfową można sporo wyciągnąć. W MiniMaxie promocyjny pakiet złotówek da jeden miesiąc rozmów na komórki i stacjonarne, SMSy i MMSy. Później migracja do RBM Energy przez FM i można za konto główne pakieciki kupować. Summa summarum wyjdzie kilkanaście złotych miesięcznie.

    Ja jeszcze nie wykorzystałem wcześniejszej promocji. Gdyby korzystać z każdej to rozmowy są za darmo non stop a konto główne puchnie.

  • -2

    37. ~play-fan  2015-07-23 16:32:40  host: 188.112.43.9

    @36 Dzięki Telepolis za newsa. TomekO a powiedz mi komu chce się bawić w bycie miesiąc tu a miesiąc tam ? Śmiechu warte i tyle. Dorosły, pracujący człowiek ma gdzieś takie zabawy. Doładowałem konto bo i tak musiałem na dniach to zrobić a że przeczytałem na Telepolis o promocji nic tylko korzystać. Jakieś MiniMaxy, poźniej mogracje do RBM człowieku jak dorośniesz to zrozumiesz pewne rzeczy, że dla kilku złotych nie warto robić z siebie przysłowiowego dziada.

  • 1

    38.  2015-07-23 18:14:33

    @37 jaki miesiąc ? Jak nie rozumiesz przekazu to nie znaczy że jest zły. MiniMax z takimi promocjami to będzie miał ze 2 lata. Migrować w końcu trzeba bo darmowe gadanie z promocji a na kocie głównym kilkaset złotych skarbonki. Najpierw pomyśl a później pisz milionerze.

  • -1

    39. ~Bohan  2015-07-23 18:47:59  host: 213.158.222.166

    @38 Dobre, żeby tak robić to trzeba doładowywać większymi kwotami, a później przedłużać w jakiś sposób te środki promocyjne, zgadza się? Nie jestem w specem, ale były chyba kiedyś jakieś problemy z migracją z Playa do RBM, przenoszą teraz bez problemu?

  • 1

    40.  2015-07-23 18:58:59

    @39 spokojnie można przedłużać te środki w nieskończoność. Ja ładuje tak za 100 zł. i jest spokój na dłużej. Teraz można migrować przez FM z zachowaniem środków. Właściwie migracja między taryfami Playa. Ja z migruje bo nie mam już na co wydawać środków z konta głównego jak mam rozmowy i SMSy w bonusie.

  • -1

    41. ~play-fan  2015-07-23 19:40:22  host: 188.112.43.9

    @38 Bardzo proszę abyś mi nie ubliżał to raz. Po dwa ja nie napisałem nigdzie, że jestem milionerem bo w obecnych czasach dla osoby pracującej wydatek rzędu 30 zł a od czasu do czasu (średnio co 3 mc) wydatek 50 zł to chyba nie jest majątek i nie stanowi o tym, że ktoś jest milionerem - prawda ? Ty tak robisz i jesteś zadowolony - fajnie. Ja jako człowiek pracujący nie mam zamiaru bawić się w takie coś, gdyż 5 zł w jedną lub drugą stronę nie stanowi dla mnie problemu. Ty jesteś zadowolony i ja jestem zadowolony i po co się obrażać ? Widzisz ja myślę, ale w pracy i nie mam czasu na migracje to tu to tam. W banku ustawione doładowania cykliczne i jestem zadowolony. Zaręczam Ci, że myślę a że po swojemu - no cóż jak jeden powie beeee to nie znaczy, że reszta :) Pozdrawiam Cię mądrzejszy ode mnie człowieku. A w kwestii właśnie takich oszczędności wiesz - mam w pracy kilku takich ,,mądrych". Telefony na raty mają za 3 tyś a na karcie 0 zł. Ot tacy biznesmeni :)))) Ty zapewne dla 1 zł oszczędności zmienił byś sieć kilkanaście razy tracąc na to mnóstwo czasu - inni nie bawią się w takie rzeczy i w tym samym czasie spędzając go miło z rodziną. Co kto woli. I wcale nie oznacza to milionów w kieszeni a zupełnie inne kwestie, których zapewne i tak nie zrozumiesz. Pozdrawiam cieplutko :)

  • 1

    42.  2015-07-23 19:46:21

    *40 TomekO. "Teraz można migrować przez FM z zachowaniem środków. Właściwie migracja między taryfami Playa". Możesz mi dokładniej wyjaśnić jak ten mechanizm działa? Pytam bo mam znajomych którzy chcieliby przejść bezpośrednio z Play-a (oferty na kartę) na Red Bull Mobile (z uwagi na no limit LTE - zazdroszczą mi tej usługi :D). Ja dzisiaj dostałem 180 minut do wszystkich. Nie wiem ile z tego wykorzystam (dużo znajomych w Play), ale wiem że przez miesiąc jak zajdzie potrzeba to mam te parę minut gratis. Mimo że skromna ta promocja to i tak cieszy ;)

  • 1

    43.  2015-07-23 19:56:05

    *40 TomekO. Co oznacza skrót przez "FM" ?

  • 1

    44.  2015-07-23 20:02:54

    @42 nicram http://tlp.is/709 Regulamin Oferty Promocyjnej „Zmień na Ofertę Fakt Mobile”. Trzeba zmienić na FM a później powrót do np. RBM na kartę.

  • 1

    45.  2015-07-23 20:13:38

    @41 rób tak jak Ci wygodnie. Tylko po co komentujesz rzeczy o których nie masz pojęcia ? Koncepcja jednodniowych promocji jest taka że najbardziej premiuje duże doładowania. Czym większe doładowania tym większy bonus. W taryfie Mini Max promocyjny pakiet złotówek wchodzi do limitów i za ten bonus mamy darmowe rozmowy i SMSy. Ja sobie od 2 lat tak ładuje po 100 zł. Pojawia się "słodki" problem nagromadzonych środków na koncie głównym. Czy wydać je w MiniMaxie czy może w innej taryfie. Dzięki tej promocji za rozmowy i SMSy od prawie 2 lat grosza nie zapłaciłem. Dla mnie przekombinowali promocję na swoją niekorzyść. Teraz jeszcze mogę przenieść środki do chyba każdej taryfy.

  • 0

    46.  2015-07-23 23:04:56

    43@ FM to Fakt mobile. Aby przejść z Play do redbullmobile musisz najpierw zadzwonić na infolinię Faktmobile i zlecić przeniesienie do Fakt mobile. przeniesienie powinno trwać kilka minut. Potem odczekaj do następnego dnia i wtedy znowu telefon do Faktmobile i prośba o przeniesienie do Redbulla. Pamiętaj tylko aby konsultantowi dokładnie powiedzieć o jaką taryfę ci chodzi redbull bo tam są 2

Dodaj swoją opinię