Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Jednodniowa promocja doładowań dla klientów mix w Play

Jednodniowa promocja doładowań dla klientów mix w Play

WitekT 19 Sierpnia 2013 21:37

6 5
Każdy użytkownik mix w Play, który doładuje konto 20. sierpnia, otrzyma dodatkowy bonus - pakiet transmisji, SMS-ów lub dodatkowe złotówki.

Przy doładowaniu za:
  • 5-29 zł otrzymuje się bonus w postaci 60 MB transmisji,
  • 30-49 zł otrzymuje się bonus w postaci 60 SMS-ów do wszystkich sieci komórkowych w Polsce,
  • 50 zł i więcej otrzymuje się bonus w postaci 20% wartości doładowania.

Doładowanie trzeba zrealizować przez aplikację na na stronie Play na Facebooku lub na stronie doładowania.play.pl.

Zobacz: regulamin promocji.


Źródło tekstu: blogplay.pl     

Dodaj do:

Tagi: play

w sumie: 24
  • 5

    5. ~  2013-08-19 21:54:28  host: public-gprs371231.centertel.pl

    Play bardzo popsuł kilka miesiecy temu swoją Mixturę. Kiedyś podstawową stawką do wszystkich sieci było 29gr a teraz 39gr. Do tego telefony w nieatrakcyjnych cenach. Mało kto przedłuża. Mnie za kilka miesiecy też się kończy umowa i na pewno nie będzie nowej tylko przejdę na pre-paid a takie cienkie promocje nic nie zmienią.

  • 3

    6. ~Smutna i gorzka prawda o tej pr  2013-08-19 21:54:54  host: V33-09.opera-mini.net

    No cóż, szału nie ma, miednicy nie urywa...

  • 3

    7. ~  2013-08-19 21:56:17  host: v28-09.opera-mini.net

    O rety! 60 smsów! Hahaha oj, bo padnę! :-D

  • 3

    8. ~marcellove  2013-08-19 21:57:17  host: 77-92-37-221.cable-modem.tkk.net.pl

    Play abonentów MIX traktuje gorzej niz uzytkowników pre-paid.MIX za doładowanie 51pln dostaje 20% wiecej a nie tak dawno pre-paid za to samo doładowanie dostał 75% więcej!Pytam,gdzie tu sprawiedliwość?Klient MIX obliguje sie,że przez cały czas trwania umowy bedzie sie regularnie ładował a użytkownik pre-paid dzis korzysta a jutro zmienia operatora.

  • 4

    9.  2013-08-19 22:10:26

    @8 Właśnie o to chodzi! W mix masz umowę - nie uciekniesz z dnia na dzień. Zatrzymanie klientów prepaid wymaga większych starań - dziś są, jutro ich nie ma...

  • 4

    10. ~lee  2013-08-19 22:12:20  host: user-109-243-167-36.play-internet.pl

    hehe troche slabo :(

  • 2

    11.  2013-08-19 22:16:59

    @10 nawet nie trochę słabo, tylko bardzo słabo, jak zwykle.

  • 0

    12. ~mirekb  2013-08-19 22:26:13  host: apn-5-60-244-92.dynamic.gprs.plus.pl

    o kurcze chyba doladuje ;-) 1raz mix.az nie wierze

  • 3

    13. ~  2013-08-19 22:29:07  host: s18-03-08.opera-mini.net

    ale dno. Play spada na pysk. Takie promocje niech sobie w buty wsadzą

  • 3

    14. ~abc  2013-08-19 23:06:35  host: public-gprs605906.centertel.pl

    hahahhaha :D ale zal :p mogli by sobie nie strocic zartow :) dziwie sie znajomym majacych mixy w tmobile czy play. Zalosne stawki, brak pakietow sensoownych, telefony szajsy drogie ( kolega zaplacil tyle samo sa sooniaka co by na allegro kupil nowke), umowa na 30 doladowan.. boze za 30 miesiecy to no limit bedzie kosztowac 20zl na wszystko i beda blaagac zeby brac i dzwonic. Ja kupilem sobie telefon na allegro i do tego nju rachunek :) to co miesiecznie zaoszczedze na tym polaczeniu za rok wydam na nowa komorke :) a jest kolo 50zl miesiecznie oszczednosci

  • -3

    15. ~Olo  2013-08-19 23:57:06  host: djd104.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Promocję robią ale w *** źle. Najlepiej to żeby sieci komórkowe dopłacały użytkownikom co ;) niektórzy ludzie w swojej głupocie i narzekaniu bija rekordy. Cytując klasyka: na świecie nieskończone są 2 rzeczy : wszechświat i ludzka głupota.

  • -3

    17. ~r  2013-08-20 07:41:55  host: public-gprs502915.centertel.pl

    A w innych sieciach jakie są promocje w miksie że tak stekacie?

  • 1

    18. ~abc  2013-08-20 07:54:36  host: public-gprs516374.centertel.pl

    a kto madry mixa kupuje? poogladaj sobie oferte mixow. Mix plus ma nawet 49gr min w starszej taryfie ktorej zmienic sie nie da a np doladowan po 30 zostalo 18 i co? przeciez to sajgon

  • 2

    19. ~  2013-08-20 08:37:45  host: s28-15.opera-mini.net

    17 - dlatego, bo: promocja jest ŚMIESZNA. Promocja jest jednodniowa, więc tym bardziej śmieszna. W dodatku nie uzyska się jej poprzez standardowe doładowanie. Jeszcze masz jakieś zapytania???

  • 2

    20. ~  2013-08-20 08:44:35  host: a07-03-08.opera-mini.net

    bardzo słabo!!!!!! na początku lata była lepsza promocja!!!

  • 2

    21. ~Namakon  2013-08-20 09:14:05  host: 81.219.84.18

    MIX to najsłabsza ze wszystkich ofert play, prawdę mówiąc mimo że pracuję w tej sieci nie mam zielonego pojęcia po co było takie psucie oferty, może by zachęcić do abo miast mixa? Tylko efekt jest raczej taki iż zniechęca to do migracji z prepaidu :)

  • 0

    22. ~ziutasek  2013-08-20 11:15:00  host: aavz89.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Czy jak przeniosę numer do mini max na kartę to też dostanę 60 zł na konto ? Czyli będę mógł dwa miesiące gadać za darmo ...

  • 0

    23. ~@ziutasek  2013-08-20 11:41:05  host: 212.160.118.2

    zdaje się , że 60 zeta dostaje się przy przejściu do play na kartę - a nie minimaxa; z kolei przy przejściu z karty na minimaxa zdaje się jest zerowany stan promocyjnych złotówek. Inaczej - wg mojej wiedzy taka kombinacja jak napisałeś nie wyjdzie.

  • 0

    24. ~ziutasek  2013-08-20 13:11:41  host: aavz89.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Szkoda ale i tak przenoszę , wygadam 60 zł i dopiero przejdę na minimax - a ... dzięki

  • 0

    25. ~denis793  2013-08-20 17:49:36  host: dynamic-78-8-216-17.ssp.dialog.net.pl

    Ostatnio na dniach oferta promocyjna była o wiele korzystniejsza. Za doładowanie np 11-29 było 50 min do wszystkich sieci, skorzystałem z tej opcji. Natomiast dzisiejszą jednodniową promocję daruje sobie, nie zainteresowała mnie. Na koniec dodam że tak bywa z promocjami tzn trafiają się słabsze lub lepsze warunki tzw jednodniowej promocji ... przepraszam tu chodzi o mixa nie doczytałem. Popieram zdanie innych ciekawsze oferty dla pre-paid, dlatego nie zrezygnuję tak szybko.

Dodaj swoją opinię