Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Jeden z głodujących w firmie K-TEL w szpitalu

Jeden z głodujących w firmie K-TEL w szpitalu

WitekT 17 Kwietnia 2006 19:02

0 0

Jeden z głodujących pracowników bielskiego oddziału firmy K-TEL, który trafił w południe do szpitala, po badaniach wyszedł do domu. Mężczyzna był osłabiony ale jego stan ogólny był dobry.

Jak poinformował rzecznik protestujących Edward Stalewski, mężczyzna głodował od czwartku. Po tym jak poczuł się źle karetka odwiozła go do szpitala. W firmie K-TEL nadal głoduje 11 osób.
Święta wielkanocne pracownicy spędzili w pomieszczeniach spółki. W Niedzielę Wielkanocną ksiądz odprawił polową mszę świętą. Pracownicy spotykają się przed bramą wejściową z rodzinami. W poniedziałek rano nie zabrakło tradycyjnego śmigusa dyngusa. Protestujący tradycyjnie spotkali się także z rodzinami przy bramie. Zarząd pozwolił rodzinom, by w święta weszli do środka. Pracownicy nie skorzystali z propozycji bojąc się jakiejś prowokacji.

Źródło tekstu: PAP     

Dodaj do:
w sumie: 1
  • 0

    1. ~beny  2006-04-18 22:06:51  host: dks245.neoplus.adsl.tpnet.pl

    taka głodówka jest jakaś, excuse le mot, tandetna! jak już się zdecydował głodować to powinien poświęcić życie w imię idei o którą walczył, a nie odpuszczać po pierwszym ostrzeżeniu lekarza! a jeżeli głodówka to przyciężkawa broń w obronie robotniczego miejsca pracy - to po co nią szafować?

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-145-103-69.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Zmiany dotyczące bezpieczeństwa w systemach Apple'a to:

Apple utrudni użytkownikom lajkowanie na Facebooku

 

Zobacz wynik | Opinie (0)

Archiwum Ankiet