Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości "Jeden Jedyny" w Orange Music na kartę

"Jeden Jedyny" w Orange Music na kartę

LuiN 18 Listopada 2008 22:36

0 0

Orange wprowadza nowy pakiet na połączenia i SMS-y z wybranym numerem Orange lub stacjonarnym. Za 7 zł dostać można 600 minut zamiennych na 600 SMS-ów.



Usługa promocyjna Jeden Jedyny dostępna jest w ofercie Orange Music na kartę. Za 7 zł otrzymać można pakiet 600 minut do wykorzystania na połączenia z wybranym numerem Orange lub stacjonarnym, ważny przez 30 dni. W przypadku wyboru numeru sieci Orange, minuty wymienne są na 600 SMS-ów do wybranego numeru.




Aby włączyć pakiet należy wysłać SMS aktywacyjny pod numer 117 o treści AKT XXXXXXXXX, gdzie XXXXXXXXX to wybrany numer Orange lub stacjonarny. Koszt SMS-a to 15 gr. Usługa aktywowana jest w ciągu maksymalnie 24 h, o czym klient informowany jest SMS-em.

Aby korzystać z usługi Jeden Jedyny konieczne jest posiadanie aktywnego konta na połączenia wychodzące. Operator przewidział możliwość zmiany wybranego numeru w czasie działania usługi - opłata za zmianę wynosi 5 zł, przy czym nie jest odnawiana ważność usługi i pakiet minut.

Zobacz: regulamin promocji Jeden Jedyny w Orange Music na kartę.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 65
  • 0

    47. ~ewela  2009-05-22 22:33:03  host: afci101.neoplus.adsl.tpnet.pl

    sama nie wiem ... tez probuje sie tego dowiedziec ... pod *500 nic nie mowia na ten temat.... wczesniej sie dalo sprawdzic teraz nie..... :/

  • 0

    48. ~lebleble  2009-06-02 21:50:30  host: ewv73.neoplus.adsl.tpnet.pl

    INFO pod 117 . dostaniecie SMS, w którym podają ilość minut/SMSy w usłudze Jeden Jedyny :)

  • 0

    49. ~basiula  2009-07-26 18:39:36  host: ifl170.internetdsl.tpnet.pl

    Jak zmienic numer z pakietu jeden jedyny na inny pod jaki numer trzeba wysłac sms ..? pomozecie ?:)

  • 0

    50. ~  2009-08-05 17:49:44  host: 87-205-183-239.adsl.inetia.pl

    jeżli chcecie wyłaczyc usluge jeden jedyny dzwonicie na *500 i potem po kolei tak wszytsko mowia na saemmy koncu dajecie dwie 9 i wylaczone aby ponowinie wlaczyc wysylacie SMS AKT numer na nr 117

  • 0

    51. ~martusia18  2009-08-05 17:57:05  host: 87-205-183-239.adsl.inetia.pl

    jesli chcecie wylaczyc i na nowo wlaczyc jeden jedyny dzwoncie na *500 tam wszytsko mowia wiec bedziecie wiedziec jakie cyfry wpsiac :)potem wysylacie esa na nr 117 AKT SMS numer osoby albo dzwonicie na *500lepiej dzwonic... pod *500 jest tez opcja zmiany numeru powodzenia. mnie sie udalo:)

  • 0

    52. ~esia  2009-08-20 09:48:01  host: 80.50.130.182

    ja włączam pakiet kilka razy w miesiącu;)jak skończy mi się to loguje sie na orange.pl klikam -->usługi->pakiety-> Jeden Jedyny - wyłącz. Po chwili przychodzi mi SMS,z kodem aktywacyjnym,wpisuje go i gotowe;)pakiet mam wyłączony i moge wlączyc go ponownie;)

  • 0

    53. ~aga  2009-10-25 19:07:09  host: aciq105.neoplus.adsl.tpnet.pl

    jak wylaczyc usluge jeden jedyny ??

  • 0

    54. ~iwona  2009-11-12 09:04:14  host: 80.50.134.230

    mam pytanie jak wykupic pakiet 600 minut mam wybrana ta usluge jeden jedyny ale jak wysylam sms na nr 117 o tresci akt 50......... to przychodzi mi sms ze juz mam wlaczona ta usluge pomozcie?

  • 0

    55. ~ewcia  2010-02-23 10:59:57  host: public25856.xdsl.centertel.pl

    hej mam pytanie zamówiłam pakiet 600 min i pomyliłam nr można w jakis sposób zmienic nr by środki zostały?

  • 0

    56. ~tyn  2010-03-13 10:34:51  host: dkb51.neoplus.adsl.tpnet.pl

    ej a jeśli mam pakiet jeden jedyny i dodatkowo pakiet 600 smsów do orange. to jak piszę z tą jedyną osobą to smsy lecą mi z pakietu jeden jedyny czy z 600 smów?

  • 0

    57. ~kosaPL  2010-03-23 11:15:39  host: public6492.xdsl.centertel.pl

    ja mialem na koncie 00,1zl i dzala ale mam pytanie czy te 7 zl idzie pod numer stacjonarny????????????///// mialem tylko 1 gr wiec jak mislicie??

  • 0

    58. ~CLOUD  2010-03-25 22:51:25  host: 62.152.139.102.dsl.dynamic.eranet.pl

    skonczyly mi sie juz minuty z pakietu i chce dokupic nastepne jak to zrobic??

  • 0

    59. ~TT  2010-04-04 19:57:07  host: cvo242.internetdsl.tpnet.pl

    Wylaczylem pakiet jeden jedyny i nie dostalem zadnego smsa, zadzwonilem po raz kolejny na *500 i jak dochodze do wylaczenia pakietu to mowia "brak dostepu do danych" o co chodzi??

  • 0

    60. ~swlpkt  2010-06-10 12:17:19  host: 212.122.223.77

    do ~tyn będzie pobierać z tego co włączysz jako ostatnie chyba bo mi pobierało z jeden jedyny jak miałem włączone wcześniej esy. A wyłączyc najlepiej esem tak: Aby wyłączyć usługę Jeden Jedyny, należy wysłać SMS o treści REZ wybrany numer, np. REZ 501XXXXXX, pod numer 117 (opłata za standardowy SMS, zgodna z Twoim planem taryfowym).

  • 0

    61. ~Mari  2010-07-08 23:59:15  host: t18-14.opera-mini.net

    Czemu dziś za te usługę skasowano mi 12zl a nie 7?:/

  • 0

    62. ~swlpkt  2010-09-30 18:25:05  host: 212.122.223.79

    Działa wam ta usługa jeszcze bo mi coś n ie chce?

  • 0

    63. ~Radzio  2010-11-19 19:08:48  host: com.tvgawex.pl

    Wszystko opłaca się sprawdzać na internecie bo tak za sprawdzenie minut i wyłączenie i włącznie pakietu się płaci za daną operację jednorazowo .

  • 0

    64. ~Radzio  2010-11-19 19:10:34  host: com.tvgawex.pl

    Dziś też nie chce Mi włączyć usługi Jeden Jedyny ;/

  • 0

    65. ~lik  2010-11-24 20:28:35  host: chello089079027226.chello.pl

    Dzwonilem do biura obslugi. Powiedzieli mi tam ze jeden jedyny byl wazny tylko do 18 listopada...Zamiast tego polecają 1200 minut do 3 numerów za 6+vat ale nie wymienne na smsy. wysylasz sms z tymi numerami odzielone spacja na numer 455 ale wczesnie musisz przejsc do orange one

  • 0

    66. ~ja  2010-12-12 15:25:05  host: 83-238-56-110.ip.netia.com.pl

    jak sprawdzić ten cholerny stan minut

Dodaj swoją opinię