Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Jaśkiewicz: wielu już wcześniej na SonyEricssona mówiło Sony

Jaśkiewicz: wielu już wcześniej na SonyEricssona mówiło Sony

WitekT 13 Listopada 2012 09:29

0 0
agnieszka jaskiewiczmZanim dojedzie do dostawy do konsumentów, to operator musi wybrać jakimi modelami jest zainteresowany od poszczególnych producentów. Zazwyczaj dzieje sie to na 3 miesiące przed rozpoczęciem się faktycznej sprzedaży danego produktu. Następnie wspólnie planujemy działania marketingowe oraz sprzedażowe, aby zapewnić jak najlepszą ofertę dla klienta końcowego - mówi w wywiadzie dla TELEPOLIS.PL, GSMonLine.pl i RPKOM.pl Agnieszka Jaśkiewicz, szefowa marketingu Sony Mobile Polska.

Dalszą część artykułu można przeczytać w dziale Artykuły / Wywiady, bądź klikając tutaj.


Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 21
  • 1

    2. ~Shyder  2012-11-13 10:23:43  host: host_181_147.compower.pl

    Szkoda tylko że jakość odeszła wraz z Ericssonem.

  • 0

    3. ~  2012-11-13 10:46:31  host: abpn192.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Mój pierwszy telefon to był Ericsson GA 628 z wymiennymi kolorowymi panelami, to były czasy, rok 1999.

  • 0

    4.  2012-11-13 10:48:12

    Czy ja wiem czy jakość była lepsza. Mnie dobijało w Ericsson-ach to że soft ciągle wywalał, że dostępne są tylko numery alarmowe mimo kilku kresek zasięgu.

  • 3

    5.  2012-11-13 11:48:31

    "Wielu już wcześniej na SonyEricssona mówiło Sony" Bo tak było szybciej i prościej - nic po za tym. Taki skrót myślowy - nic więcej.

  • 0

    6. ~Don Pedro  2012-11-13 12:06:46  host: 89-70-172-118.dynamic.chello.pl

    To dziwne, ale w moim przypadku i osób które zanam, Sony Ericssony były nazywane Ericssonami. Do teraz mam w szufladzie, i czasami używam Ericssony T28 i R520m. Późniejsze modele to już tylko plastior, choć niktóre były przełomowe, jak K750i. Może Ericsson zabawi się w wypuszczenie jednego lub dwóch dobrych jakościowo telefonów dla biznesu?

  • 0

    7. ~ch87  2012-11-13 12:32:02  host: 212.160.172.70

    Bo szybciej bylo powiedziec ze mam sonu niz sony ericsson

  • 0

    8. ~a_lex  2012-11-13 12:46:26  host: dvi202.internetdsl.tpnet.pl

    Mi tam mimo nazwy, jakoś nigdy SE nie kojarzyło się z Sony.

  • 0

    9. ~Pan Pikuś  2012-11-13 13:01:35  host: 89-73-139-53.dynamic.chello.pl

    Ja mówiłem Soniak :)

  • 0

    10. ~arczi  2012-11-13 13:04:29  host: 212.160.172.70

    a ja sonyeryk ;)

  • 0

    11.  2012-11-13 13:26:18

    No dobrze, o drodze SONY wiemy, a co z Ericssonem? Czy powróci do produkcji własnych modeli? Osobiście bardzo bym chciał, bo swojego czasu była to jedna z najlepszych marek. Do dziś poluje na Ericssona R310s, ale dostać go jest starsznie trudno a już w dobrej cenie to marzenie :)

  • 0

    12. ~Marcin  2012-11-13 13:35:00  host: ldt.ericpol.com

    @ 11. Nie powroci niestety. Tak sie sklada ze pracuje dla Ericssona wiec mozesz mi wierzyc :-)

  • 0

    13.  2012-11-13 14:20:35

    Heh... to teraz mnie pocieszyłeś Marcin :P A szkoda bo myślę, że zamieszałby trochę na rynku! Pozostają mi tylko allegro/swistak/ebay lub komisy :P

  • 0

    14. ~  2012-11-13 18:29:43  host: ip-94-42-34-221.multimo.pl

    Ja zawsze mówiłem Sony Ericsson.

  • 0

    15. ~Richard Be  2012-11-13 19:00:50  host: ip-93-154-191-91.multi.internet.cyfrowypolsat.pl

    Wspaniale odbębniona praca pracownika marketingu w kolejnym serwisie internetowym. To się nazywa product placement. Ile razy jeszcze padnie wyraz Sony? ;-) Zwrócę uwagę, że Sony Ericsson był przez większość klientów nazywany Ericssonem. Dopiero po sukcesie T68i (operatorskim) nieśmiało zaczęła przylegać notka Sony. Mi osobiście żal jest Ericssona. W czasach, gdy Ericsson wypuszczał piękny elegancją T39m Sony było marketingowo i technicznie jeszcze bardzo daleko. Design Sony?... Dyskusyjne. Ps. Jaki dostawca ma najlepszą ofertę sieci szkieletowej dla operatorów? I jak to mówi o jakości?

  • 0

    16. ~Marek  2012-11-13 20:21:03  host: 77-255-50-138.adsl.inetia.pl

    A ja zawsze mówiłem Ericsson, może dlatego, że na półce mam zabytkowy telefon tej marki z 1920 roku... Firma Sony powstała jakieś ćwierć wieku później ;-)

  • 0

    17. ~...  2012-11-13 20:42:46  host: 46.115.50.232

    Mała korekta. Przed sony ericssonem T68i (pierwszym sony ericssonem, bo wcześnmiej był ericsson T68- tak na 99%) te marki występowały osobono. I były rozpoznawalne- ericsson t20, t28 a wcześniej niezniszczalne cegły. Sony miało populrną w Polsce serię J. J5,J6 z chakterystycznym "kręconym"menu.

  • 0

    18. ~tux  2012-11-13 21:15:50  host: z50-07.opera-mini.net

    Ze względu na awaryjność wielu mówiło SoryEricsson.

  • 0

    19. ~szczupak90  2012-11-14 09:22:38  host: ip-151-248-37-192.free.aero2.net.pl

    Wystarczy popatrzeć na choćby se xperia arc s, którą mam. Jak wychodziła to nic nie było wiadomo o tym, że firma się rozdzieli, a mimo to przy włączaniu systemu już pojawiało się tylko samo logo sony, no chyba, że to jest spowodowane późniejszą aktualizacją.

  • 0

    20.  2012-11-14 10:19:41

    Dla mnie to zawsze był Sony Ericsson. Mój pierwszy to właśnie SE T68i - super telefonik. Szkoda, że ta marka się rozpadła. Pozostaje mi na następny raz kupić dotykowego Sony, skoro Ericssonów nie ma. Sony Ericsson nawet wizualnie robił ciekawe telefony, a nie wszystkie na jedno kopyto jak obecnie Sony. A Sony pisało, że Ericsson ich stopował w ciekawe przyszłościowe produkty.

  • 0

    21. ~gość  2012-11-14 11:29:06  host: host-80-252-1-68.gazeta.pl

    Szkoda, że po rozwodzie z Ericssonem, Sony przestało instalować moduł ANT+ w swoich telefonach. Był to jedyny powód dla którego wybrałem Xperię.

Dodaj swoją opinię