Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości JAMBOX mobile ma pierwszych abonentów

JAMBOX mobile ma pierwszych abonentów

msnet 5 Lutego 2018 12:41

2 5

jambox mobile

SGT S.A. zakończył wdrażanie kluczowych funkcjonalności usługi JAMBOX mobile, czyli telefonii komórkowej i Internetu LTE, która działa już u 50 operatorów i kilkuset abonentów.

JAMBOX mobile to usługa, która działa na sieci mobilnej Plusa, oferując swoim użytkownikom rozmowy, SMS-y, MMS-y i transmisję danych. Dostępne są dwie taryfy: pierwsza z nich to trzy pakiety podstawowe w cenach od 19.90 zł/miesiąc, natomiast na drugą składają się samodzielne pakiety transmisji danych.

Pakiety GŁOS+SMS+MMS+LTE:
  • MINI - rozmowy bez limitu, SMS-y za 0,19 zł, MMS-y za 0,29 zł oraz 5 GB Internetu (1,28 GB w UE) za 19,90 zł miesięcznie,
  • STANDARD - rozmowy, SMS-y i MMS-y bez limitu, 10 GB Internetu (1,93 GB w UE) za 29,90 zł miesięcznie,
  • OPTIMA - rozmowy, SMS-y i MMS-y bez limitu, 15 GB Internetu (2,25 GB w UE) za 34,90 zł miesięcznie.

Pakiety TYLKO INTERNET KRAJOWY:
  • LTE OPTIMA - 15 GB Internetu za 26,90 zł miesięcznie,
  • LTE ULTRA - 100 GB Internetu (+200 GB w nocy) za 49,90 zł miesięcznie.

Abonenci JAMBOX mobile mogą również korzystać z usługi JAMBOX online, czyli oglądać wybrane kanały telewizyjne. Aktualnie dostępnych jest 120 kanałów, z których część można także oglądać poza miejscem zamieszkania.




Zamknęliśmy właśnie etap wdrażania kluczowych funkcjonalności usługi JAMBOX mobile, co w praktyce oznacza, że abonenci mogą już bez przeszkód przenosić do niej swoje numery telefonów z innych sieci mobilnych. Mamy nadzieję, że atrakcyjna cena pakietów, roaming w cenie usługi i jakość Internetu światłowodowego zachęcą do skorzystania z naszych usług - powiedział Arkadiusz Kudela, dyrektor ds. rozwoju w SGT S.A.

JAMBOX mobile pozwala operatorom ISP, którym SGT dostarcza usługi telewizyjne, poszerzyć ofertę o dodatkowy zestaw produktów bez konieczności ponoszenia dodatkowych inwestycji. Dzięki nowej usłudze abonent może z kolei otrzymać w pakiecie Internet światłowodowy, telewizję JAMBOX, telefonię komórkową i Internet LTE z rozliczeniem na jednym rachunku.

Więcej informacji o usłudze JAMBOX mobile znajduje się pod adresem www.jambox.pl/mobile oraz w biurach operatorów ISP, świadczących usługi JAMBOX.

jambox mobile

Źródło tekstu: SGT, wł     

Dodaj do:

Tagi: jambox | jambox mobile

w sumie: 12
  • 2

    1.  2018-02-05 12:47:06

    a2mobile nie do pobicia.

  • 0

    2.  2018-02-05 12:49:10

    Nazwa skojarzyła mi się z bumbox.
    Kiedy zwijają manatki?

  • 0

    3. ~yhm  2018-02-05 12:51:16  host: 77-252-99-138.static.ip.netia.com.pl

    Korzysta ktoś z ich usług ? Może coś powiedzieć o jakości/stabilności ?

  • 1

    4. ~gosciu  2018-02-05 12:55:10  host: 104.129.196.177

    Czemu usilnie musze posiadac taka czy inna usluge abym mogl korzystac z oferty telewizyjnej.
    Mam lacze FTTH poptrzebuje tylko dostepu do kontentu

  • 1

    5. ~syska  2018-02-05 13:03:38  host: 92.60.132.22

    mam od nich telewizję i internet, wszystko pięknie dopóki nie dochodzi do przedłużenia umowy, bo po pierwsze: przez kilka dni nie ma dostępu do neta i twierdzą, że to moja wina a po drugie też problemy z telewizją żeby się do nich dodzwonić to trzeba mieć końskie zdrowie obsługa klienta jest na bardzo kiepskim poziomie, po prostu wszystko jest pięknie dopóki nie masz jakichś problemów, kiedyś u nich przez trzy tygodnie nie miałam neta bo jak informatyk gdzieś u nich robił jakąś aktualzacje to sie coś popierniczyło u nich ale twierdzili, że jest u mnie na bloku awaria i dopóki nie zagroziłam, że zrezygnuje z ich usług to żaden ich spec się nie pojawił a rozwiązanie problemu zajęło mu dokładnie 5 minut raczej ich nie polecam

  • -1

    6. ~  2018-02-05 13:07:20  host: user-94-254-167-74.play-internet.pl

    I tak wole Play i polecam każdemu.

  • 0

    7. ~ola  2018-02-05 13:08:16  host: public-gprs391566.centertel.pl

    @4 mało na YT masz TV/radio nadających live... z 0 reklam..

  • 1

    8. ~SACZI  2018-02-05 14:06:17  host: ipc31l70.sanok.biz

    Po co takie oferty wprowadzać, skoro ani innowacyjne, ani korzystne cenowo ... ?

  • 0

    9.  2018-02-05 15:09:01

    Powinni zacząć od wprowadzenia aplikacji JAMBOX do Sklepu PLAY ;-)

  • 0

    10.  2018-02-05 15:14:56

    @1: o jakim biciu mówisz? to jest oferta kablówki targetowana do jej abonentów, tych nieświadomych, którzy o żadnym a2m nigdy nie słyszeli

  • 0

    11. ~syska  2018-02-05 17:49:15  host: 92.60.132.22

    słyszeli na pewno bo ja pracuje dla Plusa a oferta Plusha przebija ofertę Jamboxa a poziom obsługi klienta w tej firmie jest na żenująco niskim jak nie powiedzieć dnie poziomie

  • 0

    12.  2018-02-05 19:44:02

    @1 za granicą źle się sprawuje, ma ogromne problemy z gubieniem sieci.