Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Jak zarabiać na przekierowaniach

Jak zarabiać na przekierowaniach

WitekT 18 Sierpnia 2005 17:54

0 0

Alcatel - we współpracy z firmą T-Com, stacjonarnym ramieniem Deutsche Telekom, opracował nowatorską usługę o nazwie Switch&Profit. Usługa ta jest oparta na rozwiązaniu firmy Alcatel i umożliwia użytkownikom wygodne i oszczędne telefonowanie, zarówno w obrębie sieci stacjonarnych, jak i komórkowych.

W lipcu usługa została udostępniona klientom firmy. Switch&Profit umożliwia przekierowywanie połączeń z sieci stacjonarnej T-Com na telefon komórkowy abonenta do jednej z dwóch alternatywnych linii stacjonarnych w obrębie sieci T-Com. Może to być na przykład numer biurowy lub linia domowa abonenta, które mogą zostać nazwane odpowiednio Dom oraz Partner. Usługa jest aktywowana bezpłatnie za pomocą darmowego połączenia ze stacjonarnego numeru domowego, podczas którego abonent przechodzi prostą, kierowaną instrukcjami głosowymi procedurę rejestracyjną.

Usługa Switch&Profit oferuje abonentom T-Com szereg korzyści, zarówno jeśli chodzi o wygodę, jak i oszczędność. Gdy abonent znajduje się w domu lub w biurze, wszelkie połączenia z sieci stacjonarnych z ich telefonami komórkowymi są automatycznie przekierowywane na numer stacjonarny. Dzięki temu otrzymują wysoką jakość przekazu głosowego i bogactwo funkcji, kojarzonych z systemami telefonii stacjonarnych - zwłaszcza podczas rozmów w biurze. Wychodząc z domu lub biura, abonent może wyłączyć usługę przekierowania za pomocą prostego, bezpłatnego połączenia z biurem T-Com.
Abonenci T-Com docenią także oszczędności, jakie niesie ze sobą usługa Switch&Profit. Za każdą przekierowaną minutę, T-Com zapisuje 2,59 eurocentów na ich rachunku telefonicznym. Daje to nawet 1,5 darmowej minuty na rozmowy z domowej sieci stacjonarnej. Osoby nawiązujące połączenie płacą tyle samo, co za rozmowę do sieci komórkowej. Dzięki usłudze Switch&Profit firma T-Com jest w stanie przejąć część połączeń, które w innym wypadku trafiłyby do operatora sieci komórkowej.

Oferowana przez firmę T-Com usługa Switch&Profit oparta jest na uznanej otwartej platformie usługowej firmy Alcatel, 8690 Open Services Platform (OSP). Jest to otwarty system, wspomagający szybkie projektowanie i wdrażanie aplikacji, dzięki czemu można wzbogacić istniejącą ofertę usług - zarówno dla przedsiębiorstw, jak i gospodarstw domowych. Zainstalowano go już w ponad 200 sieciach dostawców usług stacjonarnych oraz komórkowych.

Źródło tekstu: Alcatel     

Dodaj do:
w sumie: 2
  • 0

    1.  2005-08-18 18:03:00

    ciekawe kiedy i kto tak zrobi unas

  • 0

    2. ~  2005-08-18 20:04:29  host: dmy36.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Tepsa. I to pewnie szybko bo byłby to dla niej świetny interes. Dodatkowo wymierzony (finansowo) w operatorów komórkowych. Ale pewnie nie będzie im się chciało (jak zwykle zresztą).

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-166-141-12.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Jak oceniasz pomysł z aparatami chowanymi w obudowie smartfonu?

Oppo Find X oficjalnie

 

Zobacz wynik | Opinie (0)

Archiwum Ankiet