Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Jak zaoszczędzić na rozmowach

Jak zaoszczędzić na rozmowach

WitekT 11 Lutego 2005 12:49

0 0

imateFirma i-Mate z Dubaju rozpocznie w marcu na terenie USA, Europy i Azji sprzedaż urządzeń PDA2K i PDA2. Są to telefony komórkowe, które pozwalają na komunikację VoIP gdy znajdują się w zasięgu sieci bezprzewodowych.

Jeśli użytkownik telefonu znajduje się w zasięgu sieci Wi-Fi, urządzenie nie będzie łączyć rozmów przez sieć komórkową, lecz uruchomi komunikator Skype. Ma to zapewnić abonentowi znaczące oszczędności na kosztach rozmów.
Oprócz tego telefon oferuje standardowe funkcje nowoczesnego pocketa, gdyż pracuje pod kontrolą systemu Windows Mobile. Posiada także wygodną, wysuwaną spod ekranu klawiaturę QWERTY. Niestety, zanim użytkownicy będą mogli zaoszczędzić na rozmowach, najpierw będą musieli zainwestować w produkt i-Mate około 850 dolarów.

Źródło tekstu: ZDNet, 4Press     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-166-160-105.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

W jaki sposób najczęściej oglądasz transmisje meczów piłki nożne podczas tegorocznego mundialu?

Jakość i płynność gry - tego online szukają kibice

 

Zobacz wynik | Opinie (1)

Archiwum Ankiet