Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Jak w prosty sposób zepsuć rysik w Galaxy Note 5?

Jak w prosty sposób zepsuć rysik w Galaxy Note 5?

orson_dzi 25 Sierpnia 2015 09:21

6 3

Galaxy Note 5 jako pierwszy model z serii został wyposażony w mechanizm automatycznego wysuwania rysika. Jest też pierwszym, do którego można włożyć rysik złą stroną... i już go nie wyjąć.



Poprzednie cztery wersje serii Note skutecznie uniemożliwiały użytkownikom włożenie rysika do obudowy złą stroną. Galaxy Note 5 przyniósł ze sobą funkcję jego automatycznego wysuwania. Wystarczy wcisnąć guzik i S-Pen automatycznie się wysuwa z obudowy. Podczas jego wkładania wygląda to bardzo podobnie. Wkładamy rysik do obudowy, wciskamy guzik, zatrzask zaskakuje i gotowe.

Jak informuje serwis Android Police rysik można też w bardzo prosty sposób włożyć do obudowy odwrotną stroną, co do tej pory nie było możliwe. Problem jednak w tym, że elementy zatrzasku zostają wtedy zablokowane, a rysik skutecznie uziemiony w obudowie smartfonu wraz z uszkodzonym mechanizmem.




Całość prezentuje poniższe nagranie, dodatkowo poparte bardzo dobrymi argumentami. Wystarczy przecież dać telefon dziecku i taka sytuacja może się każdemu bardzo łatwo przytrafić.

Zobacz: inne filmy z kategorii Telefony


Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.

Źródło tekstu: AndroidPolice; wł     

Dodaj do:

Tagi: s-pen | samsung | samsung galaxy note 5

w sumie: 21
  • 1

    2. ~Kubix  2015-08-25 09:27:42  host: surveys.brightone.eu

    Wszyscy piszą - w poprzednich wersjach się nie da włożyć odwrotnie. A ja jakoś własnie tak robię z Note 4. I co teraz? ;-)

  • 1

    3. ~Buldog  2015-08-25 09:28:44  host: adao97.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Normalne zagranie Samsunga. Każda kolejna S -ka ma coraz bardziej ograniczone możliwości techniczne, tak aby jak najwięcej zarobić na serwisie. Warto w tym miejscu wspomnieć niewyjmowalną baterię, brak czytnika pamięci. Samsung z innowacyjnego producenta telefonów stał się tym z kim najbardziej konkurował, czyli Apple. Tylko prawda jest taka, że klienci Samsunga kupuja produkty tej firmy nie ze względu na wierność marce, tylko z racji jakości.

  • 0

    4.  2015-08-25 09:35:00

    @3 obecnie coraz mniej telefonów z wymienną baterią lub chociażby slotem na kartę!

  • 2

    5.  2015-08-25 09:35:39

    Serwisy telefonów też muszą z czegoś żyć ;-)

  • 0

    6.  2015-08-25 09:39:01

    5). żyją - z wymian niewymiennych baterii i pobitych ekranów ;-p

  • 2

    7. ~pablok029  2015-08-25 09:43:36  host: user-94-254-208-78.play-internet.pl

    Czy tylko ja to widzę ze Samsungi ogólnie to delikatne gnioty,sprzęt zabawka.

  • 1

    8. ~luk_g  2015-08-25 09:52:30  host: 87-204-238-175.static.ip.netia.com.pl

    @2 obejrzyj filmik - chodzi o włożenie rysika tyłem do przodu. Mało prawdopodobne, ale możliwe. Jakby nie patrzeć - wtopa projektantów.

  • -7

    9. ~  2015-08-25 10:06:24  host: ip-5-172-247-228.free.aero2.net.pl

    Trzeba czytać instrukcję i nie będzie takich problemów

  • 5

    10. ~  2015-08-25 10:25:16  host: host-89-228-195-226.kalisz.mm.pl

    9, dziecko też ma czytać instrukcję?

  • -2

    11. ~  2015-08-25 10:25:30  host: user-94-254-198-60.play-internet.pl

    Pewnie wystarczy docisnąć i potem wysunąć, skoro ma automatyczny mechanizm i wyjdzie bez problemu. Ale autor tego nie próbował bądź celowo nie pokazał.

  • -3

    12. ~  2015-08-25 10:28:40  host: user-94-254-198-60.play-internet.pl

    "Wystarczy dać dziecku telefon..." wystarczy też dać i zniszczy wyświetlacz waląc o ziemię. Róbmy zatem wyświetlacze ze stali.

  • 0

    13.  2015-08-25 10:47:46

    hihi... w zasadzie tytuł wprowadza Nas w błąd, bo rysik zostaje zablokowany, a nie zepsuty. (zepsuty zostaje mechanizm wysuwający)
    Powinno być: ,,jak w prosty sposób pozbyć się rysika"
    ;-)

  • 0

    14. ~Kubix  2015-08-25 11:32:59  host: surveys.brightone.eu

    @8 oglądałem, czytałem, wiem o czym mowa.
    A tutaj proszę, na Note 4 - http://tlp.is/7c2

  • 0

    15. ~szpryc  2015-08-25 13:27:43  host: 178-37-10-89.adsl.inetia.pl

    Samsung nie przewidział, że Amerykanie są tak głupi, by wkładać rysik niepasującą stroną.

  • 0

    16. ~~~  2015-08-25 14:20:57  host: user-94-254-145-84.play-internet.pl

    Co za debil, wkłada główką do środka.

  • 0

    17.  2015-08-25 14:38:05

    13, Calm7 - mechanizm wysuwający ma się akurat dobrze. Nie działa detekcja braku rysika.

  • 0

    18. ~Spajro  2015-08-25 14:49:49  host: 81.219.84.18

    @10 Dziecko się nie powinno czymś takim "bawić".

  • 0

    19. ~Alex  2015-08-25 16:48:19  host: 89-76-15-168.dynamic.chello.pl

    Kiedy sie "wciśnie" odwrotnie wtyk ładowarki do gniazda, tez sie popsuje telefon...i to nie tylko Samsunga.

  • 0

    20.  2015-08-25 16:52:57

    19). ja wsadzam w Nokię 5230 jak chcę i nic mi się nie psuje
    :-D

  • 0

    21. ~  2015-08-25 22:16:01  host: host-176-221-121-112.dynamic.mm.pl

    Dać to dziecku? Hehe, dobre. Jak kogoś stać na kupno Szajsunga to niech go daje dziecku i psuje rysik... Poza tym zajefana niedoróbka koreańców.

Dodaj swoją opinię