Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Jak podobał Wam się przekaz live z konferencji T-Mobile?

Jak podobał Wam się przekaz live z konferencji T-Mobile?

WitekT 1 Czerwca 2011 13:10

0 0
Po raz pierwszy w historii naszego serwisu zrealizowaliśmy wideoprzekaz z konferencji na żywo. Jak Wam się podobał?

Zdajemy sobie sprawę z pewnych niedoróbek (brak dostępności nagrania po konferencji), być może z trzęsącej ręki przy przekierowaniu na monitor z wyświetlaną reklamą z Janem Nowickim, chyba ze zbyt małej ilości dostępnych slotów dla widzów. A reszta jak Wam się podobała? Jak z jakością obrazu i dźwięku? Podzielcie się z nami swoją opinią!


Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 30
  • 1

    11.  2011-06-01 13:23:31

    6: niestety, za bardzo zajęła mnie kontrola nad streamingiem i kontrola nad kamerą - w przyszłości będą "interaktywne", teraz niestety nie udało mi się nad wszystkim zapanować. Heyah się nie zmienia, tak a propos.

  • 0

    12.  2011-06-01 13:24:12

    evad: mikrofon kierunkowy to wydatek, na którego nie mamy niestety budżetu. Może kiedyś...

  • 1

    13. ~  2011-06-01 13:25:11  host: v06-15.opera-mini.net

    Nie wbiłem się ani z pierwszego, ani z drugiego linku.

  • 1

    14.  2011-06-01 13:29:36

    Dźwięk i obraz był ustawiony ok, dźwięk miał dobrą jakość w trakcie prezentacji oferty, gorzej było później podczas pytań z sali, mikrofon nie wyłapywał wyraźnie tego co mówiły osoby z tyłu. Ogólnie transmisja wyszła bardzo dobrze.

  • 1

    15. ~  2011-06-01 13:31:42  host: 46-dzi-10.acn.waw.pl

    Transmisja pod względem technicznym była dobra. Nie było problemu ze zrozumieniem głosu.

  • 1

    16.  2011-06-01 13:32:42

    Pierwsze koty za płoty, ogólnie bardzo dobry pomysł, wszystko jak na pierwszy raz działało zadowalająco :)

  • 1

    17. ~Amigo007  2011-06-01 13:34:26  host: 81-219-201-64.adsl.inetia.pl

    Spóźniłem się. Można to jeszcze gdzieś zobaczyć?

  • 1

    18.  2011-06-01 13:43:57

    Mnie się podobało. Dobry pomysł mieliście, żeby transmitować konferencję w tak gorącej sprawie:) Fajnym dodatkiem byłby statyw - wykluczyłoby to problemy z trzaskami przy przesuwaniu lub przekręcaniu kamery. Ale najważniejsze rzeczy i tak były dobrze słyszalne. A tak nawiasem - rękę dałbym sobie uciąć, że słyszałem, że pakiet za 9 zł w TT będzie ważny 14 dni. A przy pytaniach z sali Play mnie rozłączył, więc nie dotrwałem i nie zweryfikowałem;)

  • 1

    19. ~seta  2011-06-01 13:50:33  host: dynamic-78-8-16-119.ssp.dialog.net.pl

    jak by lepiej było widać prezentacje to by było lepiej+ tak jak już było wspominane dźwięk

  • 1

    20.  2011-06-01 13:50:34

    shootem: na prezentacji mówiono o 14 dniach, ale okazało się, że to błąd - niestety, tylko 7 dni...

  • 1

    21. ~  2011-06-01 13:52:28  host: cjk94.neoplus.adsl.tpnet.pl

    witek gdzie to można obejrzec , czy nie przewidziałeś takiej opcji?

  • 1

    22.  2011-06-01 13:53:33

    21: niestety, nie dysponujemy nagraniem. Przy przyszłych wydarzeniach planuejmy taką opcję.

  • 1

    23. ~lukasm  2011-06-01 13:54:25  host: gsl130.internetdsl.tpnet.pl

    WitekT, #11: tak właściwie to tylko logo się zmienia, oferta pozostaje (z wyjątkiem roamingu) taka sama.

  • 1

    24.  2011-06-01 13:59:02

    Transmisja była ok :) Bałem się, że może się zacinać będzie, ale szło płynnie. Tak jak koledzy wyżej mówią - w zasadzie tylko był problem z tymi pytaniami od dziennikarzy, ale to raczej wina organizatorów że nie dawali im mikrofonów. Szkoda że taka krótka ta konferencja była, myślałem że różowy operator będzie nas dłużej zabawiał ;)

  • -2

    25. ~  2011-06-01 14:05:25  host: cjk94.neoplus.adsl.tpnet.pl

    22 czymamy cie za słowo

  • 1

    26. ~mike  2011-06-01 17:19:07  host: public87817.cdma.centertel.pl

    Pomysł świetny. Wejść pod pierwszy adres się nie dało, ale pod drugi nie bylo żadnych problemów ( wyłaczałem przekaz i znowu się łączyłem kilka razy ), a korzystam z Orange CDMA.

  • 1

    27. ~windstar  2011-06-01 20:19:56  host: 188.146.175.172.nat.umts.dynamic.eranet.pl

    Kamera zamiast pokazywać ekran z prezentacją, to cały czas pokazywała mi prowadzącego. Mnie akurat bardziej interesowała jego prezentacja, której niestety nie mogłem dojrzeć. Na dodatek nie było opcji FullScreen.

  • 0

    28.  2011-06-01 22:52:40

    Opcja full screen była, co do pokazywania prezentacji - z tym jest problem, bo do dyspozycji mamy tylko jedną kamerę, a trudno jest latać jednoczeście między mówiącym a prezentacją, która na dodatek nie zawsze jest najważniejsza i zawsze pokazywana. Ważne slajdy na tej były dwa, które pokazaliśmy w newsie, reklamę pokazaliśmy, Ale zgadzam się, że trzeba znaleźć jakiś "złoty środek".

  • 0

    29.  2011-06-01 23:50:51

    Powiedzmy, że opcja full screen "była", a równie dobrze mogłoby jej nie być. ;-)

  • 0

    30. ~Vovo  2011-06-02 10:21:37  host: abct194.neoplus.adsl.tpnet.pl

    A ja za póżno dowiedziałem się. Przegapić Takie wydarzenie!?!

Dodaj swoją opinię